Skocz do zawartości
Forum

urodzinki


mamadorka

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie ostatnio robi furorę sałatka gyros. Wszystkim smakuje i ładnie wygląda...

Pierś z kurczaka, przyprawa gyros, ogórki kiszone, cebula, kukurydza konserwowa, kapusta pekińska, majonez, ketchup

Mieso kroisz w kostkę ( nie za dużą) lub podłużne paski, przyprawiasz solą pieprzem i przyprawa gyros, odstawiasz do lodówki ( ja zazwyczaj panieruje wieczorem i zostawiam w lodówce na noc). Cebulke i ogórki kroisz w drobną kostkę. MIęso smażymyi zostawiamy do przestygnięcia. Kiedy przestygnie wykładamy na dno dosyć wysokiego, najlepiej szklanego naczynia. Na mięso kładziemy ketchup, cebulkę, ketchup, ogórki, ketchup, kukurydzę, majonez i na iwerzch poszatkowaną kapustę. Możesz dać mniej ketchupu ale ja daje tak jak napisałam wyzej tylko cienko smaruje i jest pyszne... Pozdrawiam i życze u danego przyjęcia oraz wielu prezentów dla synka...

http://www.suwaczek.pl/cache/a7fc4dfc01.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7be3a61a97.png

Odnośnik do komentarza

mamadorka
cześć mój mały łobuziak 9 maja kończy 2 latka i będzie miał gości więc szukam przepisów na sałatki, dania, ciasta, przystawki i inne różne ciekawe potrawy których moi goście jezcze nie jedli. Z góry dziękuje za wszystko

i jak sie urodzinki udaly ?
napisz co przygotowalas i co najbardziej smakowalo ?

u nas imprezka bedzie 15.05 i tez synek konczy 2 latka :)

Odnośnik do komentarza

mamadorka
cześć mój mały łobuziak 9 maja kończy 2 latka i będzie miał gości więc szukam przepisów na sałatki, dania, ciasta, przystawki i inne różne ciekawe potrawy których moi goście jezcze nie jedli. Z góry dziękuje za wszystko

Polecam zajrzeć na stronę:
herbatasaga.pl
Znajdziesz tam mnóstwo porad na zorganizowanie przyjęcia urodzinowego dla Twojego dziecka. Misie sagi właśnie obchodzą 10 Urodziny, dlatego na stronie pojawiły się extra porady :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...