Skocz do zawartości
Forum

Dziecko na nartach


Rekomendowane odpowiedzi

Każdy rodzic chce, by jego dziecko potrafiło łączyć edukację, zabawę i aktywność. W jaki sposób to osiągnąć? Wystarczy je zachęcić do uprawiania sportu, który poza rozwojem fizycznym, uczy dyscypliny, systematyczności, odpowiedzialności i zdrowej rywalizacji. Warszawskie Towarzystwo Sportowe DeSki nie zapomina jak ważne są ćwiczenia ogólnorozwojowe. Przynoszą one korzyść dziecku w każdym wieku i świetnie integrują!

Odnośnik do komentarza

No coż artykuł bardzo mnie rozczarował.Sądziłam,że znajdę tu rady np. od którego roku życia uczyć dziecko jeździć, na co zwracać uwagę przy doborze sprzętu, ewentualnie stoki godne polecenia dla rodziców z dziećmi.
A tymczasem przeczytałam reklamę.
W takim razie artykuł powinien mieć inny tytuł bo o dziecku na nartach są tu może dwa zdania.

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Askasam mój syn w zeszłym roku był pierwszy raz na nartach i myślę, że 4 latka to najlepszy moment by rozpocząć naukę. Rok wcześniej był zdecydowanie za mały. Widzę, że Twoja córka ma 5 lat, więc ten rok to pora by zachęcić dziecko do tego pięknego sportu.

Co do sprzętu. My wypożyczaliśmy cały sprzęt, ponieważ na kupno rok po roku nas nie stać. Dzieci szybko rosną a to duży wydatek. Należy pamiętać o kurtce i spodniach do tego specjalnie przeznaczonych. Kombinezon musi być lekki, cienki a jednocześnie bardzo ciepły. Dlatego na tym nie należy oszczędzać. Polecam ciepłochronną bieliznę. Mój synek zakładał właśnie bieliznę, na to kombinezon, kominiarkę, kask i jazda na stok.

Odnośnik do komentarza

Anulka
Askasam mój syn w zeszłym roku był pierwszy raz na nartach i myślę, że 4 latka to najlepszy moment by rozpocząć naukę. Rok wcześniej był zdecydowanie za mały. Widzę, że Twoja córka ma 5 lat, więc ten rok to pora by zachęcić dziecko do tego pięknego sportu.

Co do sprzętu. My wypożyczaliśmy cały sprzęt, ponieważ na kupno rok po roku nas nie stać. Dzieci szybko rosną a to duży wydatek. Należy pamiętać o kurtce i spodniach do tego specjalnie przeznaczonych. Kombinezon musi być lekki, cienki a jednocześnie bardzo ciepły. Dlatego na tym nie należy oszczędzać. Polecam ciepłochronną bieliznę. Mój synek zakładał właśnie bieliznę, na to kombinezon, kominiarkę, kask i jazda na stok.

Dzięki Anulka za odpowiedź, ale moja córcia jeździ już na nartach od trzeciego roku życia.Ma narty i buty kupione.
Wiesz, kiedy decydowałam się nauczyć ją jeździć, był to mój własny pomysł a znajomi szczerze mi to odradzali.Nie znalazłam wtedy informacji co na ten temat sądzą fachowcy.
Moja córcia też zakłada podkoszulkę z długim rękawem i takie tam.Ale już od dwóch lat nie mogę dobrać sensownych rękawic narciarskich.Za każdym razem są to z jednym palcem, które do tego łatwo się zsuwają.Porażka.Z tego powodu nie mogła w tym roku wypróbować jazdy z kijkami

http://www.suwaczki.com/tickers/qtch8ribr85wg5dx.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o odzież na stok (i nie tylko, bo i w mieście świetnie się sprawdza) to mogę polecić ubrania firmy Reima. Fakt, nie są tanie, ale jakość materiałów i wykonania wg mnie nie do pobicia. Gocha jest ubrana w Reimę od stóp do głów. Wczoraj właśnie dokupiłam jej kominiarkę. Kurtka i spodnie są lekkie, ale ciepłe. W czasie szaleństw na sankach i ciągłego leżenia w śniegu ani razu nie przemiękły na wylot. Rękawiczki też super ciepłe i oddychające. Wydatek niemały, ale moim zdaniem się opłaca, bo potem bez problemu za 3/4 ceny sprzeda się na allegro.

BĘDĄC MATKĄ NIGDY NIE MÓW, ŻE JESTEŚ NA COŚ PRZYGOTOWANA...

http://lb5f.lilypie.com/ItFmp2.png

Odnośnik do komentarza

kat_ja
Jeśli chodzi o odzież na stok (i nie tylko, bo i w mieście świetnie się sprawdza) to mogę polecić ubrania firmy Reima. Fakt, nie są tanie, ale jakość materiałów i wykonania wg mnie nie do pobicia. Gocha jest ubrana w Reimę od stóp do głów. Wczoraj właśnie dokupiłam jej kominiarkę. Kurtka i spodnie są lekkie, ale ciepłe. W czasie szaleństw na sankach i ciągłego leżenia w śniegu ani razu nie przemiękły na wylot. Rękawiczki też super ciepłe i oddychające. Wydatek niemały, ale moim zdaniem się opłaca, bo potem bez problemu za 3/4 ceny sprzeda się na allegro.

podpisuję się pod tym obiema rękami :36_2_15:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...