Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2007


beybe29

Rekomendowane odpowiedzi

Kwiatuszku pochwal sie strojem dla Gabi
A z zostawaniem w przedszkolu miejmy nadzieje ze jej przejdzie szybko

U nas nie ma wypozyczalni strojow ale w sumie jak ktos nie ma pieniedzy to i tak mozna kupic tanio stroj na pewno nie bedzie wymyslny ale zawsze przebranie i frajda dla dziecka

My znowu uziemieni w domu Majka goraczkuje wczoraj mial 40 stopni jak nas lekarz przyjaol spadla do 38 ale po powrocie do domu znowu skoczyla do 40. Najgorsze jest to ze w moim regionie znowu swinska grypa atakuje juz bylo kilka przypadkow smiertelnych Teraz najwieksze skupisko ludzi gdzie chodzi to przedszkole. Maz robi wszytskie zakupy Moze panikuje ale wole unikac zatloczonych miejsc

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

Inka zdróweczka dla Twojego skarba.

Ola w piątek pięknie wystąpiła na dniu Babci i Dziadka, nas co prawda nie było, ale mój tata nam nagrał :)
A od dzisiaj siedzi w domu, bo w weekend znowu miała lekką gorączkę, tak do 38. No i ten katar. A mieliśmy dziś wizytę u laryngologa. Dostała skierowania na wymaz z nosa, bo zawsze zaczyna się od kataru. Gardło jest ok. W uszach jej się też nie podobało, ale mają w naprawie jakiś specjalny aparat do badania, więc przy następnej wizycie sprawdzi. Dodatkowo mamy skierowanie na badanie moczu i na pasożyty, bo co jakiś czas Ola narzeka na brzuszek.
eh, choróbska, choróbska... sio!

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Witam wtorkowo

Doczekałam się ospy u Maćka :). Zaczęło go wysypywać niedzielę, czyli równe 2 tygodnie po Adasiu. Szkoda tylko, że Maciusiowi trafiła się gorsza ospa :(
Adaś poszedł wczoraj do przedszkola, nie było sensu trzymać go dłużej w domu, a Maciuś kolejne 2 tygodnie spędzi w domu.

Patusia - super Zuzia w przedszkolu, śliczna biedroneczka ::):
Udanego dziś przedstawienia :)

Inka
- zdrówka dla Majeczki!

Rass - zdrówka dla Oli!
A z migdałami wszystko ok, nie są przerośnięte?

Kwiatuszek
– zdrówka dla Gabrysi!

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam wtorkowo

Doczekałam się ospy u Maćka :). Zaczęło go wysypywać niedzielę, czyli równe 2 tygodnie po Adasiu. Szkoda tylko, że Maciusiowi trafiła się gorsza ospa :(
Adaś poszedł wczoraj do przedszkola, nie było sensu trzymać go dłużej w domu, a Maciuś kolejne 2 tygodnie spędzi w domu.

Dziubala, najważniejsze, ze za 2 tygodnie będziesz miała ospę z głowy :)

Dziubala

Rass - zdrówka dla Oli!
A z migdałami wszystko ok, nie są przerośnięte?

Tak, co do migdałków nie miała zastrzeżeń, ale powiedziała też, że Ola jest na tyle mała, że to nie znaczy, że nigdy nie będzie miała tego problemu.

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

Mój mały miał dzisiaj w przedszkolu Dzień Babci i Dziadka i co najlepsze po uroczystości zwinął się razem z dziadkami do domku, jak zresztą większość dzieci. Wnuczkowie potrafili dobrze wykorzystać sytuację :-)

Mama mi opowiadała, że mój ojciec (czyli dziadek) wyginał się na parkiecie jak niezły tancerz hi hi hi Dziadkowie dostali prezenty babcie kwiatki, a dziadkowie krawaty oczywiście oba podarki przygotowane własnoręcznie przez dzieci.
I co ważne zrobili mi kilka zdjęć, więc będzie pamiątka:-)

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876 - Będzie coraz lepiej. Przerwa od przedszkola zrobiła swoje. Ale tyle się teraz dzieje w przedszkolu, że to też ułatwi przywyczajenie się.
Bal to dopiero będzie zabawa. A jaki strój wybrany?

Mateusz ma w piątek wyjazd z kółka plastycznego do Muzeum Sztuki Ludowej i Nieprofesjonalnej. Ciekawa jestem jak mu się spodoba. Wyprawa komunikacją miejską z grupą dzieci do muzeum przeżycie podwójne:-)

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

mam synka ktory ma 3 latka skonczyl w czoraj chodzi do przedszkola juz od wrzesnia i ma bardzo ciezko mowe...:( ciezko mu sie dogadac z dziecmi panie go troche rozumieja ale tez latwo nie jest mowi pierwsze sylaby wyrazów i w ten spsob tez mowi zdaniami w domu go wsyzscy rozumieja nie wiem czy nie wybrac sie do logopedy. nie chce łączyc sylab w wyrazy choc powtórzy wszytskie a;le oddzielnie...

a moj tez ma 4 lutego bal karnawalowy w przedszkolu i bedzie lwem:)
a i ospe mial na poczatku stycznia a pozniej ja sie zarazilam
jestem tu nowa wiec nie wiem za bardzo jeszcze jak ma sie tu "poruszac"
pozdrawiam wszytskie mamusie i dzieci:))

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam

U nas po balu dobrze , Gabi zadowolona do domku dostali po balonie czapeczkę i taką trąbkę :)
Dziś poszła do przedszkola chodź u nas ferie ( wole żeby chodziła bo miała tą przerwę )

Paulus wybierz się do logopedy on ci pomoże . U nas na spotkaniu i w pierwszych dniach można było się spotkać z logopedą . Bedziesz spokojniejsza i bedziesz też wiedzieć jak masz ćwiczyć z synkiem

Odnośnik do komentarza

paulus198711
mam synka ktory ma 3 latka skonczyl w czoraj chodzi do przedszkola juz od wrzesnia i ma bardzo ciezko mowe...:( ciezko mu sie dogadac z dziecmi panie go troche rozumieja ale tez latwo nie jest mowi pierwsze sylaby wyrazów i w ten spsob tez mowi zdaniami w domu go wsyzscy rozumieja nie wiem czy nie wybrac sie do logopedy. nie chce łączyc sylab w wyrazy choc powtórzy wszytskie a;le oddzielnie...

a moj tez ma 4 lutego bal karnawalowy w przedszkolu i bedzie lwem:)
a i ospe mial na poczatku stycznia a pozniej ja sie zarazilam
jestem tu nowa wiec nie wiem za bardzo jeszcze jak ma sie tu "poruszac"
pozdrawiam wszytskie mamusie i dzieci:))

Witaj::):

Nie martw sie mówieniem, mój syn poszedł do p-kola jak miał 3,5 roku i prawie nic nie mówił (miał poważną wadę słuchu...), ale bardzo szybko sie wdrożył i dogadywał z dziećmi::):
Więc nie martw sie, jak nie powie to pokaże::):

A najlepsze jest to, że dzieci sie rozumieją jak inne mówi gorzej. Widze to po swoich dizeciach starsze tłumaczy mi co młodsze powiedziało:::):

Dominika mama aniołka 13.04.2004, Filipa i Gabrysi:mis:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-37449.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-37450.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)

Maciuś jeszcze tydzień w domu i wreszcie po 4 tygodniach będzie mógł pójść do przedszkola :). Ospa ciężka była przez pierwsze 3 dni bo prawie z 40 st. gorączką, ale jak tempka odpuściła, to i krostki przestały swędzieć. Od kilku dni już się wysuszają ale na spacer nie pójdziemy bo po buzi widać, że ma ospę :Oczko:


Paulus
- witaj ::):
Z mową był u nas podobny problem ale to było rok temu, Maciuś chodził przez pół roku do logopedy. Problemy z łączeniem sylab skończyły się.
A panie przedszkolu nie sugerowały Ci wizyty u logopedy?

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszek - śliczna Biedroneczka ::):

Dominisbur – plusy pracy z mężem we własnej firmie – ma się wolne kiedy się chce :Oczko:. A ja bardzo chciałam żeby dostali ospę zanim pójdą do przedszkola. W szkole trzeba odrobić potem zaległości, a w przedszkolu nie :Oczko:
Maciuś niepotrzebnie siedział pierwsze 2 tygodnie z Adasiem ale nie było w końcu wiadomo kiedy ospa da o sobie znać, a tymczasem standardowo wyszła po 2 tygodniach po braciszku :Oczko:. Adaś po 2 tygodniach poszedł do przedszkola a Maciuś dalej siedzi w domu :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Dziubala

Dominisbur – plusy pracy z mężem we własnej firmie – ma się wolne kiedy się chce :Oczko:. A ja bardzo chciałam żeby dostali ospę zanim pójdą do przedszkola. W szkole trzeba odrobić potem zaległości, a w przedszkolu nie :Oczko:
Maciuś niepotrzebnie siedział pierwsze 2 tygodnie z Adasiem ale nie było w końcu wiadomo kiedy ospa da o sobie znać, a tymczasem standardowo wyszła po 2 tygodniach po braciszku :Oczko:. Adaś po 2 tygodniach poszedł do przedszkola a Maciuś dalej siedzi w domu :Oczko:

No to fajnie::):

No i masz rację, ciekawe, kiedy moje dostaną?? Na razie nic nie słychać o ospie

Fifi w kwietniu ma już 6 lat... i od września do "0"

Dominika mama aniołka 13.04.2004, Filipa i Gabrysi:mis:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-37449.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-37450.png

Odnośnik do komentarza

Paulus witaj
Ja bym sie udala do logopedy nawet dla spokoju wlasnego duch
Moja corka tez miala problemy z mowa teraz juz pieknie nadrabia

Dziubala ale sie nasiedzialas w domu ja bym chyba jajko zniosla
ale juz bedziesz miala z glowy

Kwiatuszek sliczna biedroneczka

Dzis Maja w przedszkolu byla tak zajeta ze dwa razy sie posiusiala, nie zjadla powiedzorku ale jak wrocilismy do domu to nie mogla sie najesc
No i nie chciala opuscic przedszkola bo byl jeszcze jej kolega i razem skakali biegali po sali

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

Dzień Dobry

U Nas na razie dobrze (odpukać) jutro mamy kontrolną wizytę u laryngologa więc zobaczymy co powie.

paulus198711 konsultacja z logopedą nie zaszkodzi a może nawet pomóc.

Kwiatuszek
śliczna biedroneczka Gabi

Dziubala czyli temat ospa u Was zakończony :Oczko:

pozdrawiam i spokojnego dnia życzę

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876 Gabi-Biedronka super dobrane przebranko,
bardzo ładne zdjątko:36_1_1:

U nas też ferie. Dzieci, które będą chodzić w ferie były wpisywane na listę, bo opiekunki mają sporo zaległego urlopu i chciały wybrać. A dzieci faktycznie mało teraz chodzi do przedszkola, ja podobnie jak kwiatuszek zaprowadzam synka do przedszkola, chodzę do pracy, a jak nie ma przymusu przerwy to niech korzysta.

inka_80 Naszemu krasnalkowi też się zdarzyło nie raz posiusiać, albo troszkę popuścić, wiadomo zajęty zabawą, skupiony na zajęciach, ale co tam miało prawo mu się zdarzyć.

Dziubala A więc akcja ospa zakończona:36_7_8:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

U Matunia w przedszkolu jest tak mało dzieci, że właściwie jest jedna grupa tylko i to zebrana z maluchów różnego wieku i Panie też inne, ale Mati zadowolony, wczoraj wyrabiali różne zwierzątka z masy solnej także był bardzo uradowany. Uparł się na dodatek, że mamy zaraz jego dzieła zabrać, więc szliśmy z ta miękką jeszcze masą jak z jajkiem:-) Ale jest śliczny jeżyk i ślimak:-)

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

Witam :)

U nas też były listy do wpisywania, które dzieci będą chodzić w czasie ferii (tak samo było z listą na po Świętach). Wiem, że w Adasia grupie jest teraz tylko 8 dzieci, ale większości nie ma przez choroby, bo przed feriami było w grupie tylko 10 dzieci. Nie wiem jak dokładnie jest u Maćka, bo pójdzie dopiero w poniedziałek do przedszkola, to będzie drugi tydzień ferii. Starsze grupy łączą, natomiast grupa 3 latków mimo małej ilości dzieci nie jest łączona. Takie są zasady.

Dominisbur - Adaś idzie do I klasy :). Choć ciężko mi się przestawić, że to będzie uczeń, bo w głowie to ciągle przedszkolak :Oczko:

inka_80

Dziubala ale sie nasiedzialas w domu ja bym chyba jajko zniosla
ale juz bedziesz miala z glowy

Na szczęście nie siedzę w domu non stop, bo chyba bym oszalała :Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...