Skocz do zawartości
Forum

Logiczne zabawki


delicja

Rekomendowane odpowiedzi

WItam Drogie Panie :)

Chciałam się zapytać, czy kupujecie swoim pociechą takie zabawki... zmuszające do myślenia :) nie mam na myśli takich jakie możemy dostać w zwykłych sklepach.

Jakiś czas temu, jak trafiłam ja kreatywnego malucha (to taki sklep), stałam się wielką fanką własnie kupowania takich zabawek. Bezbłedne są dla mnie zabawki z cyklu; zrób to sam:) raz że fajna zabawa (dla mamy również) dwa że potrafi czegoś to dziecko nauczyć.

Myślę sobie czasami, drogie Panie, że jak my byłyśmy młode - jak byłyśmy dziećmi - wtedy jak wiedzie nie było takich zabawek jak teraz i człowiek to potrafił ze wszystkiego co go otaczało zrobić zabawkę... czasy czasy... eh.

Odnośnik do komentarza

Nie znam"kreatywnego malucha" ale w zwykłych sklepach też kupuję takie zabawki.
Moje dziecko bardzo lubi książeczki,w których są obrazki do składania.Własciwie nawet się ich nie wycina, tylko lekko wydziera i składa, np zwierzaka.
Poza tym uwielbia też bawić się w archeologa.Można kupić szkielet dinozaura w utwardzonym piaskowcu (chyba) i narzędzia,którymi ten szkielet się wykopuje.Jak wykopiesz- można go złożyć.Fajna zabawa bo nigdy nie wiesz jaki szkielet ci się trafi a poza tym rozrywki na kilka dni.
Oprócz tego mile widziane są wszelkiego rodzaju modeliny, piaskoliny, ciastoliny i smakoliny:)

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy chodzi Ci o takie zabawki jak np. Labirynt z kulką.
Ostatnio kupiłem taką zabawkę mojemu synkowi na urodziny, niewiele kosztuje a bawi się już nią bardzo długo.
Właściwie to nie jest to może zabawka edukacyjna a bardziej manipulacyjna. Maciuś bawi się tym już trzeci tydzień i jeszcze mu się nie znudziło.
Tutaj kupiłem bawik.pl/p,pl,1613,gra+labirynt.html Gra labirynt nie wiem czy link się wyświetli bo to mój pierwszy post tutaj i nie za bardzo umiem się jeszcze poruszać po tym forum.
Jeszcze maiłem synkowi kupić takie coś jak gra CIRKIS ale nie mam ostatnio zbyt wiele czasu na zabawy z synkiem a ta zabawka potrzebuje conajmniej dwóch osób do zabawy. Powiedzcie czy słyszeliście coś o tej grze Cirkis, może warto to kupić?

Pozdrawiam serdecznie
Andrzej Pietraś

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...