Szpitale

FEMINA Kraków

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Mamkaaa

~Mamkaaa

Ja również podpisuję się pod pozytywnymi opiniami. Byłam w tym szpitalu na usuwaniu cysty. Wszystko przebiegło bardzo pozytywnie.

~Hania_XP

~Hania_XP

Ja rodziłam naturalnie. Wiele osób polecało cesarkę, ale ja jakoś po prostu chciałam to przeżyć. Mam jednak koleżankę, która rodziła tu z cesarką i również była zadowolona.

~watermelon35

~watermelon35

zgadzam się, że w klinice panuje tradycja i dużo doświadczenia, poza tym też nie można przejść obojętnie obok faktu, że to jest nowoczesne miejsce, bardzo przyjazne kobietom. Jednak, jakby nie było można liczyć na fachową pomoc w każdym kłopocie. Ja też miałam problem z zajściem w ciążę i przyznam, że bardzo cieszę się z faktu, że trafiłam na dra Jankowskiego, nie wiem, czy teraz byłabym szczęśliwą mamą, gdyby nie on. Dr Jankowski jest świetnym specjalistą w leczeniu niepłodności.

~Ewcia888

~Ewcia888

Dziewczyny. Jestem w pierwszym miesiącu ciąży. Szukam lekarza do jej poprowadzenia i szpitala do porodu. Czy któraś z Was może powiedzieć mi coś więcej na temat Feminy pod kątem porodu tam?

~aanni

~aanni

Ewa, ja rodziłam w Feminie. Byłam bardzo zadowolona. Nie mam porównania bo rodziłam tylko raz, ale z pewnością mogę polecić. Jeśli masz jakieś konkretne pytania, chętnie odpowiem.

~Ewcia888

~Ewcia888

Bardzo dziękuję za odpowiedź :) Cieszę się, że dzielicie się doświadczeniami! Jaką miałaś tam położną?

~aanni

~aanni

A właśnie bardzo w porządku jest fakt, że możesz mieć tam swoją położną ;). Dlatego ze mną była moja przyjaciółka, któa jest położną w Warszawie normalnie.

~Ewcia888

~Ewcia888

Bardzo dziękuję, jutro mam umówioną wizytę u doktora Jankowskiego <3

~Celinnka

~Celinnka

Zainteresowała mnie ta klinika Femina. Czy ktoś z Was powie coś na temat położnych tam na miejscu?

~aanni

~aanni

Celina, te Panie tam na miejscu są bardzo w porządku, ale tak jak wspominałam, możesz też zabrać tam swoją położną, jeśli masz np kogos w rodzinie ;)