Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
ronia

Jesteś nowa/y zapraszam - napisz coś o sobie

Rekomendowane odpowiedzi

Etuś, witaj na Parentingu :). Fajnie, że przypadkiem tu trafiłaś, mam nadzieję, że się tu zadomowisz i zostaniesz na długo :)
Trzymam kciuki za owocne starania :)

2005 :), 2007 :), 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kicia1987
Witam :) właśnie dołączyłam do forum, jestem w 7 tygodniu ciąży (termin na maj 2016), mam nadzieję że znajdę tu bratnie dusze :)

Cześć Kicia :), fajnie, że dołączyłaś do forum :). Gratuluję ciąży i życzę bezstresowych miesięcy do porodu. A na Parentingu na pewno znajdziesz bratnie dusze :)
Miłych wrażeń i wyjątkowych znajomości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim, dopiero zaczynam przygodę z forum dla mam i pozwólcie, że przedstawię się i powiem nieco o sobie:
Mam 30 lat, jestem w pierwszej ciąży z terminem na 5 czerwca 2016 r. oraz
jestem... szczęśliwą mężatką od 1.06.2013 r.
nie lubię... jawnej głupoty w każdej postaci
męczą mnie... nieuzasadnione plotki
nie żałuję... uśmiechu
zawsze... dążę do celu
planuję... wypięknieć
nigdy... nie zdradzę
chcę... być dobrą żoną i mamą
kłamię... jeśli naprawdę muszę
nie życzę nikomu... kalectwa
denerwują mnie... "niechcemisie", ślamazary
boję się... śmierci
czasami... za dużo myślę i analizuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Angeesun, witamy bardzo serdecznie na naszym forum :). Gratuluję ciąży (moja siostra też ma termin na czerwiec :)). Mam nadzieję, że spodoba Ci się na Parentingu i będziesz tu często zaglądać :)
Heh, o mnie mąż też czasem mówi, że za dużo myślę i analizuję :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Angeesun miło że do nas dołączyłaś i mam nadzieje że przygoda z forum parenting okaże się dla ciebie wyjątkową :)
pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem...szczęśliwą mamą obecnie 14 miesięcznej dziewczynki i spełnioną żoną
nie lubię...poczucia przytłoczenia obowiązkami
męczą mnie...sytuacje z których nie widzę wyjścia
nie żałuję...małżeństwa i decyzji o dziecku
zawsze...staram się znaleźć w miarę sensowne rozwiązanie
planuję...rozważając różne opcje
nigdy...nie mówię nigdy
chcę...spełnić się zawodowo
kłamię...kiedy nie chcę kogoś poważnie urazić
nie życzę nikomu...nieszczęścia życiowego i ciężkiej choroby
denerwują mnie...cwaniacy, którzy kombinują ile się da
boję się...nieuleczalnej choroby, komornika i ewentualnej emerytury
czasami...zwyczajnie nic mi się nie chce

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Margaret85, witaj wśród forumek Parentingowych :). Mam nadzieję, że będziesz się tu dobrze czuła i znajdziesz fantastyczne znajomości, jak i odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują. Zapraszamy do pisania :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników Parenting.pl :)
jestem... mamą 10 miesięcznego Wiktorka, mam 34 lata, trafiłam tu przypadkiem :)
nie lubię... gdy życie ucieka mi przez palce, gdy dzień kończy się zbyt szybko, gdy słońce chowa się za chmurami
męczą mnie... jesienne pochmurne i deszczowe dni, ludzie którzy narzekają i w niczym nie widzą nic pozytywnego
nie żałuję... niczego, nawet tego "złego" bo z tego wyciągam wnioski
zawsze... szanuję innych i tego samego oczekuję,
wyznaję zasadę że nie każdego da się lubić i nie każdy da się lubić, ale szanujmy się
planuję... każdy dzień, zwłaszcza teraz jak jestem mamą
nigdy... nie mówię "nigdy" i "nie da się tego zrobić"
chcę... być zawsze kochana i potrzebna, oczywiście tak jest ale chcę by tak było zawsze ;)
kłamię... jak chce mnie odwiedzić ktoś kogo nie lubię
nie życzę nikomu... źle, zło wraca, ale dobro też wraca i to ono zwycięża :)
denerwują mnie... marudy i kobiety które palą w ciąży
boję się... burzy
czasami... posyłam komuś nieznajomemu uśmiech na ulicy szepcząc pod nosem że jest jak słońce bo spędza chłód z ludzkiej twarzy
cieszą mnie... małe rzeczy i postępy mojego Wikusia
kocham... życie i moich chłopców ( męża i synka)
uwielbiam... słodycze i ciągle z nimi walczę
w mojej duszy... gra muzyka
pokonałam... nałóg tytoniowy, nie palę już 3 lata, pamiętam jak papierosy śniły mi się po nocach
moje motto życiowe... " Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia". M.Twain - nie zawsze to się udaje, ale staram się by to te lepsze dni tryumfowały ;))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ewela10.05, witamy serdecznie na Parentingu i zapraszamy do regularnego pisania :)
Gratuluję 3 lat niepalenia! :)
Mnie też męczą ludzie, którzy narzekają i w niczym nie widzą nic pozytywnego. Na szczęście można przestać się z nimi spotykać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O jak miło, ktoś odpisał ;) Myślałam już, że raczej nikt się nie odzywa do nowych bo przychodzą i odchodzą... No zapoznaję się z parentingiem. Duuużooo tu tego. Nie nadążam;) I dużo reklam trochę mi zamulają strony, ale to zrozumiałe, by portal musiał funkcjonować muszą być. No to do miłego napisania ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ewela10.05, my się zawsze odzywamy :)
Spokojnie zapoznawaj się z Parentingiem i zapraszamy też do pisania :)
Do miłego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników Parenting.pl :-)
Dopiero zaczynam przygodę z forum dla mam i krótko się przedstawię. Mam 25 lat, jestem szczęśliwą mężatką, to moja pierwsza ciąża, dopiero 6 tydzień. Strasznie się cieszę i mam nadzieję, że będzie wszystko OK. Udało się nam w pierwszym miesiącu, więc tym bardziej jestem szczęśliwa :-) Bardzo chciałabym córeczkę, Zuzie... :-) Poza tym uwielbiam koty i mam jedno takie futrzane szczęście w domu - Misie! Uwielbiam czytać, podróżować a teraz moim nowym hobby jest zdobywanie wiedzy i doświadczenia w wszystkim co dotyczy ciąży i maluszków :-)
Roxi

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjmy270qj7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Roxa, witamy Cię bardzo serdecznie i gratulujemy ciąży!!! Mam nadzieję, że forum Ci się spodoba, znajdziesz tu sporo informacji:) życzymy spokojnych kolejnych miesięcy ciąży!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuję bardzo! :-) Forum już mi się bardzo podoba... dobrze, że mam parę dni wolnego bo inaczej bym na nic czasu nie miała bo tylko siedzę i czytam forum ;p

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjmy270qj7.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ewela10.05
Witam wszystkich użytkowników Parenting.pl :)
jestem... mamą 10 miesięcznego Wiktorka, mam 34 lata, trafiłam tu przypadkiem :)
nie lubię... gdy życie ucieka mi przez palce, gdy dzień kończy się zbyt szybko, gdy słońce chowa się za chmurami
męczą mnie... jesienne pochmurne i deszczowe dni, ludzie którzy narzekają i w niczym nie widzą nic pozytywnego
nie żałuję... niczego, nawet tego "złego" bo z tego wyciągam wnioski
zawsze... szanuję innych i tego samego oczekuję,
wyznaję zasadę że nie każdego da się lubić i nie każdy da się lubić, ale szanujmy się
planuję... każdy dzień, zwłaszcza teraz jak jestem mamą
nigdy... nie mówię "nigdy" i "nie da się tego zrobić"
chcę... być zawsze kochana i potrzebna, oczywiście tak jest ale chcę by tak było zawsze ;)
kłamię... jak chce mnie odwiedzić ktoś kogo nie lubię
nie życzę nikomu... źle, zło wraca, ale dobro też wraca i to ono zwycięża :)
denerwują mnie... marudy i kobiety które palą w ciąży
boję się... burzy
czasami... posyłam komuś nieznajomemu uśmiech na ulicy szepcząc pod nosem że jest jak słońce bo spędza chłód z ludzkiej twarzy
cieszą mnie... małe rzeczy i postępy mojego Wikusia
kocham... życie i moich chłopców ( męża i synka)
uwielbiam... słodycze i ciągle z nimi walczę
w mojej duszy... gra muzyka
pokonałam... nałóg tytoniowy, nie palę już 3 lata, pamiętam jak papierosy śniły mi się po nocach
moje motto życiowe... " Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia". M.Twain - nie zawsze to się udaje, ale staram się by to te lepsze dni tryumfowały ;))

Witam Cię i Ja tutaj zawsze znajdziesz bratnią duszę !!!!
a co do reklam to jak sama napisałaś także to nie przeszkadza w nawiązywaniu kontaktów

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Roxa
Witam wszystkich użytkowników Parenting.pl :-)
Dopiero zaczynam przygodę z forum dla mam i krótko się przedstawię. Mam 25 lat, jestem szczęśliwą mężatką, to moja pierwsza ciąża, dopiero 6 tydzień. Strasznie się cieszę i mam nadzieję, że będzie wszystko OK. Udało się nam w pierwszym miesiącu, więc tym bardziej jestem szczęśliwa :-) Bardzo chciałabym córeczkę, Zuzie... :-) Poza tym uwielbiam koty i mam jedno takie futrzane szczęście w domu - Misie! Uwielbiam czytać, podróżować a teraz moim nowym hobby jest zdobywanie wiedzy i doświadczenia w wszystkim co dotyczy ciąży i maluszków :-)
Roxi

Witaj widzę że "zadomowiłaś" się U Nas, Pamiętaj że zawsze służymy pomocą i z miłą chęcią doradzamy
Miło że jesteś z nami

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich :)
Nazywam się Adrianna mam 23 lata i prawdopodobnie jestem już w 6 tyg mojej pierwszej ciąży. Na to forum trafiłam przez przypadek, bo aktualnie jestem na etapie poszukiwania wiedzy i doświadczenia innych mam, kobiet w ciąży itp :) Co więcej o mnie jestem szczęśliwą mężatką od stycznia, studentką 3 roku.
Gorąco Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...