Skocz do zawartości
Forum

Miejsce na wakacje


kasik kasik

Rekomendowane odpowiedzi

Dziewczyny, ja uważam, że Zakopane wcale nie jest przereklamowane, pod warunkiem, że wycieczka nie ogranicza się do Krupówek i Morskiego Oka, bo to są miejsca nastawione na zyski z turystyki, bardzo komercyjne i zatłoczone. Poczytajcie sobie, jakie są atrakcje Zakopanego nie tylko te najpopularniejsze, do których wszyscy chodzą i które wszyscy znają, warto odwiedzić np. aquapark (cały kompleks basenowo-zdrowotno-wypoczynkowy), teatr im. Witkacego, zobaczyć skocznię. Ja polecam, jeżdżę do Zakopanego przynajmniej raz na 2 lata i zawsze jestem zachwycona :)

Odnośnik do komentarza

Wątek stary, ale odświeżam, bo miejscowość godna jest odwiedzenia, szkoda, żeby ludzie zapomnieli o tak pięknym miejscu :-) Rabka Zdrój to miejscowość położona w woj. małopolskim. Jest idealnym miejscem na wypoczynek z dziećmi, ale także dla osób starszych. Przepiękny, choć niewielki Park Zdrojowy dostarczy wszystkim mnóstwo radości, bo tamtejsze czarne wiewiórki reagują na wołanie (psiii psiii) i można je z ręki karmić orzeszkami! :) Rabkoland to super miejsce na rozrywkę dla dzieci, znajduje się tam też sala rekordów Guinessa, więc i dla starszych są tam jakieś ciekawostki. Samo miasto jest raczej ciche i spokojne, stanowi też świetną bazę wypadową do Zakopanego (można dojechać pociągiem). Najbardziej opłacalny jest wynajem pokoi gościnnych w prywatnych domach.

Odnośnik do komentarza

Wbrew pozorom w mieście można ciekawie spędzić wakacje ponieważ jak nie ma pogody to jest co robić. Dla dzieci zawsze znajdzie się kulkolandia, basen, kino, itd. Dla dorosłych ponieważ jeszcze dotyczy to mnie i mojego męża, jest opcja spędzenia weekendu może nieco dłuższego w Rzeszowie w hotelu Ferdynand i co ciekawe mój mąż jest właśnie jak dziecko i musi mieć zapewnione rozrywki ;) Będzie fajnie, pójdziemy do muzeum i pochodzimy po mieście poza sezonem na spokojnie. Oby pogoda dopisała a jak coś to pozostaje nam ten cudny przepiękny hotel ;)

Odnośnik do komentarza

Jak dla mnie najlepszym miejscem na wakacje są góry. Cisza, spokój, aktywny wypoczynek. W lipcu wybieram się z rodziną w Bieszczady. Tak jak rok temu będziemy korzystać z wynajmu domku Słoneczna Kraina w miejscowości Wołkowyja. Bardzo mile wspominamy to miejsce, dlatego mamy zamiar tam wrócić i cieszyć się naturą:) Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Gość Mineralna

Ja co roku jeżdżę z moimi do innego kraju. Doszłam już do takiej wprawy w pakowaniu i wybieraniu najpotrzebniejszych rzeczy, że nawet mój mąż się dziwi. Najbardziej lubię wyjazdy [reklama usunięta] - dzieciaki zaopiekowane, świetnie się bawią a i nam się uda trochę oddechu złapać

Odnośnik do komentarza

Zawsze mozna jechac na wlasna reke gdzies swoim samochodem. Niestety zbyt duze koszta, za daleko nie dotrzemy oraz zmeczenie to glowne powody dlaczego rezygnujemy z tego rozwiazania. Najlepiej poszukac jakichs tanich wycieczek w biurach podrozy. Dla przykladu w tym biurze [reklama usunięta] maja naprawde ciekawa oferte, mozna powiedziec w sam raz dla spoznionych wakacjowiczow. Ja w tym roku niestety nigdzie sie juz nie wyborie, przynajmniej zagranice. Miejmy nadzieje, ze za rok bedzie lepiej :)

Odnośnik do komentarza

By pojechać nad morze nie koniecznie każdy chce w wakacje :) Ja na razie nie planuję wakacji ale Już z mężem zarezerwowaliśmy 7-dniowy pobyt w Primavera Jastrzębia Góra. Wielkanoc nad morzem Wybieramy się na rodzinne święta wielkanocne. Moja pociecha bardzo się cieszy z wyjazdu jak i my :) W obiekcie jest dużo atrakcji dla dzieci i dorosłych ,największy Park Wodny na półwyspie Helskim,mini przedszkole,Playland i wiele innych ofert.Moje dziecko będzie np. w mini przedszkolu a ja tym czasem będę się relaksować w SPA. Morze jest piękne nie ważne jaka pora roku jest :) Uwielbiam spacery i szum fal.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...