Skocz do zawartości
Forum

Wózek nowy czy używany?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wiśniewska

Zdecydowanie nowy. Polecam Larktale https://larktale.pl/ – i dla niemowlaka, i dla starszego dziecka dzięki regulacji i milionom możliwości. Ten wózek jest z nami od narodzin malucha i teraz też się sprawdza, gdy Lenka już siedzi. A w dodatku wózki są lekkie i składane, co pozwala nawet drobnej osobie poradzić sobie z wniesieniem go np. po schodach.

Odnośnik do komentarza

Ja kupiłam wózek używany X-landera. Konkretnie X-Move w kolorze czarnym. Wózek przyszedł do nas po kompletnym serwisie. Kolory były jak nowe. Rączka w ogóle nieprzetarta. To, że był wcześniej użytkowany widać było tylko po kołach. Sprawnie i gladko jeździ. Jestesmy bardzo zadowoleni.

Odnośnik do komentarza

zdcydowanie nowy - no chyba że po własnym starszym dziecku lub z jakiegoś pewnego źródłą. Pierwszy model kupiłam z przypadku gdzieś na necie, i niestety szybko się nam prawie rozleciał... Nowy zakupiony już w sklepie, działa bez zarzutu już drugi rok i jest niezawodny

Edytowane przez Wywijaska
Reklama sklepu
Odnośnik do komentarza

Ja wolałam kupić nowy, jakoś te używane do mnie nie przemawiały poza tym chcę aby wózek posłużył mi jeszcze za kilka lat przy kolejnym dziecku. Zdecydowałam się na anex l/type i jestem z niego zadowolona. Jest wygodny, solidny, zwrotny i bezpieczny!

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim ważne, aby wózek był wygodny i bezpieczny dla maluszka i praktyczny dla nas. Czy nowy czy używany to już zależy od tego kto na co może sobie pozwolić, Ja akurat kupowałam nowy, mam l/type z anex i jestem z niego bardzo zadowolona:)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...