Szpitale

Łódź

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~nanushka1

~nanushka1

Hej dziewczyny, macie do polecenia fajny szpital oprócz Madurowiczu (nie przekonuje mnie niestety)? Nie musi być koniecznie placówka ze szkołą rodzenia, gdyż jestem już na kursie w internetowej prenalen, wiec sie obejdzie. Najlepiej miejsce, gdzie są super położne, bo jeszcze nie wybrałam swojej. Będę wdzieczna za info

Fasola

Fasola

hej wszystkim, jestem własnie na etapie szukania szpitala do porodu. Mój lekarz sugeruje mi Medeor. generalnie opinie są różne od bardzo pozytywnych do bardzo złych. Czy ktoś ma świeże informacje jak to wygląda w 2018? Będę wdzięczna za wszystkie wskazówki. Pierwsze dziecko rodziłam w CZMP i o ile poród był znośny to opieka po dramatyczna. Chyba nadal mam traume i dlatego szukam wskazówek i szpitala który będzie po prostu ludzki.

60603 fasola Kobieta, 41 lat, łódź
~Doratom

~Doratom

Hej , też się zastanawiam nad szpitalem w Łodzi. Dziewczyny podzielicie się opinią na temat tego gdzie rodzilyscie?

~MamaStyczeń2019

~MamaStyczeń2019

Ja już po porodzie. Zdecydowałam się na szpital Madurowicza i nie żałuję. Położne na 4 pietrze bardzo sympatyczne i pomocne. Lekarze ok, dzięki nim udało mi się urodzić naturalnie po wcześniejszym CC. Na oddziale noworodkowym spędziłam 2 dni i tez było ok. Nie mam porównania z innymi szpitalami bo syna kilka lat temu tez rodzilam na Wileńskiej ale jeśli któraś przyszła mamusia się waha który szpital wybrać to ja polecam Madurowicza.

studentka_94

studentka_94

Drogie mamy!
Piszę pracę na temat jakości opieki nad przyszłymi mamami w polskich szpitalach. Z tego względu bardzo potrzebuję Waszej pomocy! Ankieta nie zajmie więcej niż 10 min, a być może pomoże polepszyć standard opieki :)

Link do ankiety : https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe0HpVhCcWwl-uRSAh_Qq_lN0jYG9GQfhjTkJTmbBl-CLV5eA/viewform?vc=0&c=0&w=1&fbclid=IwAR1wsRhrLDNWj6SdIZeCeNNIBTw2AEviBerCSXV5i9zCvjjAhQ50bI0wWGM

Bardzo dziękuję za poświecony czas!:)

61982 studentka-94 Kobieta, 25 lat, Wroclaw