Skocz do zawartości
Forum

oduczanie z pampersika!!


Rekomendowane odpowiedzi

Mój 14 mies. synek, ku mojemu ogromnemu zdziwieniu dziś rano obudził się z suchą pieluszką! Na początku się wystraszyłam że coś się stało, ale chyba jest ok. Po prostu zaczyna nie siusiać w nocy. Podobno to dobry czas aby rozpocząć oduczanie. HHHMMM zatem muszę zacząć sadzać go na nocniczek konsekwentniej niż dotychczas:) Zobaczymy, może się uda w starym roku oduczyć Wojtusia???

witam:) Mogłabym prosić o głos na kubek http://www.facebook.com/pages/BoConcept-Tr%C3%B3jmiasto-Gdynia/167704063277084?sk=app_381494288601702
Lista ---Edyta Nowakowska;)

Serdecznie dziekuję i pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza

Hej, ja zaczęłam uczyć sikania do nocnika jak Ola miała 9 miesięcy i różnie z tym bywało(raz sikała innym razem nie).Kiedy już miałam dość(nastąpiło to w 21 miesiącu) zdjęłam jej pampers i powiedziałam,ze już nie ma pampersa i musi prosić o siku,bo bedzie miała mokro.Zsikała się parę razy i nie podobało jej się to,że ma mokro.I tak na dobre po dwóch dniach Ola zaczęła za każdym razem prosić o siku i kupkę.Jak gdzieś wychodzimy to zakładam jej pampersa ale jeszcze się nie zdarzyło,żeby nasikała,zawsze mówi,że chce siku.Natomiast w nocy czasami się obudzi i poprosi a czasami sika do pampersa.

Odnośnik do komentarza

sadzaliśmy córkę na nocnik od 9 m-ca - odkad już samodzielnie umiała siedzieć, łapałam wszystkie kupki na nocnik. Z pieluch zrezygnowaliśmy całkowicie na dzień gdy skonczyła 1,5 roku, zakładalismy na noc tylko ale zazwyczaj budziła sie z suchą pielucha, wiec i nocne odpieluchowanie szybko poszlo. POLECAM wczesniej sadzac-oczywiscie nie za wczesnie

:Kiss of love:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...