Skocz do zawartości
Forum

Miejsce na wakacje


kasik kasik

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chodzi o miejsce na wakacje to ja w tym roku kolejny raz zdecyduję się na wyjazd do Muszyny. Fajna okolica, przepiękne widoki oraz naprawdę jest co robić - można zwiedzać okoliczne ciekawe miejsca oraz urządzać piesze wędrówki. Zatrzymam się chyba w hotelu Klimek, bo ostatnio byłam bardzo zadowolona - fachowa obsługa, fajne pakiety promocyjne.

Odnośnik do komentarza

My sporo czasu spędzimy u rodziny na wsi, do tego mamy w planach jeden wyjazd, nie jakiś wielki, ale zapowiada się baaardzo intensywny - rabkoland. Znajomi byli w tym roku i strasznie polecali. A że dzieci świadectwa miały piękne, to dlaczego by się nie wybrać na jeden dzień :D

Odnośnik do komentarza

W rabkolandzie bawiliśmy się w tamtym roku wprost rewelacyjnie!! A teraz właśnie słyszeliśmy, że w tym roku atrakcji jest coraz więcej, że jest jeszcze lepiej. A dzieci namawiają żeby jechac jeszcze raz. No i chyba się skusimy, bo było naprawdę super a ceny jak najbardziej ok

Odnośnik do komentarza

Z dzieciakami warto sie wybrać do kudowy zdroju do hotelu verde montana. My mieliśmy okazję spędzić tam bardzo fajne kilka dni podczas których bardzo odpoczęlismy. Dzieciaki zajęły się sobą na basenach i na sali zabaw, a my mieliśmy czas dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Gość recka394

Szukajcie miejsc, w których będzie mozńa zaplanować jakieś atrakcje dla dzieci. Tak abyscie Wy się nie nudzili oraz aby dziecko spędziło czas przyjemnie.

Dobrze dostosowanym miejscem dla dzieci jest ten hotel w Mrągowie na Mazurach
https://mragoworesort.pl/pl/atrakcje-turystyczne/dla-dzieci.html
Basen
rekreacyjna zjeżdżalnia
animator zabaw
dmuchany statek piracki

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku z rodziną w pierwszej kolejności wybieram się w Bieszczady . Dokładnie chodzi mi o Bukowiec i Słoneczną Chatkę. Odwiedziliśmy to miejsce w tamtym roku i naprawdę miło spędziliśmy urlop. Domek był świetnie wyposażony, teren wokół chatki ogrodzony z małym placem zabaw dla najmłodszych. Niedaleko rzeka Solinka w której można się popluskać, lasy, pełno ścieżek do biegania dla maluchów z daleka od drogi głównej. Szczerze polecam :)

Odnośnik do komentarza

Już po wakacjach, ale mam dla Ciebie niezłego hinta. W tym roku byłam w Egipcie w hotelu Magic Tulip, gdzie organizowane były animacje dla dzieci przez touroperatora z którym byliśmy, czyli z Rainbow. Korzystaliśmy z tego udogodnienia po raz pierwszy i jesteśmy zachwyceni, a zwłaszcza nasz młody :) Chętnie wybralibyśmy się na powrótkę w czasie ferii, ale niestety figlokluby tedy nie działają, trzeba czekać do następnych wakacji.

Odnośnik do komentarza
Gość Afirmacjaa

~grzeska
Hej Afirmacjo, czy to potwierdzone, że zima nie ma żadnych Figloklubów? Słyszałam o tej inicjatywie i że podobno zeszłej zimy były jakieś egzotyczne opcje na ferie?

Możesz zawsze zadzwonić do biura i się dopytać :) Ale z tego co gdzieś czytałam, chyba nawet na stronie figloklubów Rainbow, zajęcia organizują od czerwca do połowy września. Ale może może... Najlepiej przedzwonić albo napisać maila i się upewnić.

Odnośnik do komentarza

~Afirmacjaa
~grzeska
Hej Afirmacjo, czy to potwierdzone, że zima nie ma żadnych Figloklubów? Słyszałam o tej inicjatywie i że podobno zeszłej zimy były jakieś egzotyczne opcje na ferie?

Możesz zawsze zadzwonić do biura i się dopytać :) Ale z tego co gdzieś czytałam, chyba nawet na stronie figloklubów Rainbow, zajęcia organizują od czerwca do połowy września. Ale może może... Najlepiej przedzwonić albo napisać maila i się upewnić.

Interesowałam się przed zeszłym sezonem, dzwoniłam do biura i animacje były od 15 czerwca do mniej więcej 15 września, a zimowych animacji w figloklubach wtedy nie było. Były chyba kiedyś na wyjazdach narciarskich podczas ferii zimowych, ale w zeszłym sezonie nie było.

Odnośnik do komentarza

~Rotka
~Afirmacjaa
~grzeska
Hej Afirmacjo, czy to potwierdzone, że zima nie ma żadnych Figloklubów? Słyszałam o tej inicjatywie i że podobno zeszłej zimy były jakieś egzotyczne opcje na ferie?

Możesz zawsze zadzwonić do biura i się dopytać :) Ale z tego co gdzieś czytałam, chyba nawet na stronie figloklubów Rainbow, zajęcia organizują od czerwca do połowy września. Ale może może... Najlepiej przedzwonić albo napisać maila i się upewnić.

Interesowałam się przed zeszłym sezonem, dzwoniłam do biura i animacje były od 15 czerwca do mniej więcej 15 września, a zimowych animacji w figloklubach wtedy nie było. Były chyba kiedyś na wyjazdach narciarskich podczas ferii zimowych, ale w zeszłym sezonie nie było.

Jeśli chodzi o animacje rainbow to takie terminy zdaje się są co roku przynajmniej od kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Gość whitney79038

Kilka lat temu pojechaliśmy do Karpacza, wcześniej byliśmy tydzień w Szklarskiej Porębie i było ok, ale... no to jednak nie są Tatry... :) Ostatnio odkrywam, że świetnie można czas wakacyjny spędzić w mieście, dlatego wybraliśmy się całą rodzinką do Poznania i było super! Nocowaliśmy tutaj https://www.hoteltraffic.pl/ - świetna baza wypadowa do zwiedzania stolicy Wielkopolski!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...