Skocz do zawartości
Forum

1% dla mojej bratanicy kornelii


Rekomendowane odpowiedzi

Prośba o pomoc dla mojej bratanicy Kornelii.
Niżej list mojego brata.

Szanowni Państwo!
W imieniu własnym i naszej córeczki Kornelii chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli, za przekazanie w ubiegłym roku swojego 1% podatku dla Kornelii - na konto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Dzięki Państwa hojności Kornelia uzbierała prawie 11.500zł. Pieniążki te dołożyliśmy do zakupu urządzenia do pionizacji i chodzenia - NF-Walker.
W tym roku zbieramy pieniądze na turnusy rehabilitacyjne, zaplanowane mamy ich 5. Koszt jednego turnusu w Ośrodku Rehabilitacyjnym „Neuron” w Małym Gacnie w bieżącym roku wynosi 4.000zł.
Kornelia ma 4 lata, jest dzieckiem z mózgowym porażeniem dziecięcym. Dziecko samodzielnie nie siedzi i nie chodzi. Do codziennego funkcjonowania potrzebuje rehabilitacji i odpowiedniego sprzętu. Codziennie dowozimy ją do przedszkola specjalnego w Starogardzie Gd. Gdyby nie Wasza pomoc, nie bylibyśmy w stanie jej tego zapewnić. Dlatego zwracamy się do Was z wielką prośbą o ponowne przekazanie części swojego podatku dla naszego dziecka.
Wierzymy, że długotrwała rehabilitacja pomoże Kornelii w przyszłości na samodzielne funkcjonowanie.

Aby przekazać 1% podatku należy:
w PIT-ach, w części dot. przekazania 1% podatku wpisać w nazwie organizacji: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”
NR KRS: 0000037904 i kwotę1% podatku
natomiast w pozycji „Informacje uzupełniające” należy wpisać : „% OPP dla KORNELII NIERZWICKIEJ 5096”
Za każdą wpłatę będziemy wdzięczni.

Maria i Rafał Nierzwiccy
Pinczyn, styczeń 2010r.

Dominika mama aniołka 13.04.2004, Filipa i Gabrysi:mis:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-37449.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-37450.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...