Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

Tusia ale narobiłaś smaku lodami :yuppi: az chyba dzisiaj sobie zakupie

mam nadzieje, ze wyspane jestescie :yuppi::yuppi::yuppi::yuppi: i macie fajne plany na weekend ;)

Radość- no to porządzicie sobie dzisiaj, i będziecie super spedzac czas. Zycz P powrotu do zdrowia.
A co do projektu trzymajcie kciuki, abym w pon pokazała wam efekty, bo zaczynamy:36_19_3:

Odnośnik do komentarza

My już po pierwszej turze spacerowania, Piotruś się wyszalał w parku i na placu zabaw :)) Wracając kupiliśmy jeszcze owoce na ryneczku, wszystkim gdzie kupowaliśmy robił "papa" :))

Przyszliśmy, zjadł, napił się i padł, także południowa drzemka rozpoczęta, ja też się położę...

Małgosiu :36_2_25: Będzie wszystko na najwyższym poziomie, jestem tego pewna :))

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Dzień Dobry

Wczorajszy dzionek wypas, spacery i dobra zabawa z Synkiem, dziś za to mam jakiś spadek formy :glass: I do tego Piotrula zarządził pobudkę o 5:40 :glass:

P już lepiej, dziękuję, ma ponoć kaszel ohydny, ale ogólnie lepiej jest, dziś wieczorem wraca do domku...

Małgoś stres jest zawsze, tym bardziej, że to naprawdę ogromne przedsięwzięcie, ale chylę czoła, pomysł świetny i taka też cała organizacja :)) Jedyne co to macie teraz urwanie głowy na całego, ale potem jaka będzie satysfakcja :36_2_25: Pozdrowienia dla M i chłopców :Kiss of love:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewczynki

Radość fajnie że udało wam się pospacerować w sobote i że małżonek juz lepiej.

Małgosiu mam nadzieję że odpoczełas i nabrałas sił na dalszą prace.

U nas mały szpitalil. Wczoraj mała dostała temeratury wiec środki przeciwgoraczkowe i marudzenie mieliśm gdzieś do 17 potem forma wróciła i tak do dzisiaj. Gorączki nie ma za to duzo do nadrobienia w szaleństwie.
Niestety od tych wczorajszych zabiegów chyba się od malej zaraziłam bo dzisiaj wstałam z ogromnym bólem gardła i niechęcią do wszystkiego, a szczególnie do wstawania. No ale nie mam wyjścia jutro do pracy wiec trzeba sie jakos pozbierac.
Szkoda mi tylko tego ślicznego weekendu przesiedzianego w domu zamiast na spacerku.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Tusia o masz- myślisz, ze to zęby?
czy tak po prostu?
wiesz, że moje chłopaki parę razy tak mieli, temperatura w nocy wysoka, zbita nurofenem a rano i potem jak ręka odjął
nie wiem co to było i nigdy się pewnie nie dowiem...
ale było i to chyba 2 razy nawet :36_19_3:

zdrówka życzę i mam nadzieje, ze u was teraz tez jak ręką odjął

Radość a jak u was? zdrowi już??

u mnie stres, odpalamy jutro a .....a właśnie....mogłaby byś 14.00 a nie 21.45 :glass:

Tusia- czy nabrałam sił? nie wiem, nie siedzialam przy komp pół dnia a ganiałam za stołami i pomagałam siostrze przy chrzcinach a to pozmywałam, a to podałam, a to zabrałam.

Odnośnik do komentarza

Podpinam sie pod kubeczek kawki.

U nas mała w świetnej formie w przciwieństwie do nas. Katar, gardło od wczoraj nas męczą wiec córcia znowu nas zaraziła. Ale tak ogólnie nie jest źle.

Małgosiu nie przemęczaj się mam nadzieję że wakacje już blisko.

Reginko witaj wsórd żywych, spokoju życzę.

A ja ledwo do pracy przyszłam a juz jakaś afera. Ech poniedziałek.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

witajcie moje skarby zapracowane ;)

załączam wam informację nad którą tak ostro pracowałyśmy :

Dla Ciebie Mamo….dla Ciebie skarbie….
Portale Parenting.pl i Pieluszki Wielorazowe - Pieluchy Ekologiczne - Ubranka Organiczne zapraszają na swoją pierwszą i niezwykłą Wyprawę. Już od dzisiaj, bez względu na wiek i pogodę chcą zabrać ze sobą wszystkie przyszłe i obecne mamy na cykl bezpłatnych warsztatów. Każdego dnia inne, nowe, niezapomniane na których można się dowiedzieć min. jak:
• pogłębiać relacje ze sobą i ze swoimi dziećmi,
• być zdrową i szczęśliwą w ciąży,
• zdobyć praktyczną wiedzę i pomysły gotowe do zastosowania w codziennym życiu,
• dowiedzieć się jeszcze więcej o macierzyństwie,
• poznać tajniki jogi,
• wybierać świadomie i żyć bardziej Eko,
• porozmawiać z medialnymi i całkiem normalnymi mamami,
• to jest być Duolą,
• odkrywać swoje wewnętrzne piękno i odbyć sesję fotograficzną,
• nauczyć się pisać książkę z dzieckiem i czerpać ze sztuki,
oraz wiele innych ciekawych warsztatów.

Ruszamy rankiem 25 maja 2009!
Z Mamami zapraszamy dzieci: w brzuchu jeszcze siedzące oraz te mleko pijące, raczkujące, biegające, a nawet tornistry noszące.

Wszystkie kobiety, które chcą uczestniczyć w wybranych warsztatach zapraszamy do rejestracji na stronie Akcji Wyprawa Mama.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny a uczestnicy otrzymają upominki .

Niespodzianką będzie nagroda główna-wózek z najnowszej kolekcji firmy Maclaren.
„Wyprawa Mama” to ponad 50 bezpłatnych warsztatów dla Mam i Dzieci, organizowanych w ponad 20 miejscach w całej Warszawie. Zakończenie imprezy w plenerze 31 maja 2009 w Parku Sowińskiego – Amfiteatr na Woli, połączone z koncertem na 70 bębnów oraz rozdaniem cennych nagród.
To pierwsza tego typu impreza, organizowana wspólnie przez portale Parenting.pl i Pieluszkarnia.pl .
UWAGA! Ostrzegamy, że skutkiem ubocznym uczestnictwa w „Wyprawie Mam” może być dobry nastrój i trudne do wytłumaczenia poczucie dobrostanu….
Sponsorzy wyprawy : Ekodrogeria, ASA Sp. z.o.o, „woda Mama i Ja”
Szczegółowe informacje na stronie Wyprawa Mama

ZAPRASZAMY

Radość zajrzyj na wyniki recenzentów tygodnia Mama na Zakupach

Odnośnik do komentarza

My dzisiaj miałyśmy ciężki dzionek. Po powrocie z pracy nie poszłyśmy na spacer bo pogoda nie dopisała, a małą pełna energii najpierw zaczeła roznosic mieszkanie, a potek ok. 18 dała mi wyraźnie do zrozumienia że jest zmęczona wrzeszcząc ile wlezie i nie dając sie uspokoić.
Ponieważ 18 to nienajlepsza godzina do snu musiałam ją przetrzymać do 19 30 i jak już poszła spać to ja padłam.

Radość wielkie gratulacje.

CO do warsztatów to fajna sprawa szkoda że nie w Krakowie.

Miłęgo wieczorku.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Tusia współczuję :(
mam nadzieje, ze jutro będzie za to wspaniały dzień- czego wam zycze

to racja dzieci musza się wyszaleć, gdzies zgubić ten nadmiar energii
mój wrócił z przedszkola i poszedł spać -padnięty...obudziłam go i masakra
marudny do konca dnia juz
to sobie pomarudziłam

pomagał mi jeszcze robić obiad na jutro ( marynowałam piers na kurczaka curry) i pyta mnie
( a ja dolewałam sosu sojowego) - mama to oliwka prawda? z czarnych oliwek ;)?
:36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Witajcie dziewcznki. Dzisiaj w pracy od rana zapiernicz i pewnie przed końcem roku sie nie skończy. Ale w zasadzie to wolę to niż ganianie za małą po mieszkaniu.
Ciekawa jestem jakie dzisiaj popołudnie mi zafunduje, mam nadzieję że uda sie wyjść na spacerek.

Radość ja od 2 miesięcy próbuję przeczytać książkę, która raptem liczy 300 str. i wciąż mi się nie udaje, kiedyś to bym ją miała na dwa wieczory, a teraz ......masakra.

Miłego popołudnia i do wieczorka.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Racja dzieciaczki są kochane, ale czasem jak się rozmarzę to wiele bym dała za jeden wolny dzień od mojej kochanej córeczki, kochanego męża i ulotniłą się na bezludną wyspę tylko z kelnerem, który będzie mi przynosił smakołyki.

Ale się rozmarzyłam, no dobra żeby chociaż książkę poczytać.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...