Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
cuba2009

Wózek nowy czy używany?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiśniewska

Zdecydowanie nowy. Polecam Larktale https://larktale.pl/ – i dla niemowlaka, i dla starszego dziecka dzięki regulacji i milionom możliwości. Ten wózek jest z nami od narodzin malucha i teraz też się sprawdza, gdy Lenka już siedzi. A w dodatku wózki są lekkie i składane, co pozwala nawet drobnej osobie poradzić sobie z wniesieniem go np. po schodach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Cecylia

Ja kupiłam wózek używany X-landera. Konkretnie X-Move w kolorze czarnym. Wózek przyszedł do nas po kompletnym serwisie. Kolory były jak nowe. Rączka w ogóle nieprzetarta. To, że był wcześniej użytkowany widać było tylko po kołach. Sprawnie i gladko jeździ. Jestesmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość majka

zdcydowanie nowy - no chyba że po własnym starszym dziecku lub z jakiegoś pewnego źródłą. Pierwszy model kupiłam z przypadku gdzieś na necie, i niestety szybko się nam prawie rozleciał... Nowy zakupiony już w sklepie, działa bez zarzutu już drugi rok i jest niezawodny

Edytowane przez Wywijaska
Reklama sklepu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Anka

To już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.  Ja akurat nie miałam nikogo znajomego, kto akurat chciałby sprzedać wózek więc kupowałam nowy. Zdecydowałam się na e/type z anexa i jestem z niego zadowolona. Świetnie sobie radzi na każdym terenie jest wygodny i solidny a maluch ma w nim sporo miejsca. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...