Skocz do zawartości
Forum

Automatyczne wyłączenie podpisu


adriana8899

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Piszę do Was dziewczynki, ale chodzi o sprawę techniczną, więc umieszczam wątek w tym miejscu.
Co myślicie o propozycji wyłączenia możliwości pokazywania podpisów w dziale "Kącik zadumy" odgórnie?
Nie byłoby kłótni o wyłączanie podpisów przy kondolencjach itp. a i uczucia wielu z nas byłyby nienaruszone.
Nasze "Wsparcie Techniczne" orzekło, że można o tym pomyśleć jeśli poprzecie ten wniosek.
Pozdrawiam Was cieplutko.

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Anulka
Jestem zdania by każdemu pozwolić decydować czy ma wyłączać suwaczek w podpisie czy nie. Każdy na swój sposób integruje się z osobami, które dotyka nieszczęście. ja nie życzyłabym sobie tego by ktoś mi to narzucał odgórnie.

Popieram

Odnośnik do komentarza

Anulka
Jestem zdania by każdemu pozwolić decydować czy ma wyłączać suwaczek w podpisie czy nie. Każdy na swój sposób integruje się z osobami, które dotyka nieszczęście. ja nie życzyłabym sobie tego by ktoś mi to narzucał odgórnie.

ale co to za problem własciwie? czy w jakikolwiek sposób nie pojawienie się w tym dziale suwaczka jest w stanie zepsuć samopoczucie?

jestem jak najbardziej za. Pozwoli to uniknąć zapominalskim - które bądź co bądź zaglądają, piszą w tym dziale, zeby pokazać cierpiącym, ze nie są sami - "gaf" w postaci radosnych podpisów i suwaków. bo te, mogą podowować dodatkowy ból zwlaszcza u kobiet które straciły dziecko.

Odnośnik do komentarza

lutka

ale co to za problem własciwie? czy w jakikolwiek sposób nie pojawienie się w tym dziale suwaczka jest w stanie zepsuć samopoczucie?


a czy jego pojawienie się tak bardzo razi, że chcecie decydować za innych?

Oczywiście nie mówię tu o sytuacji gdy ktoś traci dziecko, ale w innych przypadkach zostawmy to pod ocenę sumienia naszych użytkowników.

Odnośnik do komentarza

Anulka
lutka

ale co to za problem własciwie? czy w jakikolwiek sposób nie pojawienie się w tym dziale suwaczka jest w stanie zepsuć samopoczucie?


a czy jego pojawienie się tak bardzo razi, że chcecie decydować za innych?

Oczywiście nie mówię tu o sytuacji gdy ktoś traci dziecko, ale w innych przypadkach zostawmy to pod ocenę sumienia naszych użytkowników.

w moim odczuciu jest to dział w którym składamy kondolencje z powodu utraty bliskiej osoby, osób. A tych nie składa się z usmiechem na twarzy, w kolorowej sukni, radosnym tonem.

Skoro jest to miejsce przeznaczone dla uczczenia śmierci, moim zdaniem powinno być odgórnie naznaczone powagą.

Odnośnik do komentarza

ja jestem "za" odgórnym odłączeniu podpisów w dziale zadumy.
Tak jak dziewczyny piszą składa się tam kondolencje po stracie bliskich i myślę że dobry pomysl by był odłączenia odgórnego.
A jeśli komuś sprawia "ból" to że nie będzie podpisów tam to neich nie pisze i juz. I nei widzę tu nic złego w tym i jakiegokolwiek narzucania. No ale moze ktos "widzi" to inaczej ..,.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem to jest poprostu wyraz szacunku do uczuć kogoś kto stracił bliską osobę.
Nie każdy potrafi po takiej stracie cieszyć się szczęściem innych.
Kiedy idziemy z kondolencjami nie krzyczymy na wejściu że Kubuś ma już 15ząbków, Zosia skończyła właśnie 26miesięcy a Fredzio nauczył się sikać do nocnika... W tym momencie najważniejsze jest wsparcie dla danej osoby.
Jeżeli komuś nie pasuje że zostały mu wyłączone podpisy może przecież wysłać PW, gdzie nie zostanie to zrobione. Bo chyba nie chodzi o to żeby wszyscy widzieli jak nam żal?

Odnośnik do komentarza

adriana8899
Moim zdaniem to jest poprostu wyraz szacunku do uczuć kogoś kto stracił bliską osobę.
Nie każdy potrafi po takiej stracie cieszyć się szczęściem innych.
Kiedy idziemy z kondolencjami nie krzyczymy na wejściu że Kubuś ma już 15ząbków, Zosia skończyła właśnie 26miesięcy a Fredzio nauczył się sikać do nocnika... W tym momencie najważniejsze jest wsparcie dla danej osoby.
Jeżeli komuś nie pasuje że zostały mu wyłączone podpisy może przecież wysłać PW, gdzie nie zostanie to zrobione. Bo chyba nie chodzi o to żeby wszyscy widzieli jak nam żal?

Adriano napisałam post z taką właśnie prośbą jakiś czas temu i dostałam "po głowie".Teraz już wiem,że niektórzy nie są w stanie zrozumieć takiego,dość jasnego punktu widzenia i traktują to jak zamach na ich wolność.

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

adriana8899
Wiesz Askasm? Przykro mi że tak się stało.
Fakt-żyjemy w wolnym, demokratycznym państwie ale na codzień mimo tej wolności obowiązują nas pewne zakazy i nakazy. Niestety.
Trzeba podejść do sprawy obiektywnie i z empatią. Może wtedy coś się zrozumie??

Ja to bym nawet nie nazywała tego nakazami i zakazami ale po prostu zwykłymi zasadami- przepraszam,jeśli ktoś poczuje się urażony- kultury i obycia.
Demokracja nie zwalnia nas przecież z szacunku dla tych, którzy są w żałobie.

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...