Skocz do zawartości
Forum

konkurs


AgaiLila

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

tinka_20
Mamma ślicznie dziekuje i jest mi bardzo milo.

ale niestety juz chyba pora odpoczac od parentingu bo mam wrazenie,ze moje slowa sa zle odbierane i zle to wszystko pisze. Szkoda tylko,ze znow obrywa sie nam "Starym" a "Nowe" jak zwylke sa super.

:brawo:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Anulka
tinka_20
Mamma ślicznie dziekuje i jest mi bardzo milo.

ale niestety juz chyba pora odpoczac od parentingu bo mam wrazenie,ze moje slowa sa zle odbierane i zle to wszystko pisze. Szkoda tylko,ze znow obryw nam sie "Starym" a "Nowe" jak zwylke sa super.
Tinka nie obrywają stare czy nowe. Oceniam całokształt. Sytuacja jest trudna i nie do przyjęcia.
Smutne jest to wszystko i tyle.

no smutne więc najlepeij nastepny konkurs zrobić anonimowy zero podpisu i linków na swoim profilu i bedzie ok .

Odnośnik do komentarza

kwiatuszek9876
Anulka
tinka_20
Mamma ślicznie dziekuje i jest mi bardzo milo.

ale niestety juz chyba pora odpoczac od parentingu bo mam wrazenie,ze moje slowa sa zle odbierane i zle to wszystko pisze. Szkoda tylko,ze znow obryw nam sie "Starym" a "Nowe" jak zwylke sa super.
Tinka nie obrywają stare czy nowe. Oceniam całokształt. Sytuacja jest trudna i nie do przyjęcia.
Smutne jest to wszystko i tyle.

no smutne więc najlepeij nastepny konkurs zrobić anonimowy zero podpisu i linków na swoim profilu i bedzie ok .
zbieramy te wszystkie rady do worka i będziemy myśleć, ale niestety życie nas nauczyło, że i wówczas znajdzie się ktoś komu i takie zasady nie będą odpowiadały ::(:

Odnośnik do komentarza

tinka_20
Anulka
i broń Boże nie "piłam" do Ciebie, bo w tym co piszesz, jest dużo racji

Anulko to slicznie dziekuje za wyjasnienia, bo pomyslalam,ze to ja robie zamieszanie i mi cos nie pasuje. A ja chcialam dobrze( chodzi mi o posty w innym watku, pewnie sie domyslasz o ktore)
Wiem o które, wiem o co chodzi i wiem też, że chciałas dobrze...

Odnośnik do komentarza

Anulka
askasam
Anulka

A czy dziecko, które akurat jest zamyślone nie może być szczęśliwe?

Ależ oczywiscie,że może:) Pod warunkiem,że zdjęciem związanym ze świętami będzie zdjęcie na tle telewizora ( bo może wtedy akurat dzieci mogą oglądać bez limitu i tak im się kojarzy) lub zdjęcie z dużym brzuszkiem ( po kolacji świątecznej bo- wtedy osoba wstawiająca odpuszcza sobie wszelkie diety).

Aha, moja córka na przykład ostatnio płacze jak jest szczęśliwa:)
Nie bardzo rozumiem Twój tok myslenia. Może poproszę o przetłumaczenie tego na język bardziej dla mnie zrozumiały.

Anulko, zdjecia, które wymieniłam zostały usunięte z konkursu świątecznego bo były NIE NA TEMAT.
Myślę,że fotka dziecka jedzącego lody lub biorącego prysznic ( bo się akurat spociło)też byłaby nie na temat,prawda?

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Askasm chyba mówisz m.in. o moim zdjęciu z konkursu św. To ja miałam zdjęcie z wielkim bębenkiem tuż po kolacji świątecznej w 8. mscu ciąży. Ale żadnego "znaku" świąt nie było tam widać więc jasne było dlaczego zostało usunięte. Nie ma żadnego żalu, pretensji.

Zresztą nie po to jest to wszystko robione.
Jeszcze się taki nie urodził co by każdemu dogodził.
Myślę że fajnie by było jakbyśmy sobie odpuściły to całe dyskutowanie co wolno, czego nie itd. Róbmy co swoje, przestrzegajmy regulamin a gdy widzimy że ktoś go łamie to zgłaszajmy. I wsio. Wszyscy będziemy zdrowsi. :love: Przecież organizatorzy nie robią nam na złość usuwając jedne zdjęcie a inne zostawiając. Oni też mają jeszcze kogoś nad sobą. Organizatorów którzy stawiają warunki. :)

Odnośnik do komentarza

anusiaelblag
A ja mam taką propozycję: abyśmy my coś zmienili w swoich zachowaniach.... A nie ciąglę żądamy zmian od Organizatorów czy Sponsorów... Oni robią co mogą, zmieniają, dodają, przestawiają a tu ciągle narzekania.. To źle, bo nie taki regulamin, to źle bo trzeba mieć 20 postów i komuś nie chcę się udzielać na forum.... Spróbujmy uszanować to co dają i proponują organizatorzy i sponsorzy... Zamiast cieszyć się, że są super nagrody a nie jakieś tanie podróbki to nie potrafimy teo uszanować...
Dziękuję za zrozumienie...

:brawo::brawo:

http://www.ticker.7910.org/an1cA8fVM2J0000Mzk1fDg5NjU1NTZhfERvbWluaXNpYQ.gif

http://www.ticker.7910.org/an1bRyPNw0N0000NTAwMzU4NHw2NTc5MzI2amF8TWFtIA.gif

Odnośnik do komentarza

KATARZYNKA78
anya
Fajnie by było jakby wróciły zasady, które obowiązywały w poprzednich konkursach, tzn. najpierw był wyznaczony czas na dodawanie zdjęc a następnie na głosowanie. Wtedy wszyscy mają równe szanse :D

ja dodalam fotkę chyba 2ego czerwca a mam malo głosow to nie zależy od tego kiedy dodasz fotę a ilu osobom się podoba :lol::lol::lol:
2 czerwca to raczej nie bo konkurs od 10 :Oczko: ale chodzi o to że właśnie jeśli ktoś doda piękną fotkę na dwa dni przed zakończeniem konkursu to mimo wszystko ma mniejsze szanse.....

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...