Skocz do zawartości
Forum

upały


tarja30

Rekomendowane odpowiedzi

upal jest ciężki do zniesienia dla dorosłych,a co dopiero dla maluszków.mój synek ma ponad 13m-cy i stale jest cały spocony.nawet gdy ma same body i chłodne rączki to główka jest zawsze mokra:36_2_12:.oczywiście gdy jesteśmy w domu.na powietrzu jest lepiej bo trochę powieje i tak się nie poci.z komarami też mieliśmy problem,bo nie mogłam nigdzie dostać środków na te owady dla małego dziecka.aż w końcu w supermarkecie pojawił się płyn i żel ''bros''dla dzieci po 1szym roku życia.czytałam w gazecie że są środki już od 6m-cy,ale jeszcze u nas nie spotkałam.może w dużych miastach.jeśli dziecko lubi spać na powietrzu,to niezastąpiona jest moskitiera.pozdrawiam i mam nadzieję że te upały trochę ustąpią.

Odnośnik do komentarza

No niestety niewiele można zrobić. My siedzimy cały dzien na zewnątrz (w miarę w cieniu), w basenie. Dziecko powinno mieć jak najmniej rzeczy na sobie. W nocy możesz otworzyć okna i np. użyć do kontaktu płynu Bros elektro na komary (dla dzieci powyżej 1 roku zycia). My uzywamy kremu i sprayu bros na komary i kleszcze (sa dla dorosłych i dla dzieci ponieżej 3 rż lub specjalne dla dzieci). U nas sie to sprawdza. Płyn do konaktu zakupię dzis, bo ciężko przy zamknietych oknach spać.

Odnośnik do komentarza

dziewczyny, czy Wasze maluszki podczas upałów też cały czas śpią? Moja 9-miesięczna córeczka nie chce za bardzo jeść, ani pić, nie karmię jej już piersią, więc jest to duży problem. Np. przedwczoraj przespała cały dzień, obudziła się dwa razy po dwie godziny i znowu spać. Nie miała gorączki, ani nic, po prostu była śpiąca. Nie wiem czy jest to normalne.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...