Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ronia

Jesteś nowa/y zapraszam - napisz coś o sobie

Rekomendowane odpowiedzi

ewkakus, AniaAn, dominia89, witajcie na Parentingu :). Mam nadzieję, że wam się tu spodoba i odnajdziecie tu bratnie dusze.
Zapraszamy serdecznie do czytania i pisania.
Pozdrawiam :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziewczyny ewkakus, AniaAn, dominia89 bardzo się Cieszę że jesteście z nami, zapraszam do częstrzego korzystania z forum

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogromnie mi miło że zawitałyście do nas i mamy nadzieję, że będziecie z nami często udzielać się w różnych dyskusjach - do czego zachęcamy bo to super wciąga

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkie przyszłe i obecne mamusie ;-) Do mnie bocian przyleci już we wrześniu, cieszę się, że wyszperałam w necie to forum, na pewno dowiem się wielu rzeczy i porozmawiam z innymi mamami ;-)miłego dnia dla wszystkich, mimo, te szarej pogody za oknem :-))

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09i09ka09zsel5.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ooooo, jest tu takie coś!
Fajnie :) No to trochę o mnie, w uznanym schemacie:
jestem... optymistycznie nastawiona
nie lubię... kiedy ktoś mnie ogranicza
męczą mnie... ludzie, do których nie trafiają argumenty
nie żałuję... życiowych wyborów, nawet tych trudnych
zawsze... kieruję się szczerością, ale też chęcią nieszkodzenia
planuję... chyba tylko zakupy, ale i tak nic z tego nie wychodzi :P
nigdy... nie będę kimś innym, np. Claudią Schiffer
chcę... jak najlepiej spełniać się w byciu sobą
kłamię... ludziom o mojej wadze i strasznie się tego wstydzę (sama nie wiem; wagi, czy kłamania?)
nie życzę nikomu... tego, co sama przeżyłam wiele lat temu
denerwują mnie... płytkie tematy i niechęć ich pogłębienia
boję się... dorosnąć - dorastać mogę, ale zakończenie tego procesu byłoby początkiem starzenia
czasami... mam ochotę podzielić się swoimi przemyśleniami
- dlatego tu jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. To teraz kilka słów o sobie:
Jestem: przede wszystkim mamą, osobom niewidomą, która wbrew wielu opiniom udowadnia, że się da, choć z tym "chcieć to móc" nie zawsze się zgadzam.

Nie lubię: gdy ktoś wątpi w moje możliwości, z góry zakładając, że nie podołam/nie poradzę sobie.

Męczą mnie: ograniczeni ludzie.

Nie żałuję: niczego co mnie spotkało, nawet tego zła, któe gdzieś tam po drodze mnie spotkało, bo to wszystko ukształtowało moją osobę.

Zawsze: próbuję zrozumieć drugiego człowieka.

Planuję: ostatnio moją pracę magisterską, alez planami to tak różnie bywa, bo plany planami, a rzeczywistość i tak swoje pokauje.

Nigdy: nie zarzekam się.

Chcę: zrealizować to co od długiego czasu chodzi mi po głowie.

Kłamię: wybierając tzw. mniejsze zło, w tzw. dobrej wierze, ogólnie tonie umiem kłamać.

Nie życzę nikomu: tego, czego sama sobie nie życzę.

Denerwują mnie: irracjonalne zachowania niektórych ludzi.

Boję się: popaść w stagnację.

Czasami: milczę kiedy nie mam siły walczyć.

To tak w telegraficznym skrócie. Dodam jeszcze, że poza moją córką i mężem kocham książki sci fi i fantasy, książki z klimatem haremowym w tle, pisać opowiadania i nie tylko, rozmawiać z ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj kasia8309
Witaj asia1986

Rozgośćcie sie na forum i piszcie z nami jak najczęściej :)

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kasia8309
Witam. To teraz kilka słów o sobie:
Jestem: przede wszystkim mamą, osobom niewidomą, która wbrew wielu opiniom udowadnia, że się da, choć z tym "chcieć to móc" nie zawsze się zgadzam.

Nie lubię: gdy ktoś wątpi w moje możliwości, z góry zakładając, że nie podołam/nie poradzę sobie.

Męczą mnie: ograniczeni ludzie.

Nie żałuję: niczego co mnie spotkało, nawet tego zła, któe gdzieś tam po drodze mnie spotkało, bo to wszystko ukształtowało moją osobę.

Zawsze: próbuję zrozumieć drugiego człowieka.

Planuję: ostatnio moją pracę magisterską, alez planami to tak różnie bywa, bo plany planami, a rzeczywistość i tak swoje pokauje.

Nigdy: nie zarzekam się.

Chcę: zrealizować to co od długiego czasu chodzi mi po głowie.

Kłamię: wybierając tzw. mniejsze zło, w tzw. dobrej wierze, ogólnie tonie umiem kłamać.

Nie życzę nikomu: tego, czego sama sobie nie życzę.

Denerwują mnie: irracjonalne zachowania niektórych ludzi.

Boję się: popaść w stagnację.

Czasami: milczę kiedy nie mam siły walczyć.

To tak w telegraficznym skrócie. Dodam jeszcze, że poza moją córką i mężem kocham książki sci fi i fantasy, książki z klimatem haremowym w tle, pisać opowiadania i nie tylko, rozmawiać z ludźmi.

Kasia8309 jesteś niewidoma? Wielki podziw z mojej strony!

Mam doświadczenie w pracy z osobami z dysfunkcją wzroku, zawsze zadziwiało mnie, jak mówiły do mnie "kogo ja tu widzę" :)

Witaj Kasiu!

J. 08.2002, K. 08.2014, o matko ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak wyszło, że jestem. Moim zdaniem nie ma czego podziwiać, po prostu trzeba normalnie żyć i oczywiście mieć dystans do siebie i to w dużej mierze ułatwia wiele rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Asia1986, cześć :)
Trzymam mocno kciuki, żebyś w końcu zobaczyła upragnione 2 kreseczki i szczęśliwie donosiła ciąże. Ja zanim urodziłam pierwszego syna to też poroniłam, a jak już mieliśmy 2 dzieci i chcieliśmy jeszcze trzecie, to poroniłam dwa razy. Ale jak się czegoś bardzo chce to w końcu się udaje. Tobie też się uda :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kasia8309, witam cię na Parentingu :)
Podziwiam osoby, które mimo pewnych „dysfunkcji” żyją normalnie i pokazują innym, że się da. Gratuluję optymistycznej postawy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki dziewczyny za miłe przywitanie :)
Jak się możecie domyślić na razie najbardziej aktywna jestem na forum Poronienie, ale oczywiście mam w planach pisać o radośniejszych tematach.
Dobrze jest mieć wsparcie i być rozumianą, choćby tylko wirtualnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziubala, zawsze chciałam żyć normalnie, mieć rodzinę, przyjaciół, fajne życie, ogólnie rzecz ujmując. Wszystko mam, choć powiem szczerze, że dziecka tak stricte nie planowałam, tzn. planowłam, ale rok później. wegług tego planu to w 2016miałam dopiero być w ciąży, ale wyszło inaczej i teraz mam prawie siedmiomiesięczną córunię. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Asia1986, zrozumiałe, że piszesz teraz w dziale Poronienie. Ale czekamy na ciebie też na innych wątkach :). To forum jest dobrym miejscem na wsparcie i pomoc, gdybyś czegoś potrzebowała to pisz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...