Szpitale

Łódź

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~ivone

~ivone

rodziłam dwoje dzieci w Rydygierze, drugie 3 tyg. temu. Jestem bardzo zadowolona i wszystkim dziewczynom polecam;) lekarze i położne serdeczni, pomocni..

becia_kazmierczak

becia_kazmierczak

Mieszkam w Łodzi ale rodziłam w Zgierzu. Trafiłam na swoją prowadzącą ginekolog przy dwóch, bardzo sobie polecam i jeśli byłby trzeci to również zdecyduję się na Zgierz

38371 becia-kazmierczak Kobieta, 30 lat, Łódź
magalena3

magalena3

witam
ja właśnie tez sie zastanawiam gdzie mam rodzic chociaz do lodzi mam 30km ale do kazdego szpitala tak mam bo moj miastowy jest chwilowo nieczynny bo jest remont
a wiec jedna kolezanka poleca mi rydygiera jest po cesarce i milo wspomina a znowu inna pani na badaniu glukozy polecała mi CZMP bo juz 4 tam urodzila i to bedzie 5
ale ja mam tam troche wiecej niz do rydygiera

a wiec sa jakies inne opinie o innych szpitalach z okolicy łodzi??

--

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...
http://fajnamama.pl/suwaczki/8vh918g.png
http://fajnamama.pl/suwaczki/12fbqhs.png

37703 magalena3 Kobieta, 30 lat, Brzeziny k. Łodzi
PatrycjaFitness

PatrycjaFitness

Rodziłam w Matce Polce i niestety nie wspominam tego dobrze, Na krytykę zasługuje podejście położnych do pacjentki , brak empatii i zrozumienia. Większość lekarzy była w porządku, choć i tutaj znalazł się taki któremu zabrakło wyczucia i powiedział podczas badania kiedy wrzasnęłam z bólu "cierp ciało co chciało " . Słabo karmią. Wiele moich koleżanek które rodziły , najlepiej wspominają Medeor.

39169 patrycjafitness Kobieta, 25 lat, Łódź
~justynakaslodz

~justynakaslodz

Jedzenie naprawde niedobre w CZMP, ale co sie dziwic jak na obiad maja przyznane 4zł :(, dla porownania w wiezieniach maja 7zl!
Medicover i salve to sa szpitale prywatne wiec nawet nie porownujmy... jednak jak sie cos zlego dzieje i tak przewoza do szpitala z wyzsza referencyjnoscia i tak ty wkoncu lezysz w innym szpitalu i twoj skarbek tez... trzeba sobie poprostu powiedziec co jest wazniejsze bezpieczenstwo czy wygoda. Ludzie jak wszedzie jedni mili drudzy mniej, zawsze mozna w kulturalny sposob zwrocic uwage to sie drugi raz taka polozna niemila zastanowi. NIE BOJMY SIE ODZYWAC, WALCZMY O SWOJE I TEZ BADZMY MILI :)

rety

rety

Ja proponuję Kopernik jest tam znośnie i nawet intymnie .

44085 rety Kobieta, 34 lata, Wawa
~kama86

~kama86

Dziewczyny, ja rodziłam w Gamecie w Rzgowie na nfz. Oddział jest nowy, ale działa prężnie, polecam z całego serca. Naczytałam się różnych rzeczy o opiece podczas porodu w szpitalach na nfz, ale na szczęście nic się nie sprawdziło. Położne były bardzo pomocne, do tego pomoc laktacyjna i warunki świetne. Bardzo dobrze wspominam, poród odbył się w intymnej atmosferze, naprawdę nie mam się do czego przyczepić. Polecam Wam mamusie :)

gozdzikowa

gozdzikowa

Ja będę rodzic dopiero w październiku, ale mogę podzielić się moim wrazeniem ze szpitala medeor. Od początku ciąży chodzę tam do ginekologa na nfz i jestem bardzo zadowolona. Chodze do bardzo milej Pani doktor, mam wykonywane mnóstwo badań, wiem ze jestem w dobrych rękach. Rodzila tam moja szwagierka i byla bardzo zadowolona dlatego ja również będę tam rodzic. Jak narazie polecam wszystkim :-)

44815 gozdzikowa Kobieta, 26 lat, łódź