Skocz do zawartości
Forum

Mamusie 3 latków :)


Rekomendowane odpowiedzi

Gość aldonka23

mamy malutko pisały i tak jakos cisza tu jest...
ja sie pochwale,ze moj brzdac chodzi nareszcie do przedszkola na 2 godziny 2 razy tygodniowo
narazie mało ale mamy pismo pisac aby bło codziennie
jestem zadowolona bo myślałm,zę bedzie zle i nie bedzie chciał chodzic ale jest extra!!!

Odnośnik do komentarza

ja musze czekac do wrzesnia niestety bo niema miejsc teraz :( ale szybko minie i kamis pójdzie do przedszkola. O miejsce się niemartwie bo mam 100% pewnosci ze się dostanie juz dyrektorka przedszkola nam powiedziała :)

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Szani84
ja musze czekac do wrzesnia niestety bo niema miejsc teraz :( ale szybko minie i kamis pójdzie do przedszkola. O miejsce się niemartwie bo mam 100% pewnosci ze się dostanie juz dyrektorka przedszkola nam powiedziała :)

to najważniejsze!
u nas tez po feriach taka lista juz bedzie zamknieta żeby Pani dała sobie rade z dziecmi..
ale super,ze przyjała to ok i chce chodzic:15_8_217:

Odnośnik do komentarza

Szani84
ja musze czekac do wrzesnia niestety bo niema miejsc teraz :( ale szybko minie i kamis pójdzie do przedszkola. O miejsce się niemartwie bo mam 100% pewnosci ze się dostanie juz dyrektorka przedszkola nam powiedziała :)

Moja Pati też nie chodzi do przedszkola-brak miejsc.
Ja nie pracuje to nie było szans na przyjęcie...

Odnośnik do komentarza

Arisa
Szani84
ja musze czekac do wrzesnia niestety bo niema miejsc teraz :( ale szybko minie i kamis pójdzie do przedszkola. O miejsce się niemartwie bo mam 100% pewnosci ze się dostanie juz dyrektorka przedszkola nam powiedziała :)

Moja Pati też nie chodzi do przedszkola-brak miejsc.
Ja nie pracuje to nie było szans na przyjęcie...

z tymi przedszkolami to ......... szkoda słów

Odnośnik do komentarza

Szani84
Arisa
Szani84
ja musze czekac do wrzesnia niestety bo niema miejsc teraz :( ale szybko minie i kamis pójdzie do przedszkola. O miejsce się niemartwie bo mam 100% pewnosci ze się dostanie juz dyrektorka przedszkola nam powiedziała :)

Moja Pati też nie chodzi do przedszkola-brak miejsc.
Ja nie pracuje to nie było szans na przyjęcie...

z tymi przedszkolami to ......... szkoda słów

Jak nie pracuje jedno z rodziców to marne szanse na przyjęcie.
Mam nadzieje,że tym razem się uda i od września pójdzie

Odnośnik do komentarza

Arisa
Szani84
Arisa

Moja Pati też nie chodzi do przedszkola-brak miejsc.
Ja nie pracuje to nie było szans na przyjęcie...

z tymi przedszkolami to ......... szkoda słów

Jak nie pracuje jedno z rodziców to marne szanse na przyjęcie.
Mam nadzieje,że tym razem się uda i od września pójdzie

ja mam 100% pewne że się dostanie bo kumpel zna dyrektorke przedszkola i wiadomo :)
ale i dlatego ze kamil z początka roku jest a takie dzieci większe szanse mają :)

Odnośnik do komentarza
Gość aldonka23

Arisa
Szani84
ja musze czekac do wrzesnia niestety bo niema miejsc teraz :( ale szybko minie i kamis pójdzie do przedszkola. O miejsce się niemartwie bo mam 100% pewnosci ze się dostanie juz dyrektorka przedszkola nam powiedziała :)

Moja Pati też nie chodzi do przedszkola-brak miejsc.
Ja nie pracuje to nie było szans na przyjęcie...

ja tez nie pracuje ale u n as jest takie integracyjne...
spiewanie, kolorowanie itd....
i za darmo- to wazne!

Odnośnik do komentarza

a mój Krzyś, który w lipcu ukończył 3 latka, dostał się do przedszkola... niestety (albo i stety :)) w czasie skłądania papierów nie wiedziałam, że jestem w ciąży i musieliśmy zrezygnować z miejsca... na szczęście prywatne przedszkole nas i tak przyjęło :) będę siedziała od listopada w domu z nowonarodzonym dzieciątkiem i rocznym Piotrusiem, ale Krzyś musi iść do przedszkola, ponieważ ma opóźnioną mowę i powinien dostosowywać się też do życia w grupie... nosi jeszcze pieluchy, mało mówi... liczę na to, że przedszkole popchnie troszkę jego rozwój społeczny do przodu...

Odnośnik do komentarza

oleksandra18
Ja się uczę i samotnie wychowuje synka dlatego moje dziecko się także nie dostało do przedszkola, na razie jesteśmy na liście awaryjnej

Ja jestem w takiej samej sytuacji,ucze sie,znaczy studiuje i to zaocznie,jeszcze nie pracuje a mój synek do przedszkola sie dostał właśnie dlatego że sama go wychowuje,bo samotni rodzice zawsze mają pierwszeństwo jeśli chodzi o przyjęcia do przedszkoli ,szkół itd nie każdemu sie to podoba ale tak jest.I nie dostałam sie tylko dlatego że mieli wolne miejsca bo z tego co wiem to troche dzieciaczków sie nie dostało.

Odnośnik do komentarza

kurpiu
a mój Krzyś, który w lipcu ukończył 3 latka, dostał się do przedszkola... niestety (albo i stety :)) w czasie skłądania papierów nie wiedziałam, że jestem w ciąży i musieliśmy zrezygnować z miejsca... na szczęście prywatne przedszkole nas i tak przyjęło :) będę siedziała od listopada w domu z nowonarodzonym dzieciątkiem i rocznym Piotrusiem, ale Krzyś musi iść do przedszkola, ponieważ ma opóźnioną mowę i powinien dostosowywać się też do życia w grupie... nosi jeszcze pieluchy, mało mówi... liczę na to, że przedszkole popchnie troszkę jego rozwój społeczny do przodu...

Oj to masz urwanie głowy a raczej niedługo będziesz miała,noworodek,roczniak i trzylatek to pełno pracy. Mój synek w listopadzie 3 lata kończy i też wysłałam go do przedszkola ze względu na opóznioną mowę,bo mówić nie chce jak już to aby dzwięki typu pies to hał hał a zegar cyk cyk,ale to tez aby na pare rzeczy tak mówi i tyle,nie powie chce pić,chce jeść,zle sie czuje czy najbardziej kłopotliwe chce siusiu,kupke.pieluszek juz dawno nie nosi,ale że chce np właśnie to siusiu nie powie tylko sama go wysadzam a jak nie zdąrze to robi w majteczki niestety.Ma za sobą dwa piuerwsze dni przedzkola i jak narazie jest super,nie płacze i chętnie sie tam bawi,zobaczymy jak będzie puzniej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...