Skocz do zawartości
Forum

Szpital Kolejowy w Katowicach-Ligocie


kasiabala78

Rekomendowane odpowiedzi

ODRADZAM zdecydowanie szpital kolejowy!!!!!!!!!! Beznadziejna opieka, traktuja rodzącą jak dziwadło, w ogóle nic nie pokazują jak zająć sie dzieckiem, zmuszaja do porodu naturalnego za wszelka cenę, mieszają 2 wykluczające sie leki- buskolizyne i oksytocynę, urodziłam tam 4,5 kg dziecko siłami natury, wczoraj byłam u ginekologa i podobno mam jakis stan zapalny, bo badanie mnie bolało. Niby patronat rodzic po ludzku- ten szpital to jakaś pomyłka, kiedy byłam w ostatniej fazie porodu przyszło pół oddziału i się na mnie gapiło i dziwili sie że krzyczę z bólu... główka dziecka się cofała, w końcu nacięli mi krocze ( NIE na skurczu) więc ból był okropny. OMIJAJCIE TEN SZPITAL SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza

hej
opieka w szpitalu kolejowym? fatalna trafilam tam z bolem i kobieta mowi blondi do doktora dajmy aspiryne i niech sie leczy w domu. no bez jaj jak na takiego lenia ida moje pieniadze to niech babka zmieni profesje na zaklad pogrzebowy bo tam sie bardziej przyda konowałka jedna ciekawe czy jakby jej znajoma, matka, corka itp tez by tak ich potraktowala? niby szpital a zachowuja sie jakby wogole sprzetu nie mieli nie chca wykonywac badan, nie jestes wystarczajaco w stanie krytycznym by zostac na odziale do widzenia i zrzucaja na lekarza rodzinnego. chore nie wiem po co on wogole tam stoi, marnotractwo kasy naszej i tyle a jak tam trafisz to patrza na ciebie jak na symulanta i to sa ludzie z powolania? to ja dziekuje za takich konowałówu mnie szpital zero punktow a nawet -10

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...