Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Agnisia ty próbowałaś przez pewien czas zajmować się dwoma maluchami na raz.
Co było w tym najtrudniejsze? Jak rozwiązywałaś sprawę spacerów? No i dlaczego zrezygnowałaś?
Pytam bo dostałam właśnie ofertę zajęcia się 11 mies chłopcem. W sumie to problem widzę jedynie w tych spacerach. Dwóch wózków przecież pchać nie dam rady bo ręce mam tylko dwie :)

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

kdrt- U nas był podobny problem jednak myśle że podwujny wózek rozwiązałby problem. U nas pojawiły sie jeszcxze inne rzeczy min. to ze Ula nie chciała spać w łóżeczku turystycznym chociaż to też było do nauczeni. Ja zrezygnowałam ponieważ nie miałam sumienia budzić małej codziennie o 7 rano.tym bardziej że to była praca za na prawdę bardzo symboliczną kwote. Inaczej byłoby gdybym mogła sie zajmowac małym u siebie jednak nie mam na to warunków co jeszcze .... pojawiał sie mały zonk bo Ula za diabła nie chciał sie mna dzielic i praktycznie cały czas siedziała mi przy nodze.
Myśle jednak że powinnaś spróbować i sama zobaczyć jak jest przez kilka powinnaś wiedzieć już co i jak. a może akurat uda sie wszystko zgrać kupicie wózek i bedzie super;)


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

czesc:)
ufff...doczytałam Was, choć łatwo nie było, bo mi oczy lecą :)

rado jeszcze nie śpi - wyspał się w samochodzie i się teraz wygłupia.w
weekend był suuuuper udany i baaardzo intensywny,bo obskoczyliśmy rodzine m. i znajomuch. a dzisiaj znajomych we wrocławiu :) -tych co mieszkają na samym rynku:) chcieliśmy trochę pochodzić i pokazać radkowi te wszystkie świecące bajkowe "budki", ale niestety padal deszcz i to nie było miłe, wiec bardzo szybko się zmylismy z podwórka.
Rado ocywiście zrobił furorę, dostal super zabawki :)

bardzo polecam taki helikopter z vtech -rado się nim bawi non stop. moze to fajny prezent na mikołaja albo pod choinkę?? ;) zaraz znajdę....
V-Tech helikopter do literek i cyferek :: Zabawki dla najmłodszych :: Zabawki, Sklep z zabawkami, zabawki dla dzieci, lalki dla dziewczynek, zabawki dla chłopców, tanie zabawki, baseny dmuchane

jest super! a kuleczki mają takie sensory, że jak się je wrzuca do helikoptera, to on mówi jaki to kolor!! :) bylismy tym zdumieni:)baaaardzo fajny prezent rado dostal:)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

hej krawatek

fajnie,ze weekend udany
a ty wypocznij troszke

helikopterek suuper
chociaz szczerze mowiac te wszsytkie gadajace zabawki mnie wkurzaja
mamy te kule z z v-techa ...angielska i niemiecka i juz rzygam tym,naprawde
jedna dostalismy a druga kupilismy na szperach za cala dyszke..a widzialam je po ponad sto zlo:Histeria:

Odnośnik do komentarza

witajcie weekend skonczony a ja padam z nog, bo szkołe miałam wrrrrrrrrrr

Kajtek nie mówi ani mama ani tata , mowi niby baba, ale tak raczej bezwiednie chyba. ale bam jak sie przewróci jest :)

krawatek mówisz , że fajny ten helikopterek? bo ja akurat dzis zamówiłam zabawki zaraz wkleje linka co dla kajtka i wlasnie szukam jeszcze czegos :)
SMILY # INTERAKTYWNY ŻÓŁW Pierwszy PRZYJACIEL 658 (1953327274) - Aukcje internetowe Allegro

a takie coś dla chrześniaka, też ma roczek
E-EDU BĘBENEK BAM-BAM sorter MÓWI i UCZY PO POLSKU (1961193977) - Aukcje internetowe Allegro

cafe piękni są!!! a i włosy mają, bo Kaj łysy ;)

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry

Po wczorajszej imprezce jestem padnięta(skończyła się w nocy:Śmiech:).
Mój chłopina dziś nie do życia a mnie czeka sprzątanie,bo jutro mamusia przyjezdza.
A pózniej w czwartek kolejna,hihi,ma przyjechać chrzestny na urodzinki Patusi:Padnięty:

krawatek gratki zębolka.
cafe cudne Twoje chłopaki:Oczko:
Iga witaj.Fajnie,że zaglądnęłaś.
Amelcia śliczna:Podziw:

Odnośnik do komentarza

dzień dobry!!

cześć Iga!!:) ale masz w domu mikołajki :)

ja już dla Rada na mikołaja nic nie mam, bo mu wszystko dałam wcześniej:P -nie wytrzymałaam:)ale bedzie mikołaj w żłobku także spoczko;) dzieci mają mieć zdjęcia z mikołajem:)

Rado oczywiście poszedł do żłobka w bardzo radosnym nastroju. i dobrze!

mamy z m. wojnę. pewnie nam przejdzie do "po pracy", ale jestem na niego wściekła, normalnie się zachowujemy jak dzieci w przedszkolu, chociaż nie, dzieci w przedszkolu chyba są mądrzejsze. mam nadzieję że jak się nie będziemy cały dzień widzieć to nam przejdzie :) najgorsze jest to że wiem co nam doskwiera, a nie da się tego zrobić jak się będziemy złościć :P cały weekend bez sexu daje się we znaki:P nabuzowani jak cola, normalnie :P

dzisiaj jade do b. wezmę ją na zakupy, potem jej coś tAM pogotuję... o ile oczywiście będzie chciała. bo z tego co wiem, to daje sobie radę:) kamień z serca. tylko mówi że dni jej tak wolno lecą.... nie dziwię się.

wymyśliłąm dla niej prezent na mikołaja, ale muszę ją najpierw zapytać czy chce. wymyśliłam że ją wezmę do kina na listy do m :) nie była w kinie chyba z 7 lat a mają citi point baaardzo blisko:):) jak myśłicie, da się zaprosić??;)

Arisa, to widzę że poszaleliście:P ja miałam kaca wczoraj chyba do 18:P

cafe... referaty :P hihihihih ściągnij z neta, i tak ich nie czytają :P

ale się rozpisałam...fiu fiu... :P

miłego dnia Dziewczynki!!!

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

i ja mam kawe
i nawet ekspres-mezusiowi sie marzyl i kupil niedawno
mniammm

rodzice odbiora olka z przedszkola i zabieraja go do siebie
chca mu zrobic mikolajki-nakupili puzzli,zabawek-jejku naprawde u nas jak w dobrym sklepie zabawkowym,hahaha
julianowi i cezaremu to naprawde nie wiadomo co kupic,bo wszsytko maja po starszym bracie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...