Skocz do zawartości
Forum

Cycusiowe mamusie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Marysia w jedzeniu w stronę Oliwki się skłania. "Małojadek". Ilości je raczej niewielkie, no ale jest ale... Przy tatusiu lub babci je dużo więcej. Jak poszłam do pracy to byłam w szoku, myślałam , że babcia jedzenie wyrzuca. Wszystko było powyjadane. A ze mną najchętniej bufet mleczny.
Ale ma swoje ulubione rzeczy, które je bez zachęty.
Dziewczyny super macie , ze tak ładnie i chetnie Wasze córy jedzą.

:36_3_14: :11_6_204: :in_love2:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdru1dc3wle36f.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywuay3lu2rdf8c.png

Odnośnik do komentarza

Jak Was czytam to jestem w szoku, że moje dziecko je tylko 2 normalne posiłki, a poza tym tylko mleko. Od jutra wprowadzam trzeci bo już jakiś czas o tym myślałam tylko bałam się o tą laktację. Teraz się zestresowałam, że głodzę dziecko. Ona się nie domaga no ale...

Odnośnik do komentarza

curry
Jak Was czytam to jestem w szoku, że moje dziecko je tylko 2 normalne posiłki, a poza tym tylko mleko. Od jutra wprowadzam trzeci bo już jakiś czas o tym myślałam tylko bałam się o tą laktację. Teraz się zestresowałam, że głodzę dziecko. Ona się nie domaga no ale...

moja Misia jak miała 7 miesięcy jadła tylko cycka.. ale może dlatego, że się zestresowała przyjazdem z Holandii na miesiąc do Polski... chciała tylko cycka nic więcej... dopiero jak wróciłyśmy do taty zaczęła pięknie jeść :) Teraz lecimy jak już będzie miała prawie roczek więc myślę, że już nie będzie problemów z jedzeniem :)

Odnośnik do komentarza

curry na pewno nie głodzisz, bo z tych wszystkich zupek, deserków i obiadków to mleko jest najbardziej kaloryczne i ma w składzie wszystko czego takiemu małemu człowiekowi potrzeba. Kiedy Zu była w wieku twojej Lili też "jadła" 2x stałe.

U nas nie zależy kto daje, zależy raczej od humoru Zu. Dziś ma ewidentnie cyckowy dzień. Kaszką z owocami pogardziła, rzucała tylko naokoło, za to zaraz ciągnęła mnie za bluzkę i "daj, daj" he he. Zobaczymy, może z zupą lepiej pójdzie, na razie śpi to jej nie budzę.

Odnośnik do komentarza

curry wszystko OK. Ważniejsze jest raczej czy ona sie potrafi juz najeść posiłkiem pozapiersiowym, a nie ilość posiłków. Zreszta chyba w schemacie żywienia takie maluszki mają dopiero 2 posiłki. Tak jak Margeritka pisze nie raz jeszcze sie to zmieni.

:36_3_14: :11_6_204: :in_love2:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdru1dc3wle36f.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywuay3lu2rdf8c.png

Odnośnik do komentarza

aleksandrawzorek
curry
Jak Was czytam to jestem w szoku, że moje dziecko je tylko 2 normalne posiłki, a poza tym tylko mleko. Od jutra wprowadzam trzeci bo już jakiś czas o tym myślałam tylko bałam się o tą laktację. Teraz się zestresowałam, że głodzę dziecko. Ona się nie domaga no ale...

moja Misia jak miała 7 miesięcy jadła tylko cycka.. ale może dlatego, że się zestresowała przyjazdem z Holandii na miesiąc do Polski... chciała tylko cycka nic więcej... dopiero jak wróciłyśmy do taty zaczęła pięknie jeść :) Teraz lecimy jak już będzie miała prawie roczek więc myślę, że już nie będzie problemów z jedzeniem :)

to aż szok, jak dziecko wszystkie emocje odbiera...

Odnośnik do komentarza

Iskra- Oliwce dwa razy zdarzyło się udziobać mnie tak, że poszła krew... W oduczaniu gryzienia pomogły nakładki na piersi, Młoda nie jadła przez nie, ale jak je widziała, to dostawała szału, że nie może cmokać cyca :D Jak tylko mnie dziobała, to nakładałąm i pomogło, potem jak znowu zaczęła dziobać, to tak samo. Teraz już mnie nie gryzie, ale to może spowodowane tym, ze zęby zrobiły sobie przerwę i nie wychodzą...

A u mnie rewolucje cyckowe, bo biorę leki i karmię Małą dwa razy na dobę, na noc i nad ranem. Wcześniej było jeszcze kilka dodatkowych karmień, ale póki co dzielnie to znosi :D

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...