Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2007


beybe29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Od moich synusiów oprócz prac ręcznych z przedszkola dostałam też bukiet czerwonych róż i ze 2 kilo czereśni :D. Wiedzą, że uwielbiam, ale nie wiedzieli, że rano już sama sobie je kupiłam, bo po raz pierwszy się pokazały. Ale nie psułam im niespodzianki :). Kochani, że o czereśniach specjalnie dla mnie pomyśleli :Podziw:

Patusia - śliczny kwiatuszek :)

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam u nas nie ciekawie znów przyplątał się kaszel i katar :( Lekarka mówi ze to alergia mieliśmy dziś inhalację . Zobaczymy co powie jutro .
Jutro też wybieram się do laryngologa znów więc zobaczymy jak z migdałkiem

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie

U Nas na razie odpukać w dalszym ciągu jest dobrze,tylko rano Zuzka coś pokaszluje a później już nie. Za to Natala chora dziś znów u lekarza to poproszę lekarkę o zajrzenie do gardła Zuzi czy tam wszystko ok.

Kwiatuszek powodzenia u lekarza.I oby inhalację pomogły.

Pogoda piękna słoneczko grzeje ale coś od jutra ma padać.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dziubala
Obiecana fotka prac ręcznych moich synków z okazji Dnia Rodziny :). Od lewej prezenty od Maciusia, z prawej są od Adasia (górne dla mamusi, dolne dla tatusia) ::):

http://img146.imageshack.us/img146/1295/198sp.jpg

Pozdrawiam :)
:brawo::brawo::brawo: dla zdolnych chłopaków::):.

Odnośnik do komentarza

Witam środowo :)

Dziś wyjątkowy Dzień dla naszych dzieci :). U nas dzieci do przedszkola miały się odpowiednio z okazji DD ubrać, pewnie fotki będą robić :)

Z okazji Dnia Dziecka wszystkiego najpiękniejszego! Niech życie płynie w zdrowiu, miłości i szczęściu!

Kwiatuszek - cieszę się, że z migdałkami Gabi ok :)

Pięknego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie,

pooglądałam sobie Wasze piękne prezenty :) Ja też dostałam laurkę i Ola wyrecytowała mi pięknie wierszyk. A najbardziej zaskakujące było to, że dzieci uczyły się go jakieś 3 dni i Ola dotrzymała tajemnicy do końca :)

Uroczystości w przedszkolu nie było. Będziemy mieć Święto Rodziny 17 czerwca.

A wczoraj wróciliśmy z wakacji w Zakopanem Było cudnie! A jak Ola wspinała się po górach! Dziewczyny, byliśmy w szoku, ile dziecko ma energii :)

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Rassa nie wątpie ze dziecko ma siłe bo widzę to po mojej ze ona tyle ma siły .Fajnie ze wyjazd się udał i występ .

W czwartek dzieci mają występ roztańczone przedszkole w kinie i jestem ciekawa jak im pójdzie . Moja jest przebrana za biedronke

Odnośnik do komentarza

u nas leci pomalutku

po sobotnim grillu pojawił się delikatny katar, zła jestem, ze akurat teraz, bo idziemy jutro na kontrolną wizytę do laryngologa, a ostatnio Ola miała jakieś 3 tygodnie jakby obrzęknięty nos, ale bez kataru i teraz nie wiem czy ten katar nie zaburzy badania. ZObaczymy.

A w piątek w przedszkolu święto rodziny :)

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie

raas powodzenia na kontrolnej wizycie u lekarza i czekam na wieści. Bardzo fajne święto macie w piątek.

u Nas we wtorek 21.06 jest zakończenie przedszkola,i dzieci mają występy w ratuszu na sali stropowej.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Właśnie miałam pytać czy u Was jest zakończenie roku przedszkolnego? Widzę, że Patusi jest :). W naszym przedszkolu zakończenie robi się tylko w grupach gdzie dzieci idą do szkoły. I dziś idziemy oglądać występy u Adasia :)
Dziwnie, że od września będą chodzić do przedszkola tylko po 1 synka ;)
Zdrowotnie rok przedszkolny bardzo udany, z chorób mieli tylko ospę ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dziubala do tego przedszkola co chodzi Zuza zawsze na koniec roku poszczególne grupy przygotowują zakończenie,Nasze jest inne bo to przedstawienie które będzie będą brały udział grupy z 3 przedszkoli (po jednej grupie tylko tej 5h).

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Rassa powodzenia u laryngologa .

My w domku bo we wtorek Gabi po przedszkolu dostala gorączki , u lekarza bylismy mała infekacja . W środę już lepiej było bo bez gorączki .

U nas zakończenie 22 będą jakieś występy dzieci.

DZiubala to teraz będziesz chodzić tylko po jednego

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszek, dużo zdrówka dla Gabi!

Jeśli chodzi o zakończenie roku, to ta jutrzejsza uroczystość chyba to też ma "załatwić" :)

Oli niesttey katar się rozkręca. Pani laryngolog powiedziała, ze gardło jest zaczerwienione i mamy znowy za 2 mies przyjść się pooglądać. Ehhh, to już standard - co imprezka w przedszkolu, to u nas coś się dzieje.

Pozdrowienia!

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...