Skocz do zawartości
Forum

Allegro - rarytaski,ciekawostki i sprzedawcy godni polecenia


Rekomendowane odpowiedzi

Miałam przykrą przygodę z zakupami w sklepie internetowym. Zakupiłam tam blender, który przy pierwszym użyciu się spalił :( Niestety sklep nie chciał mi pojśc na rękę i wymienić sprzętu, tylko uruchomił proces reklamacji, który trwał ponad dwa tygodnie. Jako że bledner potzrebny był mi do przygotowywania posiłków dla mojego brzdąca, zmuszona byłam kupić drugi, tym razem z sklepie stacjonarnym. :( Sklep internetowy, mimo moich próśb, nie chciał pójśc mi na rękę i nie zwrócił pieniędzy za tamten trefny towar, tylko odesłał tamten, gdy wrócił z serwisu. Tak oto stałam się posiadaczką dwóch blenderów. Tutaj: Blender Braun MR6550BCHC Multiquick (711038884) - Aukcje internetowe Allegro sprzedaję ten "zastępczy", który kupiłam w sklepie stacjonarnym. Jest bezawaryjny i sprawzdił się świetnie. Może którąś z Was zainteresuje. Polecam!

Odnośnik do komentarza

jest to mimo to link do allegro i to do osoistego konta - na tego typu linki jest wyzej podany dzial

w tej chwili jest to dodatkowa reklama i tyle - przeciez i tam mozna napisac co i jak - nie trzeba zakladac do tego nowego watku albo nie podawac linku tylko sam opis :/

Kinga : 06.03.2006 rok ( 3760g i 55 cm )
Grześ : 29.06.2011 rok ( 3750g i 56 cm )
Sonia : 16.10.2012 rok ( 3860g i 54 cm )
http://emotikona.pl/gify/pic/11wir.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...