Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
panna migotka

Mamy - jak znajdujecie czas dla siebie?

Rekomendowane odpowiedzi

Małomam czasu tylko dla siebie,bardzo mało.Ale czasami zostawiam dzieciaki z tatusiem,albo z dziadkami i wychodzę z koleżankami,bo inbaczej chyba bym zwariowala

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Urywam sobie troche ze snu ;) tzn mogłabym połozyc sie o 22 jak już wszystko ogarnięte i wyspać ale wolę poczytać albo obejrzec film, ewentualnie pełna wanna + książka, to jest czas dla mnie. Z wyjściami jest gorzej. Wieczorami to nawet nie lubie bo zasiedze się, nie wyśpie i cały następny dzien potem pokutuje za pare godzin plotek i troche wina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem potrójną mamą- mamą 3 cudnych córeczek. Totalnie odnajduję się w naszym blogowaniu i ten czasu traktuję już jak czas dla siebie :) Na chwilę obecną nie potrzebuję innych bodźców także bardzo dobrze mi w tym czasem dla siebie. Tam się realizuję, przy tym odpoczywam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochane mamy, a od czego mamy tatusiów? Dzięki Bogu do tanga trzeba dwojga, i jak jest mamusia, to też jest i tatuś! Mówię do mojego faceta: Stary! Tu jest nasz syn! Proszę, a ja idę na zumbę! Przez pierwszą chwile jest mina kota ze Shreka :D i teraz jest wiadomo, dwa razy w tygodniu czas na dla mamusi na zumbę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam robienie czegoś dla siebie, np. wyjście do kosmetyczki, na zakupy itp. Ja dostałam w prezencie od mojego męża zestaw do robienia paznokci Semilac. Mnie bardzo relaksuje robienie manicure, więc był to strzał w dziesiątkę. Raz na 2/3 tygodnie zamykam się w pokoju i tworzę rozmaite wzorki na paznokciach. Uwierzcie, że jest to chwila wytchnienia. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kochane kobitki, warto jest o siebie zadbać choćby nie wiem co!
Wpadnijcie na bloga, artykuł o tym jak trzymać się swoich postanowień http://omegasports.pl/stracic-motywacji-cwiczen-5-prostych-wskazowek/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy położę dzieci spać bardzo lubię siadać w fotelu z laptopem na kolanach i zamawiać sobie rzeczy i ubrania z hurtowni odzieży damskiej [reklama usunięta]. To mnie strasznie relaksuje, pozwala zapomnieć o problemach. Polecam każdej z Was. Interesuje się modą już od dłuższego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziecko ma również ojca :) Po prostu on się nim zajmuje, kiedy ja potrzebuję czasu dla siebie. Matka nie ma wyłączności na zajmowanie sie dziećmi. Gdyby tak nie było nie miałabym czasu na nic, chyba że bym wstawała o 4.

Poza tym, mam wielką pasję-makijaż, manicure, pielęgnacja. Prowadzę bloga http://www.topmanicuredesign.com/ i pisząc artykuły relaksuje się i zajmuję swój czas :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi