Skocz do zawartości
Forum

Wyniki konkursu - Najpiękniejszy prezent z okazji Dnia Matki


Anulka

Rekomendowane odpowiedzi

Nagrodę ufundowaną przez sklep BabyStyle.pl - chustę kółkową Babylonia otrzymuje - amesia.

A oto i jej opowieść:

Najpiękniejszym prezent mojego życia dostałam we wtorek 31.03.2009roku. Byłam wtedy w 38 tygodniu ciąży i czekałam na Oddziale Położniczym na poród. Wiedziałam, że czekam na poród drogą cięcia cesarskiego, ale tak niestety musiało być dla mojego i dziecinki dobra. Lekarz powiedział mi po wizycie: "Mamy taki piękny dzień - może chciałaby Pani dzisiaj urodzić?" Byłam szczęśliwa, że to już dzisiaj spotkam się z moją dziecinką, ale też byłam pełna obaw. ,,Bardzo chcę''-odpowiedziałam. Zadzwoniłam pośpiesznie do męża, rodziców i przyjaciółki, by trzymali za nas kciuki. Przygotowania...i zaczął się zabieg...Poczułam nagle szarpnięcie i zza zielonego parawanu wyłoniła się na rękach lekarza mała płacząca, przepiękna istotka. Tak bardzo się cieszyłam, że słyszę ten płacz. Po policzkach płynęły mi ciepłe, słone łzy szczęścia. Na chwilę ją zabrano odśluzowano, obejrzano, owinięto w becik i pokazano mi piękną i tak bardzo moją córunię. Pielęgniarka przybliżyła mi ją do twarzy, a ona swoim malutkim języczkiem polizała mnie po policzku. Rozwinięto becik i nagusieńką położono mi ją na piersi. Była wtedy taka maleńka. Jej ciałko aksamitnie gładkie i cieplutkie. Jej maleńka buzia uparcie szukała swojej ,,mlecznej krainy". Tak cudowna chwila na którą czkałam tak długo. Wtedy wiedziałam, że warto było czekać i że jestem w stanie dla niej znieść te wszystkie trudne chwile porodu i połogu. Na korytarzu czekali na nas mama z moim mężem. Oni także słyszeli pierwszy krzyk naszej Agatki. To był wspaniały dzień i początek naszej cudownej wspólnej drogi. Taki prezent dostaje się tylko raz w życiu.

Serdecznie gratulujemy i zapraszamy resztę naszych mam na Mama na Zakupach do udziału w kolejnych konkursach. Można wygrać ciekawe nagrody.

Odnośnik do komentarza

ja rowniez gratuluje, ale czuje sie troszke oszukana.. nie wyslalam zadnej pracy, bo nawrt mialam na mysli opisanie historii narodzin moejgo dziecka, ale jako ze urdzilo sie w kwietniu to nie bardzo na dzien matki, a tytul konkursu jest jaki jest.. a ze data urodzin dziecka autorki zwycieskiej pracy tez nie jest nawet zbyt blisko 26 maja, to troche, przynajmniej jak dla mnie malo zgodne z tematem. Prosze mi nie miec za zle, po prostu mi troche przykro...

Zagłosuj na mojego szkrabka:


Proszę o skomentowanie mojego ostatniego postu tutaj:

http://parenting.pl/polecam-odradzam/15856-zabawki-fisher-price-dostosowanie-do-wieku-dziecka-3.html
Chodzi o to podsumowanie muzycznego wirażu, fotorelacje:)

Odnośnik do komentarza

Poniekąd masz rację. 31 marca to nie jest Dzień Matki.
My, wraz ze Sponsorem nagrody potraktowaliśmy temat luźno, ponieważ nie dla każdego Dzień Mamy to 26 maja.
Mój Dzień Mamy przypadł na 12.12 2004 i drugi 21.09.2007 r.. To był czas, kiedy czułam się szczególnie i to te dwa dni najbardziej zapadły mi w pamięci. Moje dzieci to dla mnie Najpiękniejszy Prezent.

Odnośnik do komentarza

Gratulacje Amesia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Opowiadanko chwyta za serducho, aż łezka sie w moim oku zakręciła podczas jego czytania.
Zgadzam się z Anulką, że nasze "mamine święto" może przypadac nie tylko 26 maja, ale także w dzień, w który zostałysmy obdarowane potomstwem :)
Dzień narodzin naszych maluchów to takie nasze święto, święto Mam przez duże "M" :)
A jesli chodzi o nagrodę to uważam, że trafiła w zasłużone ręce...AMESIA jeszcze raz moje GRATULACJE !!!

Odnośnik do komentarza

Dziękuję pięknie Wam mamusie za piękne słowa i gratulacje.Strasznie mi miło.Dzisiaj z samego rana kurier przywiózł nagrodę:-))) Chusta jest PIĘKNA i już za 3 razem założyłam ją tak,że było nam obu wygodnie.Na razie mamy opracowane 2 sposoby noszenia,ale będziemy próbowali dalej.Jeszce raz dziękuję!!!!

Odnośnik do komentarza

amesia
Dziękuję pięknie Wam mamusie za piękne słowa i gratulacje.Strasznie mi miło.Dzisiaj z samego rana kurier przywiózł nagrodę:-))) Chusta jest PIĘKNA i już za 3 razem założyłam ją tak,że było nam obu wygodnie.Na razie mamy opracowane 2 sposoby noszenia,ale będziemy próbowali dalej.Jeszce raz dziękuję!!!!

Amesia pokażcie się w chuście :D

http://www.suwaczki.com/tickers/mo89xzdvd9rket27.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73f070vphh.png
http://www.suwaczki.com/tickers/atdcx1hp2gpemcnw.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...