Szpitale

FEMINA Kraków

Corcula

Corcula

Witam
Zdecydowałam się na tę klinikę, ale nie znam opinii na jej temat-jeśli któras z Was rodziła, ewentualnie prowadzi ciążę u dr J byłabym wdzięczna za informacje.
Tylko nadmienię, że trafiłam do niego w 7tyg ciąży, opieka rewelacyjna-jakbym była jedyną ciążówką jaką sie zajmuje, przepisuje dużo leków-to moja opinia, jako jedyny wykrył mi nadżerkę, mimo, że byłam 2tyg wcześniej w szpitalu i oglądało mnie 3lekarzy, a zanim wylądowałam w szpitalu-lekarka z przychodni; obilo mi się o uszy, że preferuje cc - ja również się zdecydowałam na taki rodzaj porodu, ale to moja i tylko moja decyzja już sprzed ho ho lat..
Pozdrawiam i czekam na info

ps. mam nadzieję ze nie zdublowałam tematu

--

Cortez-nasza jedyna pociecha do tej pory;)

513 corcula Kobieta, 0 lat, Krakuff

Odpowiedzi znajdują się poniżej

masiamasia

masiamasia

no cóż moge powiedzieć o Dr. Jankowskim. Może tak: Jestem Mamą. Przez 3 lata próbowaliśmy z mężem i niestety nic. Badania laboratoryjne pokazały u mnie za dużo męskich Hormonów (espół PCO). Były lekarz kazał przez 2 lata tabletki zażywać. Niestety nic. Trafiłam z polecenia do Feminy. Przeglądną wszystko i powiedział, że badania już były robione przed rokiem i trzeba powtórzyć czy coś się zmieniło. Poszłam do swojgo laboratorium bo Dr. Jankowski powiedział, że będzie najlpsze porównanie. Po wynikach sie załamałam. Testosteron był jeszcze wyższy. Poszłam do Dr. Jankowskiego który zaraz zauważył po minie , że coś jest nie tak.Porównał wyniki i powiedział, że są dwie możliwości: albo jeszcze jeden lek w forme zastrzyku ( nie pamietam nazwy) albo Laparoskopie gdzie sie tą zwnetrza otoczke jajników która jest przy PCO bardzo twarda troche usówa. No po naradach z mężem poszliśmy na Laparoskopie. Czytałam w internecie że szansa zajścia w ciąże po Laparoskop jest od 40-60%. No wiec zdecydowałam sie na to. Zabieg trwał no według męż jakieś 35 minut. Nastenego dnia do domu. Po 4 Miesiącach zaszłam w ciąże. Za 2 razem to już nie potrzebowałam pomocy.hehehe. Urodziłam 2 chłopaków w Feminie. No podsumowująćolecam dalej

--

5442 masiamasia Kobieta, 0 lat
~Zelda87

~Zelda87

dzięki za opinię. Czy możesz powiedzieć czy rodziłaś siłami natury czy przcesarkę?

adapol

adapol

Witam, bardzo bym chciała uzyskać informację na temat tej kliniki. Jestem w ciazy bardzo bym chciała rodzic cc, czy w tej klinice jest jakiś problem z cc na życzenie, jakiego lekarza polecacie, ile trwa pobyt po cc, jak wygląda opieka, czy personel jest miły, jak to jest z odwiedzinami czy mąż może być przy łóżku na sali w kolejnych dobach po cc. Bardzo proszę o odpowiedź. Nie wiem gdzie mogłabym takie uzyskać. Ada_polak@op.pl

45338 adapol Kobieta, 32 lata, Tarnów
~asiagrzbiela

~asiagrzbiela

Hej. ja slyszalam o nowej feminie i bylam na stronie internetowej. Tez chce miec cc i mysle ze sie zdecyduje na ta klinike. Przez telefon powiedzial mi lekarz ze oprowadzi mnie i meza indywidualnie po szpitalu i odpowie na moje pytania. Jestem bardzo ciekawa i nie moge sie ddoczekac

~Goshia8

~Goshia8

Ja chodzę już do dr. Jankowskiego 2 lata. Najpierw zaczęło się od włókniaka. Po skutecznej operacji później pomógł mi zajść w ciążę i poprowadził poród. Wg mnie. Bardzo dobra klinika.

~Dankaaa

~Dankaaa

Doktor Jankowski prowadził już moje dwie ciąże. Bardzo miły i profesjonalny Pan. Bardzo polecam :)

~Sylwiaaaaaaaa

~Sylwiaaaaaaaa

U mnie było laserowe usuwanie nadżerki. Trafiłam z polecenia. Polecam.

~Wika89

~Wika89

Ja rodziłam u tego lekarza. Same pozytywne wrażenia. Gdyby nie to, że wyjechałam później z Krakowa to dalej leczyłabym się u niego.

~Daryjka90

~Daryjka90

Szpital dosłownie powala. Wygląda rewelacyjnie. Komuś może nie wydawać się to ważne, ale z pespektywy kobiety, która rodzi to bardzo ważne, aby warunki były w porządku ;)