Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2007


beybe29

Rekomendowane odpowiedzi

u nas dzisiaj na szczęście lepiej :)

imprezka udała się wyśmienicie! Ola powiedziała swój wierszyk cichutku, ale pięknie. Dzieci też śpiewały (również jedną piosenkę po angielsku) i tańczyły.
Dzieci dostały dyplomy i układankę. A my ocenę dziecka od wychowawczyni. Bardzo fajna sprawa taka obserwacja osoby trzeciej.

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

U nas już lepiej , w środę zakończenie w poniedziełek dowiem się wszytkiego do zostawiłam mała w domku

rassa fajnie że Olcia powiedziała wszytko ładnie i zadowolona mam nadzieje ze na następna wizyte już bedzie zdrowa

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Do nas na weekend przyjechała teściowa, chłopaki szczęśliwi, że mieli babcię dla siebie ::):, a my poszliśmy do kina 2 razy, ekstra :Śmiech:
W ten weekend skończyły się też zajęcia dla dzieci na basenie (nauka pływania). Następny raz dopiero we wrześniu. Łyso będzie w sobotę przed południem tak nie jechać na basen jak zwykle :Śmiech:

Teraz byle do przyszłego czwartku i zaczynamy wakacje :lol:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Hej hej wieki nie zagladalam do was

Jak mi dziwnie czytac ze u was juz wakacje U nas jeszcze zostal miesic do nich a rozpoczecie roku szkolnego prawie jak w polsce bo w zaleznosci od szkoly- przedszkola zaczyna sie pomiedzy 1 a 16 wrzesnia
Na szczescie Majka prawie zdrowa od czasu do czasu przyniesie jakis katar i dlatego odwlekam 2 dawke MMR nie chce zeby byla oslabiona
Strasznie podciagnela sie z mowa juz kleci cale zdania, nadal zdania sa laczone np I want kanapka ale i tak przez rok zrobila ogromne postepy

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie

U Nas dziś zakończenie przedszkola oficjalna impreza odbywa się na ratuszu ::):,wczoraj kupowanie prezentów dla Pań,a wieczorem strojenie sali (cała dekoracja wyszła ślicznie).

Inka
80 fajnie czytać Cię znów,dobrze że Majeczka nie choruje.
Kwiatuszek dobrze że Gabi lepiej
raas27 brawo dla Oli
Dziubala fajny weekend mieliście

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Będą u Was dzieci chodzić w wakacje do przedszkola? Ja swoich nie zapisałam na dyżur. Będziemy kombinować żeby fajnie spędzić ten 2-miesięczny czas wakacyjny :)

Inka – u nas jeszcze nie ma wakacji, choć dziś uczniowie szkół mieli zakończenie. Przedszkola mamy czynne do końca czerwca :)
U Was są 2 dawki MMR?
Brawo dla Majusi za postępy językowe :great:

Patusia - to u Was zakończenie będzie z wielką pompą :Oczko:. Pięknych wrażeń :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie
Majka chodzi do 21 lipca ale u nas przedszkole jest otwarte cale wakacje jednak dofinansowanie jest od 22. 07 wiec tylko do tej daty chodzi
Nie wiem co z nia poczne przez 6 tygodni wakacji nawet dzis sie dopytuje czy idziemy do przedszkola ale niestety wtorki i piatki ma wolne ale po obiedzie idzimy na plac zabaw wiec tez sie cieszy

Dziubala pytalas sie o szczepionki tak u nas jest 2 dawki MMR jedna ok 13 miesiaca a teraz 2 dawka, do tego tezec, blonica, polio i cos jeszcze ale nie potrafie rozszyfrowac nazwy

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dziubala
Witam :)

U nas dziś deszczowo, a w przedszkolu mają zajęcia ze strażakami, całe przedszkole będzie ćwiczyć ewakuację. Ciekawe jak im pójdzie.

Inka - zaskakujące, że u was są 2 dawki MMR. Widać co kraj to obyczaj ;)

Dziubala jestem ciekawa jak wrażenia po ćwiczeniach z ewakuacji ::)::Oczko:

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Wczoraj skończyło się przedszkole :), dla Maćka na 2 m-ce, dla Adasia na zawsze :)
Potem w "nagrodę" byliśmy w kinie na Cars 2, super bajka, choć dużo się dzieje i młodsze dzieci mogą nie zrozumieć fabuły, jest cięższa niż 1 część. A początek filmu iście w stylu Jamesa Bonda :Oczko:
A od jutra w "nagrodę" wszyscy zaczynamy wakacje ::):::):::):

Patusia - to, że jest to ewakuacja, to zrozumiały to dzieci ze starszych grup, najmłodsza grupa Maćka potraktowała to jako... spacer ze strażakami :Śmiech:

Życzę Wam miłych i słonecznych dni :)
Do miłego :)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie

Dziubala życzę udanych wakacji ::):. Fajnie że bajka się podobała,powiadasz spacer ze strażakami :lol:.

No i koniec przedszkola,Zuza już tęskni.W ostatni dzień wycałowała swoje Panie i szczerze to aż łezka w oku się zakręciła:Oczko:.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że zakończenia roku przedszkolnego pięknie się wszędzie udały :) brawo

Jeśli chodzi o wakacje, to nasze przedszkole jest czynne cały czas. Na szczęście, bo miałabym zagwostkę :)

Inka, witaj po nieobecności :)

Ola była ostatnio w kinie z przedszkola na bajce Delfin Plum. Ja zapytałam, jaka była bajka, to mi powiedziała, że dziwna :) ale byłam w szoku, że dzieci ładnie wysiedziały te półtorej godziny :)

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

My już po wakacjach nad morzem :). Było super :):):). Chłopaki jeszcze nie wrócili, bo drodze do Krakowa byliśmy u teściowej i chłopaki zostali u babci na kilka dni. Wracają w sobotę na imprezę urodzinową Maciusia :). Nie mogę się doczekać, bo już się za nimi stęskniłam :)
Byliśmy drugi raz na Zygzaku, tym razem na 3D. Maciuś początkowo co chwilę ściągał okulary, ale po jakiś 20 minutach dotarło do niego, że to nie ma sensu ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala, to chłopcy mają urozmaicone wakacje :) a pogoda nad morzem Wam dopisała?

My od kilku dni walczymy z... czymś. Nawet nie wiem czy napisać infekcja... Zaczęło się w pon wieczorem od gorączki 38,5. Ola nie chciała pokazać gardła, więc pomyślałam, ze ją boli, ale pani dr nic nie stwierdziła. Badanie moczu zrobiliśmy, wszystko ok. Potem trochę się zaczerwieniło gardło. W sumie byliśmy w tym tyg 3 razy w przychodni, bo ta gorączka do 39,6 dochodziła. Dzisiaj jest lepiej, bo maks 37,9 było.

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Raas - pogoda ogólnie dopisała w porównaniu do tego co jest teraz. Na 2 tygodnie urlopu były tylko dwie połowy dnia z deszczem, a tak to pogoda w kratkę, w tym sensie, że jeden dzień był bardzo ciepły a drugi zimny (zimno to temp. 20 st. :Oczko:).
Zdrówka dla Oli! Oby tylko na tempce się skończyło, widać, że organizm z czymś walczy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...