Skocz do zawartości
Forum

Jesteś nowa/y zapraszam - napisz coś o sobie


ronia

Rekomendowane odpowiedzi

kicia1987
Witam :) właśnie dołączyłam do forum, jestem w 7 tygodniu ciąży (termin na maj 2016), mam nadzieję że znajdę tu bratnie dusze :)

Cześć Kicia :), fajnie, że dołączyłaś do forum :). Gratuluję ciąży i życzę bezstresowych miesięcy do porodu. A na Parentingu na pewno znajdziesz bratnie dusze :)
Miłych wrażeń i wyjątkowych znajomości :)

Odnośnik do komentarza

Cześć wszystkim, dopiero zaczynam przygodę z forum dla mam i pozwólcie, że przedstawię się i powiem nieco o sobie:
Mam 30 lat, jestem w pierwszej ciąży z terminem na 5 czerwca 2016 r. oraz
jestem... szczęśliwą mężatką od 1.06.2013 r.
nie lubię... jawnej głupoty w każdej postaci
męczą mnie... nieuzasadnione plotki
nie żałuję... uśmiechu
zawsze... dążę do celu
planuję... wypięknieć
nigdy... nie zdradzę
chcę... być dobrą żoną i mamą
kłamię... jeśli naprawdę muszę
nie życzę nikomu... kalectwa
denerwują mnie... "niechcemisie", ślamazary
boję się... śmierci
czasami... za dużo myślę i analizuję

Odnośnik do komentarza

jestem...szczęśliwą mamą obecnie 14 miesięcznej dziewczynki i spełnioną żoną
nie lubię...poczucia przytłoczenia obowiązkami
męczą mnie...sytuacje z których nie widzę wyjścia
nie żałuję...małżeństwa i decyzji o dziecku
zawsze...staram się znaleźć w miarę sensowne rozwiązanie
planuję...rozważając różne opcje
nigdy...nie mówię nigdy
chcę...spełnić się zawodowo
kłamię...kiedy nie chcę kogoś poważnie urazić
nie życzę nikomu...nieszczęścia życiowego i ciężkiej choroby
denerwują mnie...cwaniacy, którzy kombinują ile się da
boję się...nieuleczalnej choroby, komornika i ewentualnej emerytury
czasami...zwyczajnie nic mi się nie chce

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich użytkowników Parenting.pl :)
jestem... mamą 10 miesięcznego Wiktorka, mam 34 lata, trafiłam tu przypadkiem :)
nie lubię... gdy życie ucieka mi przez palce, gdy dzień kończy się zbyt szybko, gdy słońce chowa się za chmurami
męczą mnie... jesienne pochmurne i deszczowe dni, ludzie którzy narzekają i w niczym nie widzą nic pozytywnego
nie żałuję... niczego, nawet tego "złego" bo z tego wyciągam wnioski
zawsze... szanuję innych i tego samego oczekuję,
wyznaję zasadę że nie każdego da się lubić i nie każdy da się lubić, ale szanujmy się
planuję... każdy dzień, zwłaszcza teraz jak jestem mamą
nigdy... nie mówię "nigdy" i "nie da się tego zrobić"
chcę... być zawsze kochana i potrzebna, oczywiście tak jest ale chcę by tak było zawsze ;)
kłamię... jak chce mnie odwiedzić ktoś kogo nie lubię
nie życzę nikomu... źle, zło wraca, ale dobro też wraca i to ono zwycięża :)
denerwują mnie... marudy i kobiety które palą w ciąży
boję się... burzy
czasami... posyłam komuś nieznajomemu uśmiech na ulicy szepcząc pod nosem że jest jak słońce bo spędza chłód z ludzkiej twarzy
cieszą mnie... małe rzeczy i postępy mojego Wikusia
kocham... życie i moich chłopców ( męża i synka)
uwielbiam... słodycze i ciągle z nimi walczę
w mojej duszy... gra muzyka
pokonałam... nałóg tytoniowy, nie palę już 3 lata, pamiętam jak papierosy śniły mi się po nocach
moje motto życiowe... " Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia". M.Twain - nie zawsze to się udaje, ale staram się by to te lepsze dni tryumfowały ;))

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich użytkowników Parenting.pl :-)
Dopiero zaczynam przygodę z forum dla mam i krótko się przedstawię. Mam 25 lat, jestem szczęśliwą mężatką, to moja pierwsza ciąża, dopiero 6 tydzień. Strasznie się cieszę i mam nadzieję, że będzie wszystko OK. Udało się nam w pierwszym miesiącu, więc tym bardziej jestem szczęśliwa :-) Bardzo chciałabym córeczkę, Zuzie... :-) Poza tym uwielbiam koty i mam jedno takie futrzane szczęście w domu - Misie! Uwielbiam czytać, podróżować a teraz moim nowym hobby jest zdobywanie wiedzy i doświadczenia w wszystkim co dotyczy ciąży i maluszków :-)
Roxi

http://www.suwaczki.com/tickers/w57vugpjmy270qj7.png

Odnośnik do komentarza

ewela10.05
Witam wszystkich użytkowników Parenting.pl :)
jestem... mamą 10 miesięcznego Wiktorka, mam 34 lata, trafiłam tu przypadkiem :)
nie lubię... gdy życie ucieka mi przez palce, gdy dzień kończy się zbyt szybko, gdy słońce chowa się za chmurami
męczą mnie... jesienne pochmurne i deszczowe dni, ludzie którzy narzekają i w niczym nie widzą nic pozytywnego
nie żałuję... niczego, nawet tego "złego" bo z tego wyciągam wnioski
zawsze... szanuję innych i tego samego oczekuję,
wyznaję zasadę że nie każdego da się lubić i nie każdy da się lubić, ale szanujmy się
planuję... każdy dzień, zwłaszcza teraz jak jestem mamą
nigdy... nie mówię "nigdy" i "nie da się tego zrobić"
chcę... być zawsze kochana i potrzebna, oczywiście tak jest ale chcę by tak było zawsze ;)
kłamię... jak chce mnie odwiedzić ktoś kogo nie lubię
nie życzę nikomu... źle, zło wraca, ale dobro też wraca i to ono zwycięża :)
denerwują mnie... marudy i kobiety które palą w ciąży
boję się... burzy
czasami... posyłam komuś nieznajomemu uśmiech na ulicy szepcząc pod nosem że jest jak słońce bo spędza chłód z ludzkiej twarzy
cieszą mnie... małe rzeczy i postępy mojego Wikusia
kocham... życie i moich chłopców ( męża i synka)
uwielbiam... słodycze i ciągle z nimi walczę
w mojej duszy... gra muzyka
pokonałam... nałóg tytoniowy, nie palę już 3 lata, pamiętam jak papierosy śniły mi się po nocach
moje motto życiowe... " Spraw, aby każdy dzień miał szansę stać się najpiękniejszym dniem twojego życia". M.Twain - nie zawsze to się udaje, ale staram się by to te lepsze dni tryumfowały ;))

Witam Cię i Ja tutaj zawsze znajdziesz bratnią duszę !!!!
a co do reklam to jak sama napisałaś także to nie przeszkadza w nawiązywaniu kontaktów

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Roxa
Witam wszystkich użytkowników Parenting.pl :-)
Dopiero zaczynam przygodę z forum dla mam i krótko się przedstawię. Mam 25 lat, jestem szczęśliwą mężatką, to moja pierwsza ciąża, dopiero 6 tydzień. Strasznie się cieszę i mam nadzieję, że będzie wszystko OK. Udało się nam w pierwszym miesiącu, więc tym bardziej jestem szczęśliwa :-) Bardzo chciałabym córeczkę, Zuzie... :-) Poza tym uwielbiam koty i mam jedno takie futrzane szczęście w domu - Misie! Uwielbiam czytać, podróżować a teraz moim nowym hobby jest zdobywanie wiedzy i doświadczenia w wszystkim co dotyczy ciąży i maluszków :-)
Roxi

Witaj widzę że "zadomowiłaś" się U Nas, Pamiętaj że zawsze służymy pomocą i z miłą chęcią doradzamy
Miło że jesteś z nami

http://www.suwaczki.com/tickers/kjmn20mmu0okh9gs.png
http://www.suwaczki.com/tickers/9o2zvhpgkhvwrq18.png

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich :)
Nazywam się Adrianna mam 23 lata i prawdopodobnie jestem już w 6 tyg mojej pierwszej ciąży. Na to forum trafiłam przez przypadek, bo aktualnie jestem na etapie poszukiwania wiedzy i doświadczenia innych mam, kobiet w ciąży itp :) Co więcej o mnie jestem szczęśliwą mężatką od stycznia, studentką 3 roku.
Gorąco Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...