Szpitale

FEMINA Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~lilka26

~lilka26

jak dla mnie doktor Jankowski to naprawdę świetny fachowiec, moją pierwszą ciążę poprowadził wzorowo. To prawda, ma sporo klientek ale nie nazwałabym tego masówką, do mnie miał bardzo indywidualne podejście :))

~unana

~unana

Czy zaglądają tu jeszcze jakieś mamy planujące urodzić w Krakowie?

~Kamyczka88

~Kamyczka88

Jaaa! Rodziłam dwa lata temu i teraz znowu jestem w ciąży ^^ wtedy wybrałam dra Jankowskiego i teraz chyba też się na neigo zdecyduję, jednak co sprawdzone to najlepsze ;)

~Elkaa28

~Elkaa28

tez zastanawiam się nad porodem w tej klinice, jednak wolałabym poród SN ze znieczuleniem... rodził ktoś tam SN? Jakie wrażenia?

~Ewa55

~Ewa55

Cześć dziewczyny,
A jak można się tam w ogóle „zapisać” na taki poród? Mam swojego lekarza prowadzącego, ale rozważam poród w prywatnej klinice. I jak wyglada poród SN w tej klinice? Nie ukrywam, że wolałabym rodzić naturalnie.

Pozdrawiam :)

~unana

~unana

Kamyczka, Elka, Ewa - mam do Was mega ważną sprawę. Czy dałybyście mi jakikolwiek namiar na siebie (może być email) żebym mogła wyjaśnić o co chodzi?

wiksa

wiksa

Najlepiej się po prostu odezwać telefonicznie do danego szpitala czy prywatnej kliniki i poprosić o umówienie wizyty. Ja rodziłam w Feminie i tam można sobie spokojnie wybrać czy chce się cesarkę czy naturalnie. A cesarka o dziwo jest nawet tańsza! :D

65476 wiksa Kobieta, 43 lata, Kraków
~Mirka_W

~Mirka_W

dla mnie najważniejsze było to, żeby była dobra opieka, nie mam tutaj na myśli tylko specjalistów o wysokich umiejętnościach, ale też a może przede wszystkim podejście do pacjenta. Jednak okres ciąży, poród jest czasem wyjątkowym, dlatego dobrze, jeśli wtedy o nas dbają. I powiem Wam, że jeśli chodzi o Feminę to, ja mam tam wszystko czego oczekuję od dobrej kliniki i świetną opiekę medyczną i bardzo życzliwe podejście do pacjentów.

~zzzizzi

~zzzizzi

pewnie, że tak dobrze jest albo telefonicznie albo umówić się na wizytę do danej kliniki, ja poszłam na wizytę do Feminy, żeby się przekonać czy to jest miejsce dla mnie. Poczułam się tam dobrze więc wróciłam.