Skocz do zawartości
Forum

Nawracajace infekcje intymne :(


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27/8/2020 o 9:17 AM, malwa94 napisał:

no właśnie to też prawda ze jak się jest aktywnym seksualnie przy infekcjach najczęściej trzeba by też w leczenie wprowadzić partnera

Tzn??? Wiem, że choroby można przenosić, ale jeżeli chodzi o zwykłe infekcje to zazwyczaj problem przez uszkodzenie np. ścianki, a wilgoć tylko moga się np. drożdżakom rozwijać itp.

Odnośnik do komentarza

Z doświadczenia wiem, jak infekcja intymna dokuczliwa jest. W takich chwilach chce się jak najszybciej pozbyć jej i dolegliwości z nią związanymi. Mi pomógł Octenisept. Z chwili na chwilę czułam się co raz lepiej. Wiedziałam, że ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze, ale nie sądziłam, że zadziała. Okazał się jednak skuteczny i na pewno gdy infekcja wróci, ponownie wyleczę ją tym preparatem.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dziękuję za pomoc, bo dzięki Tobie Zocha52 użyłam Octeniseptu i faktycznie infekcja zniknęła bardzo szybko. A najśmieszniejsze jest to, że miałam ten produkt w apteczce, ale nie spodziewałam się, że ma takie zastosowanie.

Odnośnik do komentarza
Gość kamilla36

Miałam ten sam problem i kompletnie nic mi nie pomagało. Dopiero Octenisept przyniósł szybkie skutki a infekcja intymna już więcej nie powróciła (do tej pory). Dużym plusem jest to, że zawsze mam go w apteczce a jego stosowanie jest łatwe i komfortowe.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...