Skocz do zawartości
Forum

Celulit...


Rekomendowane odpowiedzi

Ja również polecam tę antycellulitową serię Ziai (to są zdaje się 3 kosmetyki, peeling, żel oraz olejek) plus dużo ruchu, masaże i zdrowa dieta, u mnie tylko taki "zmasowany atak" na cellulit daje pozytywne efekty. Niestety przejściowe... :ehhhhhh:

Jeśli martwisz się czymś, na co nie masz wpływu, to po co się martwisz?
Jeśli martwisz się czymś, na co masz wpływ, to po co się martwisz?

Odnośnik do komentarza

kasik kasik
mamusie...mamy już wiosnę, a niedługo będzie lato....
a wiadomo, że zimą zawsze gdzieś tego tłuszczyku przybędzie....

co używacie na celulit - co jest skuteczne, finansowo przystępne???????

Cellulit tj. lipodystrofia polega na niewłaściwym i nierównomiernym rozmieszczeniu tkantki tłuszczowym. Zmiany te powstają w wyniku zaburzeń w obrębie krążenia, zaburzeń hormonalnych, nadwagi lub zbyt małej aktywności fizycznej.

W przypadku walki z cellulitem bardzo ważne jest wspomaganie krążenie za pomocą masażu. Można go wykonać w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym bądź w domu za pomocą specjalnych końcówek do masażu. Należy pamiętać, że masaż taki wykonujemy zawsze w kierunku serca. Ważna jest systematyczność, dlatego warto wykonywać taki zabieg kilka razy w tygodniu przez minimum 10-15 minut. Ponadto kurację antycellulitową warto wzbogacić o preparaty kosmetyczne zawierające w składzie kofeinę, wyciąg z bluszczu oraz fluorydzynę. Nie bez znaczenia jest również aktywność fizyczna oraz odpowiednia dieta.

Odnośnik do komentarza

Wypróbowałam już wiele kremów i żeli i na niewiele się zdały : Ziaja (11zł), Dax Cosmetics (20zł), Yves Rocher (99zł) - i nic. Dopiero jak przywiozłam sobie z Francji Anti-Cell z LANAFORM zaczęłam widzieć efekty. Mam nadzieje, że jak skończę tubkę to będę mieć gładziutką skórę ;-) Pomarzyć można. Próbowałam też bańki chińskiej ale popękały mi naczynka na udach i czułam się posiniaczona już podczas masażu.

http://www.suwaczek.pl/cache/03aa770dde.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...