Szpitale

FEMINA Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Goshax

~Goshax

Hej Mamusie :)

jestem szczęśliwą mamą dwójki dzieci, ale dopiero drugie dziecko urodziłam w feminie, właśnie pod opieką dr jankowskiego. Pierwsze rodziłam u Siemiradzkiego, też nie mogę narzekać, ale jednak przy cc obawiałam się publicznego szpitala, dlatego po wielu ciepłych słowach zdecydowała się własnie na jankowskiego.

~Igaw

~Igaw

Hej!!
Powiedzcie dziewczyny co w przypadku jak się zacznie przed planowanym cc?

koso22

koso22

Dziewczyny, ja teraz dopiero zdecydowałam się własnie na Femine, przy trzeciem dzieciatku, bo jestem juz tuz przed 40, mozemy sobie z mezem na to pozwolic. Troszkę obawiam się rodzić w tak poznym wieku w szpitalu publicznym. Poki co mam świetną opiekę i bardzo mily personel, mam nadzieje, ze sam porod też się uda bez problemów :)

61373 koso22 Kobieta, 39 lat, Kraków
asssska

asssska

ja rodzę w marcu, w feminie, ponieważ moja teściowa mocna mnie namawiała, twierdząc że jej corka byla bardzo zadowolona. Dr jankowski jak do tej pory bez zastrzeżeń - polecam!

61374 asssska Kobieta, 27 lat, Kraków
faberka22

faberka22

Fakt - wygląd szpitala jak z kosmosu, pięknie wyposażony, obsługa bardzo miła. Ja tam rodziła, polecam obydwaj lekarze Jankowscy bardzo sympatyczni i kompetentni! super

61422 faberka22 Kobieta, 27 lat, Kraków
~Magdalena85

~Magdalena85

Dziewczyny a nie macie żadnych wątpliwości co jeśli pójdzie coś nie tak? Femina odsyła na Kopernika? Wiecie jak to jest? Mam coraz więcej wątpliwości :(

zubiczek

zubiczek

Niee coś Ty nigdzie nie odsyła, moja siostra tam rodziła normalnie doprowadzają ciążę do końca, zawsze chyba możesz do nich napisać i spytać o wszelkie wątpliwości. Ja jestem dopiero w ciąży i na razie chodzę do lekarza na nfz, ale wiem że moja siostra z komplikacjami normalnie tam rodziła u nich.!

61441 zubiczek Kobieta, 25 lat, Kraków
~Magdalena85

~Magdalena85

Dzięki bo mnie zaczęli wszyscy straszyć. Chyba się tam przejdę.

szoskowik

szoskowik

tak tak, ja też słyszałam różne rzeczy, ale to jakies gadanie, normalnie sobie tam zadzwoń i Ci wszystko powiedzą, albo przejedź jak masz czas :) Ja rodziłam u młodego pana dr Jankowskiego i wszystko się dobrze skończyło, bez żadnych kłopotów :)

61467 szoskowik Mężczyzna, 28 lat, Kraków
~Mama A

~Mama A

Mnie odesłał na Kopernika, ale i tak nie przyjęli. Jeżeli zaczniesz rodzić przed terminem to raczej Cię nie przyjmą tam nie ma na miejscu anestezjologa i całego zespołu żeby przyjąć poród. Nie ma nawet odpowiedniego sprzetu do ratowania dziecka w razie komplikacji... A chyba to powinno być priorytetem... Nie super wygodnie łóżko i piękne sale...