Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
rorita

Co na grilla i do grilla? :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość sanderson

Ja uwielbiam karkóweczkę i szaszłyki :) Dla wegetarian sprawdzą się takie z cukinią, papryką, cebulką. Może szparagi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lilkaa90

Macie może jakieś ciekawe wegetariańskie przepisy na grilla? Ostatnio zrobiłam sobie testy na nietolerancję pokarmową i okazało się, że muszę unikać wołowiny i wieprzowiny. Szczerze mówiąc za innymi rodzajami mięsa nie przepadam, szukam więc bezmięsnych przepisów ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość veraxx

Moim zdaniem jeśli mamy dobre warzywa do szaszłyków i dobre mięsko to jest to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Alkanatalka

Do mięsnych dań z grilla świetnie pasuje chrzan. My bardzo lubimy ten marki [reklama usunięta] bo ma fajny intensywny smak i kremową konsystencję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość adahinz

Wolę łagodniejsze sosy do mięs z grilla, zwłaszcza, ze ja mięsa dość mocno przyprawiam. Więc po zgrilowaniu tylko ketczup czosnek-bazylia i jestem w kulinarnym niebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka17

Ja do dań z grilla jako dodatek bardzo lubię korniszony. Te nie tylko tradycyjne ale też z chilli czy czosnkiem. Fajnie dodają potrawą wyrazistego smaku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lukrecka

do grilla coś chłodnego do picia, jeszcz w weekend robiliśmy zakończenie sezonu grillowego, były kiełbaski, żeberka i skrzynka soków, wszyscy lubimy i zawsze mamy ubaw z haseł pod kapslami, pogoda w weekend dopisała

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lalanka00

A jakie sosy czy ketchupy używacie? Ja ostatnio kupiłam po dłuższym czasie Włocławek w słoiczku i to jest jednak to :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monia91

polecam wam desery z grilla 😍 grillowane owoce są wręcz przepyszne!

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

my nie mamy grilla, ale za to jest kociołek węgierski.  Mój mąż uwielbia bigos myśliwski i wojskową grochówkę. W kociołku przyrządzam również inne dania jak na przykład leczo.

Edytowane przez Wywijaska
Link do sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość derilka
W dniu 30/6/2019 o 11:22 PM, Gość lalanka00 napisał:

A jakie sosy czy ketchupy używacie? Ja ostatnio kupiłam po dłuższym czasie Włocławek w słoiczku i to jest jednak to 🙂

też te ketchupy lubimy, próbowałaś tych z dodatkiem owoców, ze śliwką jest mega 😄 ciekawy smak a do grilla idealnie pasuje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...