Skocz do zawartości
Forum

z poduszka czy bez


Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam poduszeczek termoplastycznych do łóżeczka i do wózka. Są wyprofilowane w specjalny sposób, w przekroju wygląda to jak trójkąt. Ich kształt zapobiega ksztuszeniu podczas ulewania i nie obciąża kręgosłupa. Jestem z nich bardzo zadowolona. Wcześniej dawałam Oli jaśki, głowa jej się zapadała i słabo to wyglądało. Teraz jest zupełnie inaczej. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Margeritka
Ja używam poduszeczek termoplastycznych do łóżeczka i do wózka. Są wyprofilowane w specjalny sposób, w przekroju wygląda to jak trójkąt. Ich kształt zapobiega ksztuszeniu podczas ulewania i nie obciąża kręgosłupa. Jestem z nich bardzo zadowolona. Wcześniej dawałam Oli jaśki, głowa jej się zapadała i słabo to wyglądało. Teraz jest zupełnie inaczej. Polecam.

Poduszka termoplastyczna to też jest rodzaj klinu. Dziecko ma po prostu główkę nieco powyżej nóżek i brzuszka, co rzeczywiście dla maluchów często ulewających może być sprawą do rozważenia. Nie kładźcie noworodków i niemowląt do 6 miesiąca na jaśkach! :) To naprawdę jest dla nich niezdrowe...
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...