Skocz do zawartości
Forum

Mamy - jak znajdujecie czas dla siebie?


Rekomendowane odpowiedzi

Urywam sobie troche ze snu ;) tzn mogłabym połozyc sie o 22 jak już wszystko ogarnięte i wyspać ale wolę poczytać albo obejrzec film, ewentualnie pełna wanna + książka, to jest czas dla mnie. Z wyjściami jest gorzej. Wieczorami to nawet nie lubie bo zasiedze się, nie wyśpie i cały następny dzien potem pokutuje za pare godzin plotek i troche wina.

Odnośnik do komentarza

Polecam robienie czegoś dla siebie, np. wyjście do kosmetyczki, na zakupy itp. Ja dostałam w prezencie od mojego męża zestaw do robienia paznokci Semilac. Mnie bardzo relaksuje robienie manicure, więc był to strzał w dziesiątkę. Raz na 2/3 tygodnie zamykam się w pokoju i tworzę rozmaite wzorki na paznokciach. Uwierzcie, że jest to chwila wytchnienia. :)

Odnośnik do komentarza

Dziecko ma również ojca :) Po prostu on się nim zajmuje, kiedy ja potrzebuję czasu dla siebie. Matka nie ma wyłączności na zajmowanie sie dziećmi. Gdyby tak nie było nie miałabym czasu na nic, chyba że bym wstawała o 4.

Poza tym, mam wielką pasję-makijaż, manicure, pielęgnacja. Prowadzę bloga http://www.topmanicuredesign.com/ i pisząc artykuły relaksuje się i zajmuję swój czas :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...