Skocz do zawartości
Forum

Dzieciaczki rocznik 2003


Rekomendowane odpowiedzi

no pizza pierwsza klasa tylko bez pieczarek i czego kolwiek co przypomina mieso lub wedline wiec wychodzi ciasto z serem ale przynajmniej to zje i ewentualnie z miesnych czisburgera z mc.donalds wiec najlepiej wszystko co nie zdrowe a i jeszcze frytki a jesli chodzi o przedszkole to narazie tylko na trzy godziny chodzi wiec tylko owoc maja ale np.nie lubi gruszki i jej nie ruszy to panie juz wiedza ze w takie dni musza miec jabko dla niej taki ananasek z niej

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywdf9hbrwt1ijr.png

Odnośnik do komentarza

mój Damianek tez uwielbia dinozaury-ostatnio kupiliśmy dwie bluzki w dinozaury, kapcie z dinozaurami, nie wspomnę o książkach i o albumach, których ma mnóstwo i wieczorem na dobranoc czytam te książeczki łamiąc sobie język na nazwach niektórych dinozaurów :D ostatnio nawet kupiliśmy szkielet dinozaura do składania z drewna.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza

anya
mój Damianek tez uwielbia dinozaury-ostatnio kupiliśmy dwie bluzki w dinozaury, kapcie z dinozaurami, nie wspomnę o książkach i o albumach, których ma mnóstwo i wieczorem na dobranoc czytam te książeczki łamiąc sobie język na nazwach niektórych dinozaurów :D ostatnio nawet kupiliśmy szkielet dinozaura do składania z drewna.

:sofunny: Anya, u mnie na telewizorze stoi taki szkielet :sofunny:
Poza tym są takie soczki z figurkami dinozaurów i z całej kolekcji brakuje tylko jednego, nie wspomnę już o różnych figurkach... :lup::lup::lup:

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza

witam
za to moja wiktorynka koch kucyki normalnie jak zobaczy jakiegos to tylko jej sie oczka swieca
dziewczyny jesli chodzi o dinozaury to sa takie fajne do wyklowania sie z jajek po zanurzeniu i trzeba puzniej pilnowac zeby caly czas wode mial to rosnie a jak nie to usycha fajne bo i bawi i uczy odpowiedzialnosci
pozdrawiam i milej nocki zycze

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywdf9hbrwt1ijr.png

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Witajcie. Chciałabym się przyłączyć do grupy. Mam synka Igora lat prawie pięć.:in_love:
Jak poczytałam wasze posty to aż mi ulżyło... On też ma manię zbierania wszystkiego.. a najlepiej małych samochodzik.ow-resoraków. Ma ich dwa pudła po butach. Na szczęście zadowala się używanymi kupowanymi za grosze na giełdzie.Ostatnio też wziął się za dinozaury i te soczki z jajkami...obłędCiekawe co będzie następne.
Co myślicie o posłaniu naszych pięciolatków za rok do szkoły???
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

ja uważam, że to posyłanie do szkoły rok wcześniej to głupota!!!!! po co skracać dzieciom czas beztroski i zabawy? jesli ktos bardzo chce posłać dziecko wczesniej to spoko, nie ma sprawy-ale niech nie będzie to przymusowe. W końcu od tylu lat wszyscy zaczynali szkołę w wieku 7 lat więc po co to zmieniać????? czemu to ma służyć??????
jak ktoś chce robic z dziecka na siłę geniusza :36_2_51: to bardzo proszę. Ale myślę, że skutki będą mizerne. Dziecko w tym wieku może skupić się jeszcze (ma prawo) na innych rzeczach.

Nie ma dla mnie większego szczęścia niż świadomość, że moje dzieci s

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

Witajcie w nowym tygodniu:36_4_13:
Anya ja też uważam, że posyłanie sześciolatk.ow na siłę do pierwszej klasy to poroniony pomysł... ale cóż zobaczymy co będzie. Na razie nikt u nas w przedszkolu nie wie czy nasze dzieci za rok pójdą do szkoły czy do zerówki... Jutro ma być zebranie rodziców to może się coś wyjaśni.

A teraz powiem wam coś..
Mój szanowny syn, wczoraj bawił się z koleżanką w swoim wieku w.... lekarza..
Przyłapaliśmy ich .. mała nie miała na sobie spodni.. normalnie szok.
A mój syn się przyznał że badał ja tylko...
I co ja mam teraz z nim zrobic?????:what:

Odnośnik do komentarza
Gość AgulaMamula

No ja też byłam w szoku... ale cóż, wytłumaczyłam dzieciom, że to nie dla nich zabawa i że jak się bawią w lekarza, to niech się więcej nie rozbierają... I trzeba mieć na nich oko następnym razem..
Nobo co innego mogłam zrobic???

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...