Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2007


beybe29

Rekomendowane odpowiedzi

Odebrałam Zuzę z przedszkola widać jaka była szczęśliwa rozmawiałam z Panią i sama powiedziała że Zuza była bardzo stęskniona i dzieci (koledzy koleżanki też)::):.
Była grzeczna :Oczko:.
No i dziś się dowiedziałam że jutro w przedszkolu jest zajączek (szczerze to nigdy się z tym nie spotkałam,aby w przedszkolu był )ale dla dzieci to będzie niespodzianka.Będzie najpierw teatrzyk a później dzieci będą szukały niespodzianek ukrytych.

Dziś mieli teatrzyk pt. Pinokio".

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witajcie

Jak tam Wasze przedszkolaki ??????
Święta się skończyły weekend majowy też i Zuza wraca do przedszkola (już sama mówi kiedy pójdzie do dzieci). Jutro mają wyjazd do teatru na "Śpiąca Królewna",jestem ciekawa czy będzie się Zuzi podobało.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Witam :)

U nas dzieci zdziwione, że tak długo nie były w przedszkolu :Śmiech:. Dziś pierwszy dzień po piątku, ale poszli zadowoleni :)
Ogólnie weekend mieliśmy udany, nadrobiliśmy wizyty towarzyskie, a w sobotę pierwszy raz cała rodziną byliśmy na meczu Wisła-Górnik. Wrażenia niesamowite, szkoda tylko, że akurat wtedy przeszła nawałnica deszczu i burzy :Szok:, ale na szczęście dzieci się nie bały.
Otwarlismy też sezon rowerowy :), Maciuś wreszcie dał się namówić na rower i mu się tym razem podobało. W zeszłym roku był tylko raz i szybko się zniechęcił a hitem była hulajnoga :Śmiech:. Adaś też był na rowerze i nauczył się na 2 kółkach, szybko poszła nauka, pół godziny i gotowe :)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Co do różyczki to nie słyszałam aby panowała,ale ospa zaczęła My w sumie mamy za sobą ospę:Oczko:.

Dziubala
fajnie że sezon rowerowy otwarty i weekend miło spędzony
Kwiatuszek oby Gabi już nie miała takiej przerwy długiej

Jutro Zuzi grupa jadą do teatru.

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Nie mogę się doczekać wyższych temperatur, bo przy temp. poniżej 10 st. i wietrze trudno wytrzymać na placu zabaw. Tzn. dzieci wytrzymują, ja nie :Kiepsko::Oczko:

Patusia - fajnie, że Zuzi podobało się w teatrze, to ważne, bo część dzieci na długo potrafi się zrazić i nie chce potem za nic jechać.
Wiosna Indiańska superowa :yes:

Miłego weekendu :)

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Witam

Dziubala masz rację,że dzieci nie wysiedzą bo jeden chłopczyk nawet zasnął a drugi się bał i płakała
Kwiatuszek zobaczymy ale myślę że Zuzia bać się nie będzie

Pozdrawiam i spokojnego weekendu życzę

Odnośnik do komentarza

DZIUBALA - brawo dla Adasia za szybką naukę jazdy na rowerze. Ola próbowała w tym roku na 4 kółkach i wydawało nam się, że nieźle jej idzie, ale na drugi dzień już nie chciała i rower stoi do tej pory :(

KWIATUSZEK - świetnie, że Gabi stęskniła się za dziećmi, łatwiej wróciła po przerwie do przedszkola.

PATUSIA - super, że Zusi podobał się wyjazd do teatru. U nas jak było teatrzyk w przedszkolu (Śpiąca Królewna) i przebrania według mnie nie do końca były dobrze dobrane do tak małych dzieci, Niektóre płakały nawet ze strachu!

Generalnie Ola chodzi cały czas (odpukać) do przedszkola. Nie ma żadnych oporów. Do tego pogoda piękna, dużo czasu spędzamy na dworze, dlatego rzadziej to zaglądam.

Pozdrowienia dla wszystkich!

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)

My też spędzamy popołudnia na placu zabaw, boisku itp. Trzeba się nacieszyć ładną pogodą, bo od jutra ma być burzowo i deszczowo, niektórzy mówią, że już dziś wieczorem się zacznie psuć pogoda. Szkoda ;). Rozumiem, że deszcz jest potrzebny, ale mogłoby padać tylko w nocy ;)
Dziś Maćka będę musiała wcześniej wyciągnąć z placu zabaw, idziemy do lekarza bo łzawi mu oko. Coś go uczula i potrzebujemy jakiegoś leku do stosowania w dłuższym czasie.

Raas – Maciuś jak jeździł w zeszłym roku na rowerze to też szybko się zniechęcił. Królowała hulajnoga. Ale w tym roku jest ok, wreszcie polubił rowerek.
Jak Ola nie chce jeździć, to nic na siłę, zrób przerwę i spróbuj np. za miesiąc ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam u nas passa prezedszkola się skończyła . Gabi dostała w piatek wieczorem gorączki . Byłam u lakarza osłuchowo ok tylko czerwone gardło . Pytanie tylko skąd ta gorączka utrzymująca się w granicach 37-38,5 ?
Przedszkole narazie odstawiamy
U mnie Gabi lubi jeździć bardzo na rowerku :)

Patuś a jak tam się podobało Zuzi w tym miasteczku indian ??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...