Skocz do zawartości
Forum

WROCLAW Woj. szpital specj. na Kamieńskiego


Rekomendowane odpowiedzi

polecam gorąco w lutym 2014 rodziłam tu przez cc wszystko super opieka genialna 24 na dobe....połozne miłe i empatyczne(chyba że miałam szczęście)....naprawdę nie spodziewałam się takiej opieki.......a i mój dr JAkub Śliwa....równiez polecam ....wspaniały specjalista......

Urodziła w 37 tc , cc, syn, 4400 i 58 cm....przy cukrzycy ciążowej i nadciśnieniu wszystko skończyło się dobrze;)

monthly_2014_03/kliniczny-szpital-we-wroclawiu-na-borowskiej_9141.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość Szczuplak

Witam,

Bardzo proszę o Wasze opinie o porodzie i pobycie w tym szpitalu, warunkach, z 2014r.
Słyszałam, że zdarza się, że nie respektują próśb o poród rodzinny i nie wpuszczają mężów na sale porodowe, że nie ma się wpływu na obecność studentów przy porodzie...oraz inne ciekawostki.
Rzeczy do porodu i po: Podobno dla dziecka wystarczy tylko ubranie na wyjście, ale czytałam również, że to nie do końca prawda, bo dobrze zabrać kosmetyki, podkłady i pieluszki, bo często się zdarza, że "dostawcy nie dowieźli". Z rzeczy dla mamy - trzeba mieć laktator, ślimak do karmienia, leki przeciwbólowe czy srodek do wykonania lewatywy..itp?
Bardzo proszę o aktualne informacje, jak tam faktycznie jest i co należy zabrać.
Remont juz zakończony? Podobno warunki na I i II piętrze się róznią.
Dziękuję!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...