Skocz do zawartości
Forum

Śmieszne sytuacje/powiedzenia


Rekomendowane odpowiedzi

To i ja cos napisze o mojej corci teraz ma dwa latka skończyła w marcu ale jak miała 21 miesiecy to juz mialysmy śmieszna sytuacje robiłam cos i mi nie poszło więc jak to ja nie chciałam juz używać znowu słowa szlag mnie trafi więc powiedziałam ze zaraz mnie cos trafi a ona siedziała obok patrzy na mnie takim poważnym wzrokiem i mowi "szlag trafi" a ja sie tak staram przy niej tego czesto nie mowic. :)
A wczoraj wyciągała takie pudeleczko z ksiazeczkami z półki i nagle jej wszystkie wypadły a ona " o nie! upadły" nagle sie zrywa i biegnie do taty krzycząc " Kulce blade ksiązecki mi upadły.

Odnośnik do komentarza

Moja Babcia opowiedziała mi ostatnio fajną historię :)

Babcia wybrała się ze swoim nowonarodzonym synem (moim Tatą) na spacer ze znajomymi, którzy mieli kilkuletniego syna. Mały pochyla się nad wózkiem i pyta moją Babcię:
- A to będzie chłopak czy dziewczynka? :D
Moja Babcia w lekkim szoku odpowiada:
- To jest chłopiec.
- To już jest chłopiec? - zapytał mały.

Padłam :D

Odnośnik do komentarza

raz byłem świadkiem smiesznej sytuacji siedząc na ganku zauwarzylem dwie małolaty smigajace na rowerach wszędzie były duże błotniste niespodzianki na drodze na efekt nie trzeba było długo czekać jedna z rajderek przewróciła się w blotko 🙂 od razu wywołało to uśmiech na mojej twarzy. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...