Szpitale

Łódź

Gabi1987

Gabi1987

Witajcie.Ja mam termin porodu na kwiecień 2010r i bardzo się zastanawiam nad matka polką a madurowiczem.Barzo was proszę o poradę w tej sprawie

--

10479 gabi1987 Kobieta, 32 lata, Łódź

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Gumijagodka

Gumijagodka

Ja rodziłam w listopadzie w Madurowiczu i jestem bardzo zadowolona.
Natomiast moje dwie kolezanki rodzily w CZMP w sierpniu i we wrześniu i kazały mi być zdala od tego szpitala:(

--

http://s10.suwaczek.com/200911061762.png
http://s5.suwaczek.com/20080329650113.png

4192 gumijagodka Kobieta, 33 lata, Łódz
katia2902

katia2902

Rodziłam w CZMP i nigdzie indziej bym nie chciała. Tylko tu mam pewność, że jeśli będą jakieś komplikacje to dziecko natychmiast otrzyma najlepszą pomoc w mieście bez tracenia czasu na przewożenie karetkami.
Co do szpitala, to opiekę podczas porodu wspominam rewelacyjnie, a miałam trudny poród kleszczowy. Gorzej wspominam opiekę po porodzie, ale to nie jest najważniejsze. W każdym szpitalu są pracownicy mili i życzliwi oraz tacy, którzy nie powinni w ogóle z ludźmi pracować i zależy jacy się akurat trafią.

--

"Jeżeli wiesz wszystko, to znaczy, że zostałeś źle poinformowany" - przysłowie chińskie.

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sjw4ztyz9vlop.png

29875 katia2902 Kobieta, 35 lat, Łódź
Polinka

Polinka

Córeczkę rodziłam 5 lat temu w Madurowiczu. Cesarskie cięcie. Przed porodem OCP-bardzo dobrze,poród i opieka zaraz po wspominam bardzo dobrze. Na Oddziale noworodkowym-tragedia. Położne...słow brak. Czy Ktoś ma jakieś "aktualne" informacje na temat tego szpitala?

36195 polinka Kobieta, 39 lat, Wieluń
milenka832

milenka832

A ja rodziłam swoją córeczkę w Medeor. Byłam bardzo, bardzo zadowolona. polecam

37502 milenka832 Kobieta, 36 lat, Częstochowa
~zosiafilip

~zosiafilip

My jestesmy jeszcze ciążowi, wiec dopiero rozmyslamy, gdy sie najlepiej rozpakować... :) ale... słyszałam same dobre opinie o Medeorze i o Salve.
W Salve trzeba płacić, ale ponoć warunki, opieka, jedzenie, oddział dla niemowląt na miejscu - wszystko jest ponoć re we la cyj ne... 3 kolezanki rodziły i żadna z nich nie chciała wracać do domu :)))

Dominika87

Dominika87

Hallooo!
Czy jest jeszcze jakaś przyszła Mama z Łodzi ktora by miala ochote zrobic rekonesans w łodzkich porodowkach?
Ja sie zastanawiam nadal co i jak ,i mimo ze mamy troche czasu zanim ujrzymy swiatlo dzienne chetnie bym pogadała o szpitalach w Łodzi.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgthlvvghb.png

38588 dominika87 Kobieta, 32 lata, Łódź
~air

~air

U nas już końcówka - dwa trzy tyg. Rodzimy w Salve, za dopłatą, ale przynajmniej mam komfort że nikt łaski mi nie robi. Słyszałam same b.dobre opinie z pierwszej ręki :)
Jeśli z ciążą jest wszystko ok, CZMP nie polecam - to klinika raczej dla powikłanych ciąż i konglomerat.
Napiszę jak będzie po wszystkim :)

~Meeg

~Meeg

Hej Dziewczyny :) Moze wiecie cos wiecej na temat Rydygiera? Opinie, polecenie, sprawozdanie? Najlepiej byloby wiedzieć jak najwięcej. Mysle powaznie o porodzie wlasnie tam. Jestem w 26 tc. Za wszystkie info serdecznie dziekuje :)

~jagodaaaaa

~jagodaaaaa

ja mam termin na koniec lipca i też zaczynam zastanawiać się nad szpitalem. Mam nadzieję, że uda mi się zakwalifikować do porodu w Medorze. Moja koleżanka tam rodziła i była niesamowicie zadowolona. Jeśli się nie uda, to niestety będę szukać innego szpitala, ale to na bank nie bedzię CZMP. no way...