Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Arisa
Dobry wieczór
Dawno tu nie zaglądała ale jakoś nie mam ostatnio podzielnej uwagi:whoot:,ciężko mi się na czymkolwiek skupić.
Poczytałam i troszke poodpisuje ale nie wzystkim,bo połowy już nie pamiętam:lup:

Ann to dziś pierwsza nocka na nowym mieszkanku?Super:yipi:-zapamiętaj sen:yipi:
Łóżeczko bardzo ładne,a wanienka jak nie zniszczona to brać:great:

Gosia no to miałaś przygode,dobrze,że nic Wa się nie stało-uważaj na siebie:Kiss of love:

Marta ale masz urwisów w domku,zupełnie jak moje dwie diablice:whoot:-czasami to ręce mi opadają ale jest strasznie wesoło:smile_jump:
Zuch chłopak z Twojego synka:brawo:

Jomira moja starsza córa dostawała glukoze po urodzeniu ze względu na żółtaczke-zalecenie lekarza przy wypisie ze szpitala.

szyszka super fotki-już o ty pisalam:lol:

nitka odpoczywaj,odpoczywaj,nie forsuj się:wink:

cafe Ty będziesz pierwszą stycznióweczką:yipi::yipi:-ciekawe która nastepna będzie:smile:

Eulalia,kdrt a wy gdzie się podziewacie?Co tam u Was?

neki witaj:wink:

To chyba tyle,więcej nie pamiętam co czytałam.
Ja dziś cały dzień w łóżku leże,wczoraj na wieczór obżarłam się smażony i dziś ledwo dychałam ale pomału mi przechodzi.
Brzuchol znowu zaczyna mi częściej twardnieć ale skurczyki przechodzą,więc nie jest zle.
Poza tym już nie dużo nam zostało do końca:yipi::yipi::yipi:

Miłego wieczorku i spokojnej nocki:Kiss of love:

WITAM STYCZNIÓWECZKI !!

Ariso dzięki za pamięć.
Ja się długo nie odzywałam bo po tym silnym przeziębieniu, które miałam jakiś czas temu narobiło się sporo zaległości w domku i dużo miałam na głowie.
Byłam też przez pewien czas u swoich rodziców.

Czaszami Was podczytywałam ale macie takie tempo że nie nadążam. Może uda mi się nadrobić zaległości i teraz będę troszkę częściej się odzywała.

Wyniki badań mam dobre.
Wyprawka dla synka prawie cała gotowa. Zrobiliśmy całe zakupy za jednym podejściem w zaprzyjaźnionej hurtowni:) Brakuje tylko wózka bo tam akurat tej firmy wózków nie było.
Z mężem postanowiliśmy że przed urodzeniem się Maluszka musimy trochę rzeczy w domu dopiąć na ostatni guzik i tak ostatnio było np. malowanie przedpokoju.

Ostatnio mam jakieś wyjątkowo intensywne sny.
Np. śniło mi się że na kolejnym USG wyszło mi że nie będę miała jednego dziecka ale CZWORO!!!!!!!!!!!!!! I że po prostu ta trójka wcześniej się schowała z tyłu!

A jak Wy się czujecie oczekując na przybycie Maluszków?
Czytałam, że większości dokucza twardnienie brzuszka. Nie jesteście w tym osamotnione - ja też mam czasami gorsze dni i pod wieczór to już nawet stać na nogach wyprostowana nie mogę.

Szyszka Ty już po przeprowadzce do Ząbek czy w trakcie? Pytam bo nie jestem w temacie :)
Gosia dobrze że nic Ci nie jest. Ja też miałam stłuczkę na samym początku ciąży i wiem że to straszny stres. Myśli się wtedy tylko o dziecku czy oby na pewno z nim wszystko dobrze.
Przepraszam że nie odpisuję każdej z osobna ale nie zdążyłam wszystkiego przeczytać wstecz.

Moja dzidzia też tak jak Wasze jak się rozrusza to cały brzuch mi tańczy. I potrafi tak cały dzień :) Super uczucie mieć życie pod swoim serduszkiem :D:D:D:D:D:D

Miłego dnia dla Wszystkich :D

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

MartaN, Arisa ja tez tak jak Wy mam ochotę na zmianę fryzurki ale w sumie to nie mogę się zdecydować tak do końca na cięcie.
Wygodnie włosy zebrać w kuca i mieć z nimi święty spokój :D
Z drugiej strony ponoć po porodzie włosy bardzo wypadają - też o tym słyszałyście, lub tak miałyście?? Więc pewnie w rezultacie i tak będę musiał je obciachać.

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny :)
Wlosy wypadaja, bo musza :) W ciagu ciazy nie wypadaja, wiec pozniej po ciazy, musi wypasc to co nie wypadlo wczesniej. Ale... o fryzurce mialam pisac.
Moze zrobicie sobie pasemka albo balejage? Jak beda zrobione w folii, to farba nie wniknie przez skore do krwiobiegu, bo bedzie lezala tylko na wlosach. No i koniecznie nad glowa wyciag, ktory pochlonie zapachy i nie beda dochodzily one do Waszych nosow.

Co do rodzenstwa w podobnym wieku :) hehe... ja swoja siostre gryzlam i szczypalam i kazalam jej sprzatac. Siadalalam na stoleczku na srodku pokoju i mowilam "Ewka sprzataj", a jak nie chciala, to znowu gryzlam i szczypalam :) Najlepsze jest to, ze to ja bylam mlodsza... Taki bandzior byl ze mnie! Babcia bala sie brac mnie pod opieke - albo na drzewie zawislam, albo na kosie golym tylkiem siadlam... Hitem bylo, jak bawilam sie w domek dla lalek w kombajnie - w tym wielkim wale, ktory zboze kosi i tnie! Siostra uratowala mi wtedy zycie (glupia czy co? ), bo wujek chcial kombajn uruchomic, a moja siostra sie darla wnieboglosy...
Szczesciem dozylam do konca dziecinstwa...

Moje obecne dzieci sie nie bija/nie bily, bo jak u Arisy - roznica miedzy nimi 6 lat. Ale za to jak podrosly, to wyzywaja sie do granic mozliwosci. Najlepsze jest to, ze corka ma prawie 20 lat. W wakacje byla w szkole jezykowej jako WYCHOWAWCA!!! Ba! bardzo chwalony przez dzieci i personel szkoly!!! W niczym jej to jednak nie przeszkadzalo, by po powrocie zbluzgac brata :)
Ot! Milosc braterska :)
Ale przyznam, ze jak zostawie ich samych, to Michu lepszej opiekunki nie znajdzie! Nawet jak miala 14-15 lat, moglam jej Miska powierzc, bedac pewna, ze nic sie nie stanie.

Co do dziwnych snow...
Mi sie kiedys snilo (mniej wiecej w 20 tygodniu), ze wlasnie wtedy (czyli w tym 20 tygodniu) urodzilam blizniaki, ktore nie dosc, ze przezyly, to jeszcze na drugi dzien chodzily!!! :)
Ot, fantazje ciezarnej :)

Milego, lekkiego dnia Wam zycze.

http://s2.pierwszezabki.pl/041/0414929a0.png?9507

http://www.suwaczki.com/tickers/km5stv73l6r9nxfg.png

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewuszki :)

Arisa
Ann to dziś pierwsza nocka na nowym mieszkanku?Super:yipi:-zapamiętaj sen:yipi:
Łóżeczko bardzo ładne,a wanienka jak nie zniszczona to brać:great:

Pierwsza noc super, wyspałam się i czuję się świetnie :cherli3:
Ale nic mi się nie śniło ;)

MartaN

Ide dzis do fryzjera! Tylko ciecie

Też mam taką ochotę, żeby pójść do fryzjera, ale nie ma kiedy. Mam nadzieję, że przed świętami się wyrobię :) Ostatnio musiałam sobie sama grzywkę przyciąć, bo już była za długa.
A z bratem lałam się przeogromnie. Wszyscy sąsiedzi słyszeli moje wyzwiska na niego :hahaha:

Muszę coś porobić w mieszkanku, chociaż ciężko mi się zebrać. Tak naprawdę to nie wiem za co się wziąć. Strasznie dużo tego. Ale mamcia dzisiaj przyjeżdża i mi pomoże.
Nio i agd dzisiaj będziemy już mieć.

Miłego dnia Babolki :)

Fotografia amatorska http://anna-dabrowska.blogspot.com/
https://www.facebook.com/AnnaDabrowskaFotografia

http://s5.suwaczek.com/20090627290217.png
http://s2.pierwszezabki.pl/039/0393199d0.png?1687http://s4.suwaczek.com/201101175165.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie. \jak ten czas leci - dziś od 6tej na nogach a nic nie zrobiłam a już 11, synek w przedszkolu a ja sie obijam, zamiast sie uczyc. \juz sie zastanawiam, czy nie zrezygnowac z tych studiów, bo jak teraz nie mam ochoty na nauke to co dopiero mowic jak sie maly urodzi!!!

\mam pytanko - czy któraś z \was w końcu masuje sobie to krocze? bo już o olejkach pisałyśmy,ale o technice nic nie było a ja nie umiem sobie masować a poza tym jak próbuję to mam jakieś dziwne uczucie nieprzyjemne i chyba sobie odpuszczę, bo coś mi się zdaje, ze to nie do końca tak się sprawdza, ze łatwiejszy poród itp. W pierwszej ciąży chodziłam do szkoły rodzenia i niby nas uczyła połozna przeć i oddychać i mięśnie kegla ćwiczyłyśmy a mimo to miałam bardzo ciężki poród i mi powiedziała położna, ze nie umiem przeć!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

Czesc!

Witam nowa stycznioweczke!

Moj gin zbadal mnie i powiedzial, ze wszystko jest OK. A to, ze bola mnie plecy i szyja to jest to normalne, tak w ciazy kobiety maja i tyle, ze to przez hormony wiazadla sie rozluzniaja i dlatego. Myslalam ze zaleci mi jakies masaze czy cos, ale nic takiego nie powiedzial. A te twardnienia brzucha to po prostu skurcze przepowiadajace Braxtona -Hicksa i tez to jest jak najbardziej normalna sprawa.

Nitka - ja nie masuje krocza, wogole nie mam o tym zielonego pojecia. Musze w koncu zadzwonic do szpitala i zapisac sie na jakis kurs do szkoly rodzenia, bo juz niedlugo bedzie za pozno (jak juz nie jest!). Moze sie czegos naucze ;)

Pisalyscie o fryzjerach, mi juz grzywa tez odrosla i trzeba bedzie sciac w najblizszym czasie. Ja slyszalam, ze w ciazy lepiej nie farbowac, nawet jesli teraz farby podobno nie szkodza, to lepiej byc przezornym.
Jomira - to co napisalas o pasemkach to ma chyba sens - moze sie jednak zdecyduje na jakis kolorek :)

Ja mam rok mlodszego brata - dzien bez bitwy byl u nas dniem straconym ;) Straszne lobuzy z nas byly, w ruch szly zeby, pazury i kopniaki, wlosy lecialy garsciami :D. Ktos nam kiedys pokazal "z bani", czyli uderzanie glowa o glowe (czolem o czolo) - oj bolalo!

Ann - ja sie przeprowadzalam ponad 2 lata temu i pamietam moja pierwsza noc, byla burza i silny wiatr, wszystko skrzypialo, myslalam ze dach nam zerwie, drzewa szuraly o sciany domu, w domu wlaczaly sie jakies piece czy inne urzadzenia i wydawaly dziwne nowe dzwieki. Wszystko mnie budzilo, jednym slowem nie wyspalam sie. Ale dosc szybko sie przyzwyczailam do nowego otoczenia :)

Krdt - A mi wlosy wlasnie teraz w ciazy bardzo wypadaja, po kapieli to po prostu garsciami moge wyciagac. Mam nadzieje, ze po porodzie to sie uspokoi.
I mialam podobny sen do Twojego. Jakis czas temu snilo mi sie, ze urodzilam blizniaki, nie pamietam juz dokladnie calego snu, ale pamietam, ze jak sie obudzilam to bylam zadowolona ze jednak mam jednego maluszka w brzuchu ;)

Milego dnia dziewczynki!

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a9ne9y47c.png
http://www.suwaczki.com/tickers/h5v8xzdv8cv8e4l9.png

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki.

Marta wielki podziw dla synka! Boże przecież to musiał byc wielki ból! A z tą nogą to masakra. Ja miałam tylko kośc pękniętą a nie złamaną i czułam się jak w pekle a co dopiero złamana noga i to jeszcze na niej chodził! Straszne, co to w ogóle za lekarz i to niby sportowy? To współczuję sportowcom których bada;]

Jomira, to niezły gagatek byłaś hihi najbardziej mi się podobało "Siostra uratowala mi wtedy zycie (glupia czy co? )":great::)

nitka ja nie masuję krocza, bo wydaje mi się, że będę miała cc(obym się myliła)

Między mną a moją siostrą jest 2lata różnicy(ona jest młodsza) i jak byłyśmy małe to też się często biłyśmy. Najczęściej ciągałyśmy się za włosy:) Teraz to moja najlepsza przyjaciółka. Wspieramy się nawzajem, pomagamy(jest chrzestną Paulinki). Dlatego chciałam dla Paulinki siostrę, ale z bratem też chyba może się dobrze dogadywać i przyjaźnic, prawda? Powiedzcie, że tak:)
Oczywiście trzymam kciuki! Będzie dobrze:*

Ostatni dziwny sen miałam przed USG, tylko nie pamiętam czy to był ten co wyszło na nim, że moje dziecko to panda czy ten, że urodziłam małpę, bo już się pogubiłam:)

Aniu, cieszę się, że nareszcie się doczekałaś tego mieszkania:) Życzę Wam abyście byli tam szczęśliwi!

kdrt jesteśmy w Ząbkach od piątku a właściwie od soboty, bo przyjechaliśmy w sobotę o 3 nad ranem:)

Ja włosów nie będę farbowac, ale przed porodem bym podcięła:)

Miłej nocki:*

Odnośnik do komentarza

Hej mamuśki.

Marta wielki podziw dla synka! Boże przecież to musiał byc wielki ból! A z tą nogą to masakra. Ja miałam tylko kośc pękniętą a nie złamaną i czułam się jak w pekle a co dopiero złamana noga i to jeszcze na niej chodził! Straszne, co to w ogóle za lekarz i to niby sportowy? To współczuję sportowcom których bada;]
Oczywiście trzymam kciuki! Będzie dobrze:*

Jomira, to niezły gagatek byłaś hihi najbardziej mi się podobało "Siostra uratowala mi wtedy zycie (glupia czy co? )":great::)

nitka ja nie masuję krocza, bo wydaje mi się, że będę miała cc(obym się myliła)

Między mną a moją siostrą jest 2lata różnicy(ona jest młodsza) i jak byłyśmy małe to też się często biłyśmy. Najczęściej ciągałyśmy się za włosy:) Teraz to moja najlepsza przyjaciółka. Wspieramy się nawzajem, pomagamy(jest chrzestną Paulinki). Dlatego chciałam dla Paulinki siostrę, ale z bratem też chyba może się dobrze dogadywać i przyjaźnic, prawda? Powiedzcie, że tak:)

Ostatni dziwny sen miałam przed USG, tylko nie pamiętam czy to był ten co wyszło na nim, że moje dziecko to panda czy ten, że urodziłam małpę, bo już się pogubiłam:)

Aniu, cieszę się, że nareszcie się doczekałaś tego mieszkania:) Życzę Wam abyście byli tam szczęśliwi!

kdrt jesteśmy w Ząbkach od piątku a właściwie od soboty, bo przyjechaliśmy w sobotę o 3 nad ranem:)

Ja włosów nie będę farbowac, ale przed porodem bym podcięła:)

Miłej nocki:*

Odnośnik do komentarza

dobry wieczór.

mam nerwa na mojego chłopa i jeszcze trochę a mu przywalę. on sobie myśli że będzie się ze mnie bezkarnie naśmiewać?? normalnie Najważniejszy Pan i Władca się znalazł :nerw::nerw::nerw:

napiszę Wam najpierw co u mnie - czytaj: ponarzekam sobie ile wlezie i w tyłku mam że powinnam mieć ciągle mordę ucieszoną( według opinii otaczających mnie ludzi)
1) od rana boli mnie brzuch, tak, że nie mogłam sie na czas podnieść do roboty. Grochu się cały czas wierci i wierci.... cieszę się oczywiście że jest aktywny, ale mógłby mi dać chwilę odpocząc - w końcu!:o_noo:mały karateka normalnie
2)chyba się dodatkowo przedźwigałam bo byłam na zakupach i zapierdalałam po całym mieście z siatami - czytaj- jak dopełzałam do domu to myślałam że juz w progu się położę na podłodze.
3) mam okropną zadyszkę przy wchodzeniu po schodach, comnie przeraźliwie wkurza
4)ba, mam nawet problemy z ubraniem pieprzonych butów!
5) juz nie mówię o tym że siorka miała mi kupić oliwę z oliwek, a ja przy masażyku krocza czytam, a tu olej z pestek winogron!!!! czy któras się orientuje czy taki może być?? no i se robiłam masaż pierwszy raz i musze Wam powiedzieć że nic zachwycającego, juz nie mówię, że jak się skuliłam pod prysznicem, to myślałam się wywrócę przy każdym ruchu, nie wiem czemu
6)aha moż temu,ze się czuję jak hipopotam, wyglądam jak sumo i kulam się jak gruba beka.

No, to tyle ode mnie. chyba mam kryzys ciążowy!! uhhhh:leeee::ehhhhhh:

... dobra, ulżyło mi trochę...

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

aha, widze ze u Was temat fryzurowy - ja pójdę NAPEWNO na pasemka i ścięcie, bo mi sie odrosty zrobiły a grzywke niby zapuszczam,ale juz jej nie mogę ścierpieć... tylko kiedy ja na toczas znajdę??!! a jeszczemam jakies projekty na weekend na uczelnię do zrobienia, a jutro gości i ćwiczenia a w piątek szkoła rodzenia, więc nie mam pojęcia kiedy gdzie i jak!!?? :D

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

cześć babuszki!!
od wczorajszego wieczora nurtuje mnie zakup laktatora, miałam już wybrany avent ale jeszcze wchodzi w grę ten mini electric z mendeli. no i już sama nie wiem. chciałam avent, bo butelkę małemu będę kupować właśnie z tej firmy... jedną na początek, malutką:D a laktator wiem że mi się przyda, bo jak będę szła na uczelnię czy coś pozałatwiać, to będzie trzeba odciągnąć... aha no i te ceny!!! za avent ręczny ponad stówa!!a o tym drugim to już nawet nie wspomnę!!! na jakieś używki się czaję no ale zobaczymy...

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

aha no i zamówiłam wczoraj pościel do łóżeczka - jednak na allegro najtaniej i się zastanawiam: czy ten ochraniacz i rożek można prać?? chyba trzeba, co? ja sobie nie wyobrażam, żeby dać dziecku taki "śmierdzący nowością" czyli pewnie tak czy siak pójdzie do pralki :D

Wzięłam się porządnie za wyprawkę i powiem Wam że zaczyna mnie to przerastać, a chłop mój mi nic nie pomaga, nawet jeszcze pewnie o tym nie pomyślał, że do szpitala musi być dużo rzeczy... brrr...

a co wieie na temat spray'u Frida do noska- z wodą morską?? kupować na start??

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry z rana :)

gosia2011

Krdt - A mi wlosy wlasnie teraz w ciazy bardzo wypadaja, po kapieli to po prostu garsciami moge wyciagac. Mam nadzieje, ze po porodzie to sie uspokoi.
I mialam podobny sen do Twojego. Jakis czas temu snilo mi sie, ze urodzilam blizniaki, nie pamietam juz dokladnie calego snu, ale pamietam, ze jak sie obudzilam to bylam zadowolona ze jednak mam jednego maluszka w brzuchu ;)

Milego dnia dziewczynki!

Dobrze że u Ciebie wszystko w porządku.
Pocieszyłaś mnie z tymi dziwnymi snami, że nie jestem w tym osamotniona:D

szyszka

Ostatni dziwny sen miałam przed USG, tylko nie pamiętam czy to był ten co wyszło na nim, że moje dziecko to panda czy ten, że urodziłam małpę, bo już się pogubiłam:)

Aniu, cieszę się, że nareszcie się doczekałaś tego mieszkania:) Życzę Wam abyście byli tam szczęśliwi!

kdrt jesteśmy w Ząbkach od piątku a właściwie od soboty, bo przyjechaliśmy w sobotę o 3 nad ranem:)

Ja włosów nie będę farbowac, ale przed porodem bym podcięła:)

Miłej nocki:*

Witam w Ząbkach!

krawatek
aha, widze ze u Was temat fryzurowy - ja pójdę NAPEWNO na pasemka i ścięcie, bo mi sie odrosty zrobiły a grzywke niby zapuszczam,ale juz jej nie mogę ścierpieć... tylko kiedy ja na toczas znajdę??!! a jeszczemam jakies projekty na weekend na uczelnię do zrobienia, a jutro gości i ćwiczenia a w piątek szkoła rodzenia, więc nie mam pojęcia kiedy gdzie i jak!!?? :D

Ty w takim tempie żyjesz - tak intensywnie i dziwisz się że masz zły humor. Może zwolnij trochę i będzie lepiej :D
A co do studiów to bronisz się kiedy? Bo o ile dobrze doczytałam wstecz to chyba robisz ten sam kierunek co ja mam.

MartaN trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze. W szpitalu na pewno się tobą zajmą więc głowa do góry.

Co do kosmetyków dla swoich bobasków to kupujecie wszystko z jednej firmy czy różne?
Tak dużo tego jest w sklepach że ja nie wiem już co kupować.
Mile przyjmę jakieś rady odnośnie tego tematu :):):):):):):):):):):):):):):):):)

Miłego dnia wszystkim Brzuchatkom :D

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

kdrt
Dzień dobry z rana :)

Ty w takim tempie żyjesz - tak intensywnie i dziwisz się że masz zły humor. Może zwolnij trochę i będzie lepiej :D
A co do studiów to bronisz się kiedy? Bo o ile dobrze doczytałam wstecz to chyba robisz ten sam kierunek co ja mam.

Co do kosmetyków dla swoich bobasków to kupujecie wszystko z jednej firmy czy różne?
Tak dużo tego jest w sklepach że ja nie wiem już co kupować.
Mile przyjmę jakieś rady odnośnie tego tematu :):):):):):):):):):):):):):):):):)

Miłego dnia wszystkim Brzuchatkom :D

kdrt tyle że póki co się nie da. obrona na czerwiec albo lipiec mam nadzieję... tylko muszę się zabrać za pisanie... liczę że wezmę sobie wolne pod koniec listopada to ogarnę w końcu mieszkanie tak porządnie i zacznę pisać to, co trzeba. a Ty kiedy masz obronę?? jaki temat? tez magister??

co do kosmetyków to też mam mętlik bo każdy mówi/pisze coś innego. Tyle co wiem, to to, że NAPEWNO muszę mieć sudokrem i bepanten i to tyle. Nawet gdzieś wyczytałam żeby dziecka oliwka nie smarować, bo się skóra szybko przyzwyczaja i potem jakies uczulenia łapie. I bądź człowieku mądry! ale do kąpieli chyba Oliatum (jakoś tak się to pisze)

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

krawatek

kdrt tyle że póki co się nie da. obrona na czerwiec albo lipiec mam nadzieję... tylko muszę się zabrać za pisanie... liczę że wezmę sobie wolne pod koniec listopada to ogarnę w końcu mieszkanie tak porządnie i zacznę pisać to, co trzeba. a Ty kiedy masz obronę?? jaki temat? tez magister??

co do kosmetyków to też mam mętlik bo każdy mówi/pisze coś innego. Tyle co wiem, to to, że NAPEWNO muszę mieć sudokrem i bepanten i to tyle. Nawet gdzieś wyczytałam żeby dziecka oliwka nie smarować, bo się skóra szybko przyzwyczaja i potem jakies uczulenia łapie. I bądź człowieku mądry! ale do kąpieli chyba Oliatum (jakoś tak się to pisze)

Ja broniłam się 3 lata temu. Pisałam o płynności finansowej. Ty o czym piszesz?

Sudokrem u mnie w domu zawsze jest i na wszystko się sprawdza:D
A ten bepanten to na co?

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

krawatek witaj ale miałaś doła wczoraj, co Bidulko? ale mam nadzieję, że już lepiej...

Ja mam w końcu swój komputer i leżę, bo wczoraj pochodziłam troszkę i wieczorem miałam co 10 minut twardy brzuch i to jak! Podziwiam Cię, że masz tyle energii, znaczy ja też mam , ale ja jej nie mogę używać i jeszcze bardziej się przez to wkurzam... A Ty to i praca i studia ...Ja leżę w domu i nie chce mi się uczyć a nam wymyślili lektorat z hiszpańskiego i mam w tą niedzielę koło... Ja masowałam dwa razy oliwą z oliwek - o olejku z pszenicy chyba jeszcze słyszałam i migdałowym...

A co do laktatora - ja z hubertem miałam taką gruszkę i gówno ściągałam za przeproszeniem - jak mi się udało z jednego cyca 20 mil to był dobrze! tak, że w końcu tylko się denerwowałam. Ale jak przyłożyłam buźkę hubcia to mi zaczynało lecieć. Tak, że nie wiem, czy elektryczny w ogóle jest sens w moim przypadku kupować , bo ja mam jakoś dziwnie, e tylko przy dziecko mi pokarm leci...

kdrt ja myślę, że jednej firmy lepiej kupować kosmetyki, tylko ja radzę uważac na Jonson & Jonson (nie wiem czy dobrze napisałam) . W ogóle uważam, że im większa korporacja kosmetyczna tym więcej chemii dodają. Jeśli dziecko bedzie miało tendencje do alergii to chyba od razu najpiej kupic te kosmetyki Oliatum lub na E jest taka seria - nie pamiętam nazwy. No i te zwykłe polskie z naszego dzieciństwa (znaczy mojego , bo ja pokolenie 1974 hihihihi) też są lepsze niż jakieś przereklamowane zagraniczne. Ja też jeszcze, żeby już nie być taką nacjonalistką popieram Nivea :)

iga daj znać!!

JA JUŻ W 32 TYDZIEŃ WESZŁAM!!!!!!!!! SZOK

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

nitka dół głębszy niż na trumne normalnie :d hihihihhi ale dzxisiaj juz lepiej, wzięłam się za siebie i działam :)
te kosmetyki na E to chyba Ci o Emolium chodziło co?? są badzo dobre i nie uczulają.
no i zazdroszczę hiszpańskiego, zawsze marzyłam żeby się go uczyć, ale jak pytałam w szkole językowej w moim mieście to jak zarzucili cene to mi gały wyszły :D ale jeszcze pewnie będzie okazja :D nawet kiedyś na studiach SITĘ hiszpańską żeśmy sobie z dziewczynammi ściągnęły, ale były jaja :D :D :D

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...