Skocz do zawartości
Forum

Wyjazd zagraniczny z małym dzieckiem - możecie coś polecić?


rorita

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Na początku przyszłego roku chcemy wybrać się na tygodniową wycieczkę w ciepłe kraje z niespełna 2 letnim dzieckiem ( tyle bedzie miał synek). Myślimy o kwietniu, Czy mogłybyście polecić jakieś miejsce sprawdzone przyjazne rodziną z małymi dziećmi ? Chodzi mi o brodziki przy basenach,wycieczki, może jakaś opieka itd. Ja z całym sercem mogę polecić wypad do Turcji - Alanya hotel Utopia Word z dzieciaczkami :) Bylismy tam z mężem sami, ale widać było mnóstwo rodzin z pociechami. Super jedzenie, obsługa, wystrój hotelu itd. Kilka basenów na terenie hotelu w tym aqua park . Na pewno i tam wybierzemy się z dzieckiem, ale może macie jakieś inne przyjazne miejsca do zwiedzenia.

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

Kiedy Maja miała 9 miesięcy a Mikołaj 3,5 roku byliśmy w Obzor w Bułgarii w hotelu Miramar. Polecam dla rodzin jak najbardziej. Mieliśmy pokój w wyjściem na basen a tuż za rogiem dosłownie 30 - 40 metrów do morza. Kilka basenów, fajni animatorzy, dobre jak na klimaty wschodu jedzenie.
Opinie Hotel Miramar - hotel opinie Hotel Miramar ( Obzor, Bułgaria) oceny.

Odnośnik do komentarza

rorita
Podoba mi się :D I jakie super opinie ma ten hotel ,to dla mnie bardzo ważne :) Dodałam do ulubionych i czekam jeszcze na inne opinię :)

Nie polecam wycieczki autem. My pojechaliśmy na trzy samochody wraz ze znajomymi. Podróż przez Rumunię to droga przez mękę. 30 godzin jechaliśmy z czego większość to Rumunia. To bardzo dziki kraj. Potrafią ustawić znak ograniczenia prędkości do 30km na prostej drodze, nagle a jak nie zwolnisz to z rowu wyskakuje koleś w sweterku w serek z lizakiem w ręku i wlepia mandat :Oczko: Za przekroczenie prędkości o 20km możesz stracić prawo jazdy nawet.

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

w zeszlym roku w styczniu bylismy z corka 4,5 miesiaca na Gran Canari
a wtym roku pod koniec marca z 4 miesiecznym synem i 19 miesieczna corka na Lanzarote
i tu i tu zorganizowalismy sobie sami wycieczke samochodowa po wyspie-dzieciakom sie podobalo;)
noi wogole sami sobie organizowalismy czas i zabawy:D
troszke lenistwo przy basenie,troszke plazowanie,troszke wycieczkowanie:wink:

Odnośnik do komentarza

W zeszłe wakacje byliśmy z 3 letnim sykiem w Bułgarii, w Słonecznym Brzegu w hotelu Royal Sun
Royal Sun - apartament w Słoneczny Brzeg - wczasy w Bułgarii
My nie byliśmy z tym biurem podróży, ale w tej chwili nie mogę znaleźć linku do "naszego" biura. Lecieliśmy samolotem do Burgas, a stamdąd jakieś pół godziny autokarem do hotelu.

Super hotel dla rodzin z dziecmi, jakies 70% wczasowczów to były właśnie rodziny z małymi dziećmi, do dyspozycji były baseny, plac zabaw (trochę mały), animacje, dyskoteki dla dzieci.
Do morza - ok, 10 min. spacerem, w samym Słonecznym Brzegu jest tez fajny aquapark, a do zwiedzania - zabytkowa miejscowośc Neseber i jeszcze kilka innych w okolicy. Każdy więc moze znaleźć cos sla siebie.

Odnośnik do komentarza

patrycja`81
w zeszlym roku w styczniu bylismy z corka 4,5 miesiaca na Gran Canari
a wtym roku pod koniec marca z 4 miesiecznym synem i 19 miesieczna corka na Lanzarote
i tu i tu zorganizowalismy sobie sami wycieczke samochodowa po wyspie-dzieciakom sie podobalo;)
noi wogole sami sobie organizowalismy czas i zabawy:D
troszke lenistwo przy basenie,troszke plazowanie,troszke wycieczkowanie:wink:

patrycja a możesz polecić jakieś biuro podróży itd? Gdzie nocowaliście i jakie tam atrakcje są... Przyznam, że o wyspach kanaryjskich z dziećmi nigdy nie myślałam ,ale rozważymy to na pewno :)

Tuśka
W zeszłe wakacje byliśmy z 3 letnim sykiem w Bułgarii, w Słonecznym Brzegu w hotelu Royal Sun
Royal Sun - apartament w S�oneczny Brzeg - wczasy w Bu�garii
My nie byliśmy z tym biurem podróży, ale w tej chwili nie mogę znaleźć linku do "naszego" biura. Lecieliśmy samolotem do Burgas, a stamdąd jakieś pół godziny autokarem do hotelu.

Super hotel dla rodzin z dziecmi, jakies 70% wczasowczów to były właśnie rodziny z małymi dziećmi, do dyspozycji były baseny, plac zabaw (trochę mały), animacje, dyskoteki dla dzieci.

Do morza - ok, 10 min. spacerem, w samym Słonecznym Brzegu jest tez fajny aquapark, a do zwiedzania - zabytkowa miejscowośc Neseber i jeszcze kilka innych w okolicy. Każdy więc moze znaleźć cos sla siebie.

Byłam i w Turcji i w Grecji ,a o Bułgarii jakos tak się nie słyszało... Śliczne miejsce i widzę, że warto odwiedzić to miejsce :)

mamma
Roritko Super watek :love: Ja tez sie tak przymierzam do wyjazdu ,ale pewnie we wrzesniu badz pazdzierniku i tak znajomi polecaja mi Teneryfe i Grand Canarie . Ale szczerze to mnie przeraza pakowanie ..........ufff

mamcia ja przy 1 wycieczce to miałam problem z pakowaniem, teraz już lepiej mi idzie :Oczko: Ja to z kolei nie wiem jak takie dziecko zaopatrzyć... czy brać słoiczki do jedzenia żeby przypadkiem jakiejś rewolucji żołądka nie miał albo coś :Szok:

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

Odnośnik do komentarza

Anulka
rorita
Podoba mi się :D I jakie super opinie ma ten hotel ,to dla mnie bardzo ważne :) Dodałam do ulubionych i czekam jeszcze na inne opinię :)

Nie polecam wycieczki autem. My pojechaliśmy na trzy samochody wraz ze znajomymi. Podróż przez Rumunię to droga przez mękę. 30 godzin jechaliśmy z czego większość to Rumunia. To bardzo dziki kraj. Potrafią ustawić znak ograniczenia prędkości do 30km na prostej drodze, nagle a jak nie zwolnisz to z rowu wyskakuje koleś w sweterku w serek z lizakiem w ręku i wlepia mandat :Oczko: Za przekroczenie prędkości o 20km możesz stracić prawo jazdy nawet.

Anulka, my co roku jeździmy do Bułgarii autem. Rumunia nie jest wcale dzikim krajem, my z pewnością jeszcze za 50 lat nie będziemy mieli takich dróg ani autostrad (zbudowanych przez Włochów, zresztą).Fakt,że jeśli jest możliwośc próbują Cię naciągać od kelnerów knajpie- udających,że nie znają angielskiego po pracowników na stacji paliw.Policjanci też kombinują.
Od jakiegoś czasu zaczęliśmy jeździć przez Serbię- świetne drogi, policji tam jeszcze nie widziałam, piękne widoki.

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza
Gość patrycja`81

rorita

patrycja a możesz polecić jakieś biuro podróży itd? Gdzie nocowaliście i jakie tam atrakcje są... Przyznam, że o wyspach kanaryjskich z dziećmi nigdy nie myślałam ,ale rozważymy to na pewno :)


ja mieszkam za granicom:wink: i sa inne biura podrozy(wow:hahaha:)
ale wlasnei widzialam,ze w Pl tez funkcjonuje to samo,z ktorym ostatnio zaplanowalismy wakacje,czyli

Biuro podróży TUI - wakacje, wczasy, wycieczki, last minute

my nie wybieralismy hotelu pod atrakcje dla dzieci
sa w takim wieku,ze mama i tata wystarcza

ale jesli o atrakcje na wyspie,czy Lanzarote czy Gran Canaria-to polecam np wycieczki samochodowe,i zapoznanie sie z wyspa
na necie mozna poszukac co i jak:wink:
mozna tez poplynac lodzia podwodna,i zwiedzic podwodny swiat-ja jeszcze nie mialam przyjemnosci,ale napewno kiedys skorzystam:wink:

PS
sorki,ze wczesniej nie odpowiedzialam na pytanie,ale mialam ograniczenie netowe:wink:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...