Skocz do zawartości
Forum

Miejsce na wakacje


kasik kasik

Rekomendowane odpowiedzi

Cały czas się zastanawiam jak piętrowy domek może być polecany rodzinom z małymi dziećmi. Dla mnie to horror. Cały czas będe tylko pilnować małej żeby mi ze schodów nie gruchneła. Nie dość, że na dworze trzeba mieć oczy do okoła głowy to jeszcze w pokojach się będe stresować.
A do domków chętnie pojade jak najmłodsza podrośnie.

Ze swojej strony polecam miejsce na krótki wypad https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw

Sala Airo w Warszawie :)

Odnośnik do komentarza

Miejsce na wakacje, szczególnie jeśli jedzie się z dzieckiem, warto dokładnie przemyśleć. Moim zdaniem fajnie wybierać miejsca, które są przyjazne rodzinom z dziećmi, bo wtedy mamy pewność, że będziemy czuć się komfortowo. Ja ze swojej strony polecam Hotel Klimek SPA w Muszynie. W tym hotelu każdy znajdzie coś dla siebie - dzieci na pewno nie będą się nudzić, bo jest dla nich tutaj masa atrakcji. Rodzice mogą zrelaksować się w jednej z saun lub jacuzzi. Okolica jest obfita w wiele interesujących miejsc, zarówno latem, jak i jesienią.

Odnośnik do komentarza

W tym roku planowaliśmy wybrać się w kilka miejsc, jednak jak wiadomo obecna sytuacja nieco pokrzyżowała nam plany. Mam nadzieję jednak, ze do lata wszystko się uspokoi i będzie mozna wyjechać gdzieś na kilka dni. Tak aby odpoczać od miasta oraz spotkać się z naturą.

Jeśli zastanawiacie się nad Zakopanem, daję namiary na dobrą stronę z możliwościa rezerwacji noclegu

https://apartamentyluxzakopane.pl/apartamenty

Znajduje sie tam pełna lista apartamentów do wynajęcia w centrum Zakopanego. Moim zdaniem bardzo wygodna opcja jeśli ma się dzieci (własna kuchnia do przygotowywania dla nich śniadań czy kolacji). 

Odnośnik do komentarza

Obecna sytuacja raczej nie pozostawia innego wyboru jak spędzenie wakacji w Polsce. Jednak może mieć to i swoje dobre strony - warto odwiedzić swoje ulubione miejsca, o których się trochę zapomniało, bo wakacje za granicą stały się obowiązkowe. Ja kocham polskie góry i na pewno w tym roku odwiedzę swój ukochany Beskid Śląski. Mam tam swoje ulubione miejsce, jest to Hotel Klimek. Miejsce, w którym jak nigdzie indziej mogę się zrelaksować i odpocząć. SPA, Aquapark i przepiękna okolica. Na pewno zarezerwuję pokój choć na kilka dni. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli lubicie aktywnie spędzać czas polecam wypad w góry. W Sudetach, na Dolnym Śląsku mogę szczerze polecić pensjonat położony w Stroniu Śląskim, w niezawodnej kotlinie kłodzkiej. 👌 Bardzo klimatyczne miejsce, przytulne, nastrojowe. Komfortowe pokoje, przestronne, gustownie urządzone, piękny ogród przez który przepływa strumyk... Altany, hamaki, leżaki, miejsce na grilla i na ognisko. W ogrodzie również mini plac zabaw. Restauracja z drewnianym stropem, dostępna dla gości, miejsce wręcz idealne na dla całej rodziny. Dodatkowo pełna atrakcji okolica, mnóstwo możliwości spędzania czasu wolnego - Jaskinia Niedźwiedzia, Wodospad Wilczki, zalew w Starej Morawie, uzdrowiskowy klimat w Długopolu Zdrój czy czeski spacer w chmurach. Jestem przekonana, ze to miejsce zauroczy Was wszystkich, podobnie jak ja się w nim zakochałam 😍 http://diananoclegi.pl/pokoje-czarna-gora-noclegi

Odnośnik do komentarza
Gość candy_crush

oj tak Bieszczady są przepięknym miejscem, jeżdżę tam od lat - piękno natury i atrakcje w Sanoku pozwalają w pełni wypocząć. Kiedyś wybierałam się tam z przyjaciółmi (studenckie czasy :D) teraz zabieram tam rodzinę. Oprócz standardowych atrakcji, obowiązkowym punktem wycieczki jest spływ Sanem - świetna przygoda!

Odnośnik do komentarza

A co powiecie na wynajęcie kampera? 🤩 🙈 My w tym roku, w ten sposób postanowiliśmy spędzić urlop. Auto zarezerwowane – decyzję czy zostajemy w kraju czy jednak wyruszymy gdzieś dalej podejmiemy elastycznie, bliżej wyjazdu. Wydaje mi się, że jest to idealne rozwiązanie w dzisiejszych, pandemicznych czasach. Jedziemy w czwórkę – z pewnością będą to niezapomniane wakacje 😂 Nie martwimy się o noclegi czy zaliczkę na wycieczkę z biura podróży, która nie wiadomo czy dojdzie do skutku... Auto z polecenia znajomych wynajmujemy od The Campers  - https://www.thecampers.pl/ Widzieliśmy je na żywo - czyste, pachnące, całkiem sporo miejsca.👌Zapowiada się świetna zabawa.🥳 Co sądzicie?

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieję, że do wakacji poluzują obostrzenia i otworzą obiekty noclegowe. W ubiegłym roku zatrzymałam się z rodzinką w domku nad jeziorem Czorsztyn. Całymi dniami chodziliśmy po górach i wypoczywaliśmy nad wodą. Więcej informacji możesz znaleźć na stronie: www.chatki-qdlatki.pl. Myślę, że Ci się tam spodoba.

Odnośnik do komentarza

u mnie są zawsze wakacje na spontana , także się nie przejmuję (np 5h przed lotem kupujemy wycieczkę jak akurat mamy ochotę gdzieś jechać) . Nie śledzę tych ,,rewelacyjnych", bezprawnych rozporządzeń i ogólnie staram się nie zwariować. Polecam żyć normalnie i nie zwariować (bo po pandemii braknie miejsca w szpitalach psychiatrycznych). Świetnym rozwiązaniem jest wyłączenie TV oraz nie czytanie głupot tylko skoncentrowaniu się na życiu, bo jest piękne, a jak będziesz się tylko zamartwiać co się stanie, co głupiego jeszcze wymyślą itp to popadniesz w depresje, a tego chyba nie chcesz, prawda?

Zastanawiam się również nad taka fotowyprawą

https://www.relaksmisja.com/cat_aktywnosci/fotomisje/

Odnośnik do komentarza
Gość Martyna81

Wybór miejsca na wakacje to bardzo trudne zadanie. Do dyspozycji mamy nieograniczone możliwości, pytanie ile jesteśmy w stanie wydać na wyjazd oraz jakie są nasze oczekiwania. Jakby nie patrzeć to w Polsce jest wiele pięknych miejsc do odwiedzenia. Większość ludzi nie zdaje sobie z tego sprawy bo jest zaślepiona marketingiem jaki serwują największe biura podróży. W rzeczywistości to tylko przepłacanie, za coś co wydaje się produktem premium. Najkorzystniej będzie zorganizowanie wyjazdu we własnym zakresie. Jeśli chodzi o sprawdzone miasta to z pewnością trzeba wymienić Kraków jaki słynie z wielu atrakcji. Wszystko będzie zależało oczywiście od naszych preferencji. Do wyboru jest chociażby Droga Królewska, słynne Krakowianki czy Kraków na widelcu. Ważne jest także znalezienie hotelu w świetnej lokalizacji, czego najlepszym przykładem jest neohotel.pl - https://neohotel.pl/ W ten sposób będziemy dobrze wypoczęci, a to podstawa do dnia pełnego wrażeń.

Odnośnik do komentarza

Ja polecam Półwysep Helski. W sezonie jest tłoczno ale mimo to obszar jest na prawdę ogromny i można znaleźć miejsce gdzie jest cisza i spokój. Do tego można plażować nad morzem czy popływać na desce [reklama usunięta] nad zatoką. Każdy znajdzie coś dla siebie. Masa atrakcji dla dzieci i dorosłych. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Bardzo lubimy Sady Klemensa, bo jeździmy w tamte strony na wakacje do rodziny. Ale nie wiem na ile skorzysta tam z atrakcji trzylatek. Może strefa wodna czy dmuchance (jeśli nie zlęknie się starszaków) lub ciuchcia. Choć uważam, że dla atmosfery i rodzinnego odpoczynku w ładnym miejscu warto tak czy siak.

Polecam też salę Airo w Warszawie:

https://3200.pl/nie-tylko-zjezdzalnie-i-baseny-z-pileczkami-jakie-atrakcje-oferuja-sale-zabaw-dla-dzieci/

619-small_PDS_20180621_0908-Edit.jpg?v=1

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...