Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2007


beybe29

Rekomendowane odpowiedzi

Supermonikas – paszporty to tak na wszelki wypadek ;). Jak jesteśmy w Zakopanym to żałujemy, że nie możemy zrobić wypadu np. do Czech, bo dzieci muszą mieć paszport (ew. dowód). Teraz nic nie będzie nas ograniczać ;)

Inka – paszporty wyrabiamy też pod kątem wakacji :), ale wcześniej myśleliśmy o feriach ;). Adaś chodzi już do szkoły więc pierwszy raz musimy ferie zaplanować :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala to mam nadzieje ze cos fajnego wymyslicie na ferie

Chyba ja tez musze sie zorientowac kiedy u nas bedzie przerwa zimowa tutaj co chwile cos jest Majka chodzi do przedszkola tak samo jak uczniowie bo takie jest dofinansowanie

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

U Maciusia były przedstawienia dla rodziców i dziadków z okazji Dnia Babci i Dziadka. Teściowa była z nami w poniedziałek na przedstawieniu dla rodziców (ale to te same przedstawienia), a wczoraj byli moi rodzice i siostra. Po przedstawieniu przywieźli Maciusia, bo chciał z nimi iść do domu. Rodzice popłakali się ze wzruszenia. Cieszę się, że moja mama poszła, bo chyba jeszcze nie była na takim przedstawieniu.
O balu karnawałowym nic jeszcze nie wiem.

Inka - mnie się marzą ciepłe kraje... ;)

Supermonikas - jak remont?

Odnośnik do komentarza

Dziubala super sa takie przedstawienia szkoda ze u majki takich nie ma
Monika jak sie udal bal u was

U Majki jutro maja fairy tale event dzieci maja przyjsc przebrane za postacie z bajek Majka juz nie moze sie doczekac

Dziubala cieple kraje mi tez sie marza ale kiedy my pojedziemy nie wiem Ja mam szanse na prace albo od marca albo od kwietnia na razie tak 50% Wiec jezeli bym dostala to wyjaz musialby poczekac

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

U nas remont delikatnie mówiąc - w toku:-)

Bal Karnawałowy w Przedszkolu udał się na 100%. Słyszałam od Pani, że szaleństwo wręcz było, szczególnie kiedy muzykanci zagrali "Kaczuszki". Najlepiej świadczy o tym fakt, że Mateusz po balu zdążył wsiąść do auta i zaledwie chwilkę poopowiadał o balu i usnął i to tak, że spał całą drogę do domu, potem mąż go przeniósł z auta do domu na łóżko i Mati spał już do rana:-) Totalnie wyczerpany.

9 lutego w Przedszkolu kolejny bal.

Dziewczyny byłam w ostatni piątek w przedszkolu przeczytać dzieciom bajkę (taka inicjatywa opiekunek). Było fantastycznie, dzieci mnie wyczekiwały, grzecznie słuchały bajkę, włączały się w czytanie kiedy zadałam pytanie, bądź poprosiłam o dokończenie zdania. Trema związana z takim występem przed grupą dzieci momentalnie stopniała. Dzieci w podziękowaniu przygotowały dla mnie wspólną pracę plastyczną.
Mogę jedynie pogratulować pomysłu opiekunkom, bo to był naprawdę strzał w dziesiątkę. Takie spotkania mają być raz w miesiącu. Teraz kolej na następnego rodzica, chociaż powiem Wam, że gdybym miała znowu iść na takie bajkowe czytanie nie miałabym absolutnie nic przeciwko.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Maciuś ma jutro bal karnawałowy, chce na niego iść i co spektakularne - chce się przebrać :lol:. Po raz pierwszy się to zdarzy, bo do tej pory ANI RAZU nie chciał się przebrać. Chce być kotkiem :Śmiech:

A w weekend Maciuś u teściowej mnie zaskoczył (resztę rodziny też), bo okazało się, że na poważnie interesuje się literkami, ale… angielskimi :Śmiech:. Wyszło, że zna połowę alfabetu po angielsku i... umie napisać te literki :Podziw:. Szok dla mnie, ale i zabawne, że kilku liter nie wie jak powiedzieć po polsku a po angielsku bezproblemowo gada :sofunny:

Inka - Ty jesteś teraz July? Czemu zmieniłaś nick?

Supermonikas - super z takim czytaniem dzieciom :yes:::):

Odnośnik do komentarza

Monika super ze sie wszytsko udalo w przedszkolu co w koncu czytalas

Dziubala brawo dal Maciusia co za zmiana postawy

U Majki wczoraj sie przebierali ale balu nie bylo tylko bylo wszystko pod katem bajek rysunki wiecej czasu przy ksiazeczkach ale i tak podobno bylo milo

Dziubala a zmiana nicka to po prostu chec zmian

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Dziubala Super, że Maciuś się przełamał. W końcu nie ma to jak Bal Karnawałowy w pełnym przebraniu:-) Z pewnością będzie się świetnie bawił.

July Zdecydowałam się na bajkę o Strażaku Samie, z jednej strony byłam pewna, że dzieci znają tą postać i pewnie bajkę w tv widziały, a ponieważ to było takie pierwsze spotkanie z rodzicem to chciałam przełamać ewentualne lody bajką o znanym dzieciom bohaterze. Poza tym bajka zawiera ważne wiadomości m.in. o tym co należy zrobić widząc pożar. Dzieci przyjęły bajkę wspaniale, także wybór był dobry.

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Monika najwazniejsze ze dzieciom sie spodobalo

M chora goraczka ja zmogla do tego wymiotuje brzuszek juz pusty ja biegam zmieniam posciele jak tak dalej pojdzie zabraknie mi zmian
\Do tego na pupie od paru dni ma krostki w srodku peknieta skorka smaruje bepanthenem bo tylko to mam jak dzis sie nie poprawi zastosuje chyba clotrimazolum juz mielismy taka sytuacje i pediatra w pl kazal wlasnie tym smarowac

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Wczoraj pojechaliśmy wypożyczyć strój kota, a na miejscu okazało się, że oprócz tego, że wg mnie strój był lichy, to Maciusiowi zaświeciły się oczy na widok... stroju Spidermana :D. Tak więc Maciuś nie będzie kotem tylko Spidermanem :lol:

Supermonikas - świetnie trafiłaś z bajką :great:

July - biedna Majusia :(, zdrówka!

Odnośnik do komentarza

Dzieki
Majka dzis juz ma mniejsza goraczke ale w nocy co chwile sie budzila albo z placzem cos musialo jej sie snic albo chciala pic wiec cala noc do bani
Dzis zobaczylam u niej bialy nalot na jezyku dosyc gruba warstwa jak myslicie czy to moze byc po wymiotach

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Hej :)

Wczoraj jeszcze czekałam na wieści czy na pewno Maciuś się przebrał, ale słowa dotrzymał i był dumny ze stroju Spidermana :)

Supermonikas - zbliża się weekend to się Mati podkuruje, zdrówka!

July - biały nalot na języku zwiastuje wiele rzeczy, na ten moment najbardziej prawdopodobne jest, że u Majusi przez te wymioty organizm stracił duże ilości płynów i to mogło stać się przyczyną powstania nalotu oraz wysuszenia języka.

Spokojnego, zdrowego weekendu!

Odnośnik do komentarza

Dziubala dziekuje bardzo dzis caly czas ja poje slaba herbata, woda zjadla zupe i troche bulki Nawet nie wiedzilam ze z odwodnienia moze byc nalot na jezyku bardziej stawialbym na podraznienie kwasami zoladkowymi
Teraz nazeka jeszcze na bol gardla ale chyba na mleko z miodem jest za wczesnie

Brawo dla Maciusia za przelamanie sie i przebranie Pewnie swietnie wygladal w stroju

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

No trafilo sie nam a najgorsze jest siedzenie w domu U nas pogoda niezla mozna by isc na plac zabaw ale nic z tego W przyszlym tygodniu ferie wiec tez nie bedzie chodzila do przedszkola Moze jakies kolezanki poodwiedzamy w polowie tygodnia zeby sie bardzo nie nudzila

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

U nas też niestety choroba. Mateusz od minionego piątku chory, kaszle niemożliwie, miałam nadzieję, że się wykaraska do tego czwartku, bo w przedszkolu kolejny bal, ale nic z tego. Jutro jedziemy do kontroli do lekarza i nawet jeśli lekarka stwierdzi, że jest już w porządku to do przedszkola i tym samym na bal nie pójdzie, bo taka zabawa, a wiem, że dzieci wtedy szaleją w sensie biegają tańczą, skaczą itd., skończyłaby się może dla niego kolejnym tygodniem w łóżku.
Będzie potwornie zawiedziony:-(

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Monika jak tam Mateusz choroby poprzechodzily czy jeszcze trzymaja

Majka juz dobrze moglaby isc do przedszkola ale ferie sie zaczely wiec dzis poszlysmy na zajecia dla dzieci przynajmniej troche pobiegala potanczyla Na jutro tez nas zapisalam Zajecia godzinne ale dobre i to

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Niestety u nas skończyło się antybiotykiem. Lekarka próbowała na wszystkie sposoby uniknąć antybiotyku, a zdało się to na nic. Czasami chyba po prostu nie ma innego wyjścia. Pierwsze 2 dawki anytybiotyku i zaraz Mateusz poczuł się lepiej. Dziś i jutro "koczuje" jeszcze u dziadków tak dla bezpieczeństwa, a w środę powędruje do przedszkola. A stęsknił się za przedszkolem...jak jechaliśmy do lekarza to mijaliśmy po drodze przedszkole, a Mateusz z takim potwornym żalem w głosie, że właśnie tam jest jego przedszkole, a łzy już na końcu nosa;)
Po takiej przerwie to dopiero będzie miał zapał do zabawy z dziećmi:-)

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Mój krasnalek dzisiaj powędrował pierwszy dzień do przedszkola po chorobie. Wczoraj jeszcze był u babci, bo nie chciałam by tak zaraz po chorobie poszedł do przedszkola, bo osłabiony organizm szybko mógłby coś znowu załapać. Na dodatek postanowił, że u babci i dziadka zostaje na noc (czym nas niesamowicie zaskoczył!)! W ten sposób dał rodzicom wolne na Walentynki:-)

Dzisiaj śniegu co nie miara! Tylko sanki odpalić i w drogę:-)

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...