Skocz do zawartości
Forum

Mamusie Z Marca 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie!Ja jestem szczęśliwą mamusią po raz pierwszy!Moje Słoneczko urodziło się 9 marca.Dawidka urodziłam trzy tygodnie wcześniej,więc mnie nieco zaskoczył.Ale od rana miałam takie przeczucie,że go urodzę wcześniej.Wstałam rano i byłam jakaś poddenerwowana,chociaż nie miałam żadnych bóli,ani skurczy.W południe zaczełam pokować się do szpitala,a po dwunastej w nocy odeszły mi wody(nie wiedziałam czy to wody bo były czystobiałe),ale było ich bardzo dużo więc pomyślałam że to napewno wody.Powoli spakowaliśmy się z mężem i pojechaliśmy do szpitala.W szpitalu byliśmy na trzecią trzydzieści.Pani doktor stwierdziła po ktg że nie mam żadnych skurczy,ale że wody płodowe odeszły.Zostawili mnie do rana na tym łóżku,bym odpoczęła.Rano o siódmej dostałam kroplówkę na wywołanie skurczy a o 12:45 Dawidek był już z nami.Moja perełka ważyła 2750g,długość ciała miał 54cm,obwód główki 35cm a obwód klatki piersiowej 34 cm. Dostał 10 punktów Agpar.Pozdrawiam serdecznie i zapraszam wszystkie mamusie z marca

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...