Szpitale

FEMINA Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Patti83

Patti83

Czesc dziewczyny, a jaki koszt wizyty przy prowadzeniu ciazy? Nie znalazlam na stronie. W google znalazlam ze jest krotko otwarty tj. Kilka godzin dziennie i zamkniety w weekendy i srode, czy to prawda? Jesli ktos pracuje ciezko sie umowic po pracy.

60846 patti83 Kobieta, 36 lat, Krakow
~Magdalena84

~Magdalena84

Cześć! Cena porodu jest na stronie Feminy-zależy od pakietu. Najlepiej zadzwonić i się umówić. Myślę, że wizyty są umawiane w razie potrzeby. Właśnie się wybieram na rekonesans do kliniki zapytać się co i jak. To chyba jedyna sensowna klinika w której można rodzic prywatnie. To moja pierwsza ciąża i zamierzam tam rodzic bo publiczne szpitale mnie przerażają.Jeśli ktoś ma jakieś doświadczenia z porodu w tej klinice dajcie znać.

~Ewella89

~Ewella89

~Alicee
A jaki jest koszt porodu naturalnego?
Pozdrawiam

No wlasnie mnie tez interesuje naturalny.

~Klina

~Klina

Wiem, ze w Feminie i w sumie chyba wszedzie indziej naturalny jest nieco droższy od cc. Jakies 8 tys. Ale masz tam wszystko w cenie: wszystkie znieczulenia, w razie potrzeby tez cięcie cesarskie, 2-krotne badanie neonatologiczne, szczepienia itp

Patti83

Patti83

A jak to jest z polozna z rodziny, wiem ze mozna ja wziasc. Czy jak bedzie przez 3 dni to jest na jakiejs umowie? Dostaje za to wynagrodzenie?

60846 patti83 Kobieta, 36 lat, Krakow
~Annz

~Annz

Dla mnie szpital świetny pod każdym względem, a zdecydowałam się rodzić tam z polecenia koleżanki i przeczytałam też kilka opinii na forach. Po pierwsze sam wygląd- mega nowocześnie i komfortowo dbają o ciebie najlepiej jak się da. Opieka doktora Jankowskiego też na najwyższym poziomie- wytłumaczy, doradzi a kiedy panikowałam rozwiewał wszystkie moje obawy. Personel też przemiły i mega pomocny także naprawdę chyba do tej pory najlepszy szpital w jakim miałam okazję być.

~Esmee

~Esmee

Doktor Jankowski też wyleczył u mnie niepłodność. Miałam bardzo nieregularne miesiączki a czasami nawet ich brak a gdy udało się to wszystko unormować to urodziłam zdrową śliczną córeczkę u niego w szpitalu Femina.

~Kamaczi

~Kamaczi

Ja byłam mega pozytywnie zaskoczona samym wyglądem szpitala (wszystko na najwyższym poziomie) jak i wspaniałą obsługą dlatego zdecydowałam się tam rodzić po niezbyt miłych doświadczeniach a państwowym szpitalu. Jankowscy to świetni specjaliści naprawdę czułam że ja i moja dzidzia będziemy bezpieczne.

~Magdalena85

~Magdalena85

Cześć dziewczyny! Koleżanka ostatnio trafiła do Feminy i zaniepokoila mnie jedna rzecz. Podobno dr Jankowski strasznie wyciska kasę, jest w stanie dziewczyne ściągnąć łóżka przed zabiegiem żeby zapłaciła za zabieg i zleca sporo badań - oczywiście u siebie, a trochę ciężko jest odmówić z nogami w powietrzu. Żeby było jasne - nie sugeruje że nie jest dobrym specjalista! Jakie macie odczucia?

~Mama A

~Mama A

Radzę uważać na tego lekarza. Prowadziłam ciążę u dr Jankowskiego. Zakładał mi też szew, ponieważ szyjka zaczęła się otwierać. Przed zabiegiem żadnych badań chociażby na krzepliwość krwi. Ksiazeczka ciazy wypełniana...byle jak. Trzeba się było prosić o uzupełnianie, bo w razie ewentualnych powikłań inny lekarz nie wiedziałby co się dzieje, a i tak była uzupełniona nie dokładnie. Miałam rodzić przez CC u doktora. Panicznie bałam się porodu naturalnego. Zostawiłam sporo pieniędzy u doktora, który w najważniejszym momencie zostawił mnie na lodzie. Tydzień wcześniej, był to czwartek miałam wizytę, powiedział że napór na szyjkę jest, ale szew trzyma i trzymamy się ustalonego terminu (30.07)
Zadzwoniłam do niego w poniedziałek, że mam skurcze dość mocne że nic nie pomaga. Kazał przyjechać. Powiedział, że to będzie wczesniaczek, że on nie przyjmie porodu bo nie mają patologii noworodka ( mógł mnie o tym poinformować wczesniej wtedy szukałabym chociaz położnej i lekarza w innym szpitalu na taką ewentualność). Mówiłam mu że umawiał
się ze mną na 30.07 na cc. Stwierdził, że to niemożliwe, że tak późno i na pewno się tak ze
mną nie umawial (serio?)Wypisał skierowanie na Kopernika. Kazał powołać się na niego i dr Pytynskiego, który zakładał mi szew. Ponoć jest tam szefem. Powołałam się w efekcie dowiedziałam się że mnie nie przyjmą, bo nie mają miejsc. Kolejne badanie ginekologiczne tam. I dzwonienie po szpitalach gdzie mnie przyjmą. Na Kopernika ujście bylo jeszcze zamknięte. W końcu przyjęli mnie na Narutowicza o 3 nad ranem u Jankowskiego byłam po 24... Urodziłam naturalnie synka, bo miałam już 1 cm rozwarcia przy szwie. Nie udało się zatrzymac akcji. Poród przebiegal dość sprawnie choć boleśnie jednak nie mam złych wspomnień pomimo że przyszłam z ulicy miałam porod rodzinny i świetna położną. A co najważniejsze mój synek miał fachową pomoc zaraz po przyjściu na świat. Pan Jankowski chciał to wstrzymać na Kopernika do 9.07 i wtedy zrobić cesarkę. Pomijam fakt że moj synek i tak byłby wcześniakiem dla których oni nie mają odpowiedniego sprzętu. Nie wiadomo w jakim byłby teraz stanie, za to Panu Jankowskiemu zasiliłoby się konto o kilka tysięcy.