Skocz do zawartości
Forum

Konkurs Fotograficzny "Szczęśliwe Dziecko"


Rekomendowane odpowiedzi

Marcin
dorota19791
a gdzie mozna zobaczyc ile mam glosow?

Obecny konkurs po raz pierwszy realizujemy w zupełnie nowej galerii, napisanej specjalnie na potrzeby tego typu projektów.

Funkcja podglądu głosów dla własnych zdjęć jeszcze nie jest publicznie dostępna, ale pojawi się w najbliższym czasie - jutro bądź w czasie weekendu. Dam znać.
dziekuje:)
pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

ja rozumie,ze ma sie w podpisie "zachete" do glosowania:wink:



ale kurde,zeby mowic"glosowalam na ta i na ta"- rekompensata pewno mile widziana

albo wlazenie po watkach,i "proszenie o glosy"

Dziewczyny,niech ten konkurs bedzie w milej atmosferze,niech wygraja najlepsze zdjecia,
a nie zdjecia,ktorych autorzy najwiecej mjaja znajomych,badz najwiecej uprosili glosow

nie jest to w dobrym tonie

fajnie jak znajoma z forum zaglosuje na zdjecie znajomej,milo i sympatycznie
ale niech to zrobi,bo zdjecie jest fajne,a nie tylko po znajomosci:D

niech to nie bedzie wyscig szczurow po rowerek:D

Odnośnik do komentarza

Maciejka2004
Maciejka2004
ja nie mam serudzek z boku, nie mogę głosować?

to na razie moze ktoś plubi moja fotkę macie rewanż

Photos de Zielony Trawnik | Facebook

glosowałam wczoraj około 23, moze co 24 godziny?

Dokładnie, licznik nie resetuje się o północy tylko po 24 godzinach od ostatniego głosu. Przykładowo, jeżeli w poniedziałek ktoś oddał trzy głosy około 15:00, to kolejne głosy będzie mógł oddać we wtorek po 15:00.

Jeżeli ktoś głosował w poniedziałek o 12:00, 14:00 i 16:00 po jednym głosie, to we wtorek po 12:00 zyska jeden głos, po 14:00 już dwa, a po 16:00 trzy. Itd.

Odnośnik do komentarza

Ja nie biorę niestety udziału, konkursy klikane, tam gdzie trzeba zdobyć najwięlszą ilość głosów są wg. mnie niesprawiedliwe, to kółka wzajemnej adoracji, niemające nic współnego ze zdrową rywalizacją i zasadami fair play... :(
Szkoda czasu i nerwów, zawsze znajdą się osoby sztucznie nabijające punkty :(

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46537.png

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46538.png

Odnośnik do komentarza

Iwcia
Dodałam zdjęcie, lecz widocznie podczas operacji system mnie wylogował i autorem mojego zdjęcia jest anonim. Co mogę zrobić?

Wygląda to na błąd systemu, który będziemy musieli odszukać i poprawić.

Wykasowałem zdjęcie z bazy. Proszę dodać je jeszcze raz.

EDYCJA: dodałem dodatkowe sprawdzenie tuż przed zapisaniem zdjęcia do bazy, czy użytkownik nie został wylogowany. Powinno to pozwolić uniknąć takich sytuacji.

Odnośnik do komentarza

aka
Ja nie biorę niestety udziału, konkursy klikane, tam gdzie trzeba zdobyć najwięlszą ilość głosów są wg. mnie niesprawiedliwe, to kółka wzajemnej adoracji, niemające nic współnego ze zdrową rywalizacją i zasadami fair play... :(
Szkoda czasu i nerwów, zawsze znajdą się osoby sztucznie nabijające punkty :(

jedno zdjęcie wybiera redakcja ze sponsorami i ono zostanie nagrodzone- nie będą nas w tym wypadku interesowały punkty a rzeczywiście super zdjęcie konkursowe- dlatego uważam, że warto wziąć udział

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...