Szpitale

FEMINA Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~tymczasowa

~tymczasowa

Czy lekarz prowadzący ciążę inny niż dr Jankowski może przeprowadzić CC w szpitalu Femina? Lub można mieć innego lekarza prowadzącego a rodzić u lekarzy z Feminy?

~Maja89

~Maja89

Szpital Femina jest własnością Pana dr Jankowskiego, przyjmuje w nim on i jego syn. Ja wybieram sie tam na cc , ciekawi mnie jak inne Panie po cc tu przeżywały rekonwalescencję?

~Maja89

~Maja89

Mnie doktor przyjął w 27 tyg ciąży i teraz on mnie prowadzi. Żeby u niego rodzic nie można sie na to zdecydować zaraz przed terminem, woli mnieć na Ciebie oko duzo wczesniej. Prowadzi po swojemu ciąże . Daje różne leki zeby lepiej ciąża przebiegała z czym nie spotkałam sie u wcześniejszej lekarki.

~ZaraB

~ZaraB

Wszystko bardzo ok. Chodzę do Feminy ponad rok i jestem zadowolona.

~Dyńkowa

~Dyńkowa

Chyba jeden z lepszych ginów w KRK. Byłam u wielu i tylko z niego jestem zadowolona.

~a.dudzik

~a.dudzik

Dużo osób pisało tu o standardzie szpitala. I bardzo słusznie bo faktycznie to coś co robi duże wrażenie. Szczególnie na kobiecie w ciąży, która wie, że odpowiedni sprzęt to podstawa jej bezpieczeństwa. Polecam.

~Klina

~Klina

~Maja89
Szpital Femina jest własnością Pana dr Jankowskiego, przyjmuje w nim on i jego syn. Ja wybieram sie tam na cc , ciekawi mnie jak inne Panie po cc tu przeżywały rekonwalescencję?

Maja ja przechodziłam tu CC. Spodziewałam się dużo więcej bólu i ogólnego dyskomfortu, a było bardzo w porządku.